Branky: 11., 19. Janků M., 4. Pomajbík D., 10. Hanák T., 22. Čaňo T.
Rozhodčí: Jan Houdek - Josef Janků (laik), Václav Jurásek (laik).
Březová: Bruštík D. - Uher J., Trecha J., Smítal J., Pomajbík D., Majer J., Křeháček M., Janků M., Hanák T., Čaňo T., Čaňo D.
Trenér: Ladislav Kalina.
Orel UB: Zámečník V. - Slovák J., Skřivánek V., Sedláček J., Meindlschmid P., Kočica M., Gášek L., Bujáček P.
Trenér: neuveden.
Jelikož hosté přijeli pouze v osmi lidech, utkání se hrálo 22 minut. Domácí vzali utkání do svých rukou a ihned ve 4. minutě zásluhou Pomajbíka. V 10. minutě vystřelil jedovatou ránu z pětadvaceti metrů Hanák a skóroval podruhé. Prakticky ihned po rozehrávce se hosté dopustili chyby v pokutovém území a Janků zvyšoval na 3:0. Stejný hráč se prosadil také v 19. minutě, kdy bodlem zpoza pokutového území rozvlnil brankovou síť. Ve 22. minutě uzavřel na konečných 5:0 Tomáš Čaňo další výstavní střelou. Jelikož se hostům zranili dva hráči a počet hráčů klesl pod sedm, což je neslučitelné s pravidly, tak utkání bylo ukončeno.

Os. Lhota - H. Němčí 5:1 (3:0)
Branky: 22., 74. Štergenich P., 24., 49. Pešík E., 29. Kusák M. - 65. Tureček M.
ŽK: 13. Štergenich D., 70. Pešík E. - 39. Zámečník Ji. Diváci: 128.
Rozhodčí: Zbyněk Vlčnovský - Roman Bednář, Martin Sípek.
Os. Lhota: Šicha Z. - Zalubil O., Štergenich P., Štergenich D., Pešík E. (79. Zelený O.), Pešík D., Lučný O. (57. Kuban V.), Kusák M., Krátký E. (71. Žajdlík M.), Horák K., Hanák R.
Trenér: Patrik Štergenich.
H. Němčí: Rybnikář P. - Zámečník Ji., Tureček M., Svadbík J., Pospíšek M. (78. Tureček P.), Nuzík P., Malík T., Jančařík F., Chmelina J., Cmol M., Bobčík D.
Trenér: Petr Rybnikář.
V Ostrožské Lhotě se představila mužstva ze špice tabulky. Domácí byli lepším mužstvem a ujali se vedení ve 22. minutě, kdy se přímého kopu trefil Patrik Štergenich. O dvě minuty později zvýšil Erik Pešík a o dalších pět minut Martin Kusák. Ve 49. minutě utekl obráncům Horního Němčí Pešík a zvýšil na 4:0. V 65. minutě snížil Marek Tureček na 4:1, když se trefil z přímého kopu. Domácí gólman u této branky nemá čisté svědomí. Střelec jediného gólu hostí připravil v 74. minutě soupeři gólovku, kterou Patrik Štergenich proměnil v pátý gól. Pro hosty je porážka až příliš krutá.
Nejlepší hráči: Erik Pešík - Pavel Nuzík

Strání B - Komňa 7:2 (1:1)
Branky: 43., 65. Tomanec P., 76., 82. Tóth P., 56. Popelka L., 73. Houšť V., 90. Motola J. - 15. Gago J., 49. Prchlík J. ŽK: 31. Bušo M. (Strání B). Diváci: 80.
Rozhodčí: Pavel Řihák - Bohumil Popelka (laik), Jiří Šašinka (laik).
Strání B: Mimochodek J. - Zderčík P., Tóth P., Tomanec P. (82. Mahdal D.), Šidlo V., Reňák R. (46. Popelka L.), Popelka J. (68. Janiga V.), Pavluš M. (60. Motola J.), Janovský M. (62. Grebík M.), Houšť V., Bušo M.
Komňa: Urbánek J. ml. - Vaverka I., Špíšek M., Staník M., Sochor L., Prchlík J., Lisoněk L., Kala M., Hanke T., Gago J., Dolina M. (65. Kříž R.).
Trenér: Ladislav Krpálek.
Úvod zápasu patřil domácím. Už ve 4. minutě chybovala hostující obrana a Popelka postupoval sám na Urbánka, ale neproměnil. V 15. minutě nachytal Gago z trestného kopu domácího gólmana a otevřel skóre. Ve 43. minutě ve skrumáži po rohu Tomanec srovnal na 1:1. Ve 49. minutě se odražený míč po rychlém protiútoku dostal k Prchlíkovi a hosté vedli. V 56. minutě hostující hráč ve vlastním pokutovém uzemí zahrál rukou rozhodčí nechal výhodu a Popelka srovnal. V 65. minutě domácí zahrávali roh a Tomanec hlavou strhl vedení na stranu Strání. V 73. minutě domácí zahrávali signál z rohu a Houšť zvýšil na 4:2. O tři minuty později Tóth z brejku vstřelil další branku. Domácí vyhráli zaslouženě.
Nejlepší hráči: Pavel Tóth - Lukáš Sochor

Boršice u Bl. - Záhorovice 2:2 (1:1)

Branky: 2., 66. Miroš J. - 42. Nášel V., 68. Jančář T.
ŽK: 41. Chudík L., 80. Tureček M. - 73. Surý M. Diváci: 120.
Rozhodčí: Pavel Řihák - František Motyčka (laik), Jan Kubáň (laik).
Boršice u Bl.: Stodolák M. - Tureček M. (84. Huspenina M.), Šimek R., Ondra P., Nožička J., Miroš J., Kusenda P., Chudík L., Horák Z., Halík M., Doležal R.
Trenér: Vladimír Bilík.
Záhorovice: Šabršula V. - Varga P., Surý M., Polanský I., Nášel V., Michalčík R., Kočí Z., Jančář T., Jál J., Hamšík Z. (60. Denemark J.), Dvořák P. (75. Kročil T.).
Trenér: Miroslav Andrlík.
Domácí měli rychlý vstup do utkání a už ve 2. minutě po střele Miroše vedli. Ve 30. minutě netrefil odkrytou branku domácí Ondra. Ve 35. minutě hosté šli do brejku, Michalčík naservíroval míč Surému a toho Stodolák vychytal. Ve 42. minutě hostující Jál zahrával trestný kop z ostrého úhlu a Nášel z malého vápna ze skrumáže srovnal. Ve druhé půli se obraz hry nezměnil, hrálo se mezi šestnáctkami. V 66. minutě přišel centrovaný míč před vápno hostí, Miroš si ho zpracoval a strhl vedení na stranu domácích. Ti se z vedení radovali pouhé dvě minuty, když po rychlém protiútoku srovnal Jančář na konečných 2:2.
Nejlepší hráči: Jan Miroš - Richard Michalčík

St. Hrozenkov - Přečkovice 3:1 (0:1)
Branky: 75., 82. Lebánek L., 58. Tuharský J. - 3. Kuchař M. ŽK: 71. Husařík R. - 33. Kuchař M., 82. Hodulík R. ČK: 68. Janíček P. - 68. Hamouz L. Diváci: 49.
Rozhodčí: Zbyněk Vlčnovský - Jakub Pindeš, Lukáš Juračka (laik).
St. Hrozenkov: Köszeghy F. - Tuharský J., Ostravský R., Lupták M., Lebánek L. (88. Havier J.), Janíček P., Husařík R. (73. Breznický P.), Husařík M., Gabrhel P., Drga A. (46. Breznický R.), Blaho T. (60. Škriečka J.).
Trenér: Josef Vaculík.
Přečkovice: Novosád J. - Valíček B., Urbánek J., Tureček Z. (84. Lebloch R.), Slánský M., Nevěřil J., Michálek J., Kuchař M. (72. Hodulík R.), Hamouz L., Fagulec J. (58. Semela R.), Bezruč M.
Trenér: Pavel Holík.
Už ve 3. minutě nachytal přečkovický Kuchař domácího gólmana v nedbalkách a otevřel skóre zápasu 0:1. Hosté byli i nadále lepší a k tomu ještě o několik minut později si domácí Janíček nastřelil hlavičkou tyč vlatní branky. Domácím vázla kombinace, a tak se šlo do kabin s výsledkem 0:1. Ve druhém poločase se hra domácích zlepšila a přišlo i vyrovnání. V 58. minutě se trefil Tuharský. Hosté se stáhli do defenzívy a domácí si vypracovali několik dobrých střeleckých příležitostí. V 68. minutě byli vyloučeni domácí Janíček a hostující Hamouz. V 75. minutě přidal druhou branku Lebánek 2:1. Stejný hráč pak v 82. minutě uzavřel skóre zápasu na 3:1.
Nejlepší hráči: Juraj Tuharský - Josef Nevařil

Žítková - Pitín 2:1 (2:0)
Branky: 17. Bulko P., 27. Krovina Z. - 75. (p) Bureš M. ŽK: 74. Čejka D. - 30. Schäffer P., 45. Kavka P., 57. Mlček T., 79. Čuč R., 81. Bureš M. ČK: 75. Beňo T. (Žítková). Diváci: 100.
Rozhodčí: Ondřej Vlk - Martin Hargaš (laik), Pavel Berčík (laik).
Žítková: Beňo T. - Pollák M., Pleva L. (85. Krajčovič V.), Lebánek M., Krovina Z., Janků J. (55. Gaží P.), Čejka D., Coník B. (65. Hrubý M.), Bulko P., Bulejko V., Birás A.
Trenér: Martin Hargaš.
Pitín: Salvet L. - Staněk Š., Schäffer P., Prachař D. (32. Kavka P.), Mlček T. (70. Kozubík A.), Lukáš D. (86. Holík K.), Homola M., Domorád P., Divila J., Čuč R., Bureš M.
Trenér: David Lukáš.
Domácí začali lépe a v 17. minutě se krásnou střelou do šibenice trefil Bulko. Hosté byli i nadále vývojem zaskočeni a nedokázali si vytvořil žádnou brankovou příležitost. Ve 27. minutě se k odraženému míči dostal domácí Krovina a střelou k tyči zvýšil na 2:0. Druhou půli začali lépe hosté a měli několik možností ke snížení, ale jejich šance vyšly naprázdno. V 75. minutě kopali hosté penaltu za faul ve vápně. Bureš ji bezpečně proměnil. Po proměněné penaltě golman domácích nesouhlasil s verdiktem rozhodčího a po hrubém slovním napadení byl vyloučen. Žítková si tak nechala tři body doma.
Nejlepší hráči: Peter Bulko - Ladislav Salvet