Oslabené Broďanky v poháru končí

Uherský Brod Sport 07 / 10 / 2022

Sen o souboji s druholigovým Zlínem se rozplynul, fotbalistky ČSK Uherský Brod totiž v úvodním kole Poháru FAČR prohrály u polských hranic s SK Loděnice a jejich pouť končí. Marodkou sužovaný kádr o postup přišel ve druhém poločase.

Loděnice - UH. BROD 3:2

Jen dvanáct hráček odcestovalo k pohárové bitvě do Holasovic na polských hranicích, kde mají domovský stánek divizní Loděnice. I když Broďanky v poločase vedly po brance Slováčkové, po změně stran náskok neudržely a jely domů zklamané. „Citelně nám scházela nejlepší kanonýrka Psotková, která má zlomenou klíční kost a je momentálně mimo hru. I když jsme podruhé za sebou na hřišti soupeře vstřelili dva góly, podruhé jsme prohráli 2:3,“ neskrýval zklamání Petr Zpěvák, sekretář ženského a dívčího úseku ČSK Uherský Brod, který tak přišel o možnost změřit síly s druholigovým Zlínem. Klub z krajského města tak čeká cesta k hranicím s Polskem. Branky: Slováčková 2. Poločas 0:1.

UH. BROD: Karolová - Šotová, Mrázková, Juráková, Adamíková, Slováčková, Baná, R. Fojtíková, Večeřová, Smělíková, Dufková. Střídala Gorčíková.