Oslaví Nivnice s Kmentem postup?

Oslaví Nivnice s Kmentem postup?
Nivnice Sport 15 / 03 / 2010

Volejbalisté Nivnice jsou už jasnými vítězi krajského přeboru a stejně jako před rokem je čeká kvalifikace o druhou ligu. Jejich postupovou šanci zvýšil příchod Jiřího Kmenta z prvoligového VSK Staré Město, který týmu vypomohl už v klíčovém duelu s druhými Napajedly.
Nivnice potřebovala uhrát aspoň dva sety, což s Kmentem nebyl větší problém. „Jirka je náš odchovanec, proto jsme jej oslovili s žádostí o pomoc v závěrečných bojích krajského přeboru i následné kvalifikaci. Jeho přínos je obrovský, nejen po herní, ale také taktické stránce. Dokáže nás upozorňovat na chyby, které sami nevidíme,“ říká Marcel Smetana, jednatel klubu. „I s jeho pomocí chceme zvládnout nástrahy kvalifikace a poprvé v historii postoupit do druhé ligy,“ přeje si Smetana.
Kvalifikace o postup do druhé ligy čeká na vítěze čtyř moravských krajů, kteří se utkají systémem každý s každým a dva nejlepší projdou druholigovou branou. „Předběžně by se měl závěrečný turnaj hrát u nás, ale ještě to nemáme potvrzeno oficiálně. Každopádně by se hrálo až v druhé polovině dubna,“ prozradil Smetana. Nivničtí absolvovali kvalifikaci už loni, na domácí palubovce však nakonec skončili až třetí a zůstali v krajském přeboru.

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace