Osmé kolo čeká na vítěze

Osmé kolo čeká na vítěze
Uherské Hradiště Sport 03 / 03 / 2016

Trojice tipujících si v osmém kole Hope pětky připsala po osmi bodech, takže se opět bude rozhodovat v telefonickém rozstřelu. V celkovém průběžném pořadí je v čele i nadále Jaromír Schön.

8 M. Hyklová (Jar.), J. Mazurková (UH), A. Kolaja (Svárov).

7 F. Šupka (Kun.), F. Botek (Kudlovice), V. Tomáštík (UH), S. Gajdošík (UH), 6 R. Kouřil (UH), P. Hlavinka (Jar.), J. Zemek (UB), J. Mazůrek ml. (Kun.), A. Kolaja ml. (Svárov), V. Volčík (UH), D. Hykl (Jar.), L. Zichová (Traplice), M. Kundera (SM), J. Schön (Mistřice), K. Kopeček (UB), 5 J. Jakšík (Topolná), M. Schön (Mistřice), A. Pauřík (Kněžpole), E. Ebner (SM), J. Šurmánek (Jar.), P. Zelinka (D. Němčí), M. Janůšek (UH), M. Vaškových (UH), M. Zapletal (Kudlovice), V. Kadlčíková (Popovice), I. Mařák (UH), O. Adamík (Huštěnovice), P. Večeřa (UH), J. Pauřík (Kun.), P. Jančová (D. Němčí), P. Ševčík (UB), J. Javor (Vlčnov), M. Plundrák (Mor. Písek), R. Holásek (UH), Z. Jančová (Ostrava), M. Rozsypálek (Jar.), L. Kovařík (UO), K. Blaha (Huštěnovice), 4 Z. Brázdil (UH), M. Jančová (D. Němčí), J. Omelka (Bánov), I. Štefko (UB), T. Doležal (UH), J. Nikl (UH), Z. Bělovský (Kněžpole), M. Šurmánek (Jar.), M. Bělovský (Kněžpole), L. Hanáček (UB), P. Svoboda (Mor. Písek), L. Svoboda (Podolí), F. Rýc (Svárov), M. Hlavinková (Jar.), A. Trávníčková (Traplice), A. Bánovský (Kněžpole), Z. Borýsek (UH), 3 L. Mikulka (Spytihněv), Z. Rýc (Svárov), M. Weintrittová (Míkovice), 1 J. Bělovská (Kněžpole), O. Hlavinka (Jar.), M. Doležalová (UH).


Průběžné pořadí
52 J. Schön (Mistřice).
49 F. Botek (Kudlovice).
48 L. Zichová (Traplice).
47 F. Šupka (Kun.).
46 A. Kolaja (Svárov).
45 R. Kouřil (UH), D. Hykl (Jar.).
44 P. Ševčík (UB), F. Rýc (Svárov), K. Kopeček (UB).
43 L. Kovařík (UO), J. Jakšík (Topolná), O. Adamík (Huštěnovice), M. Rozsypálek (Jar.).
42 K. Blaha (Huštěnovice), J. Zemek (UB).
41 T. Doležal (UH), J. Omelka (Bánov), S. Gajdošík (UH).
40 A. Bánovský (Kněžpole), M. Plundrák (Mor. Písek).
39 J. Mazurková (UH), M. Hlavinková (Jar.), I. Mařák (UH), M. Schön (Mistřice), J. Pauřík (Kun.), Z. Rýc (Svárov), J. Javor (Vlčnov).
38 V. Volčík (UH), P. Hlavinka (Jar.), E. Ebner (SM), L. Mikulka (Spytihněv), A. Pauřík (Kněžpole), J. Mazůrek ml. (Kun.), M. Doležalová (UH).
37 R. Holásek (UH), A. Kolaja ml. (Svárov), P. Svoboda (Mor. Písek), V. Kadlčíková (Popovice), J. Šurmánek (Jar.).
36 Z. Borýsek (UH), M. Vaškových (UH).
35 Z. Bělovský (Kněžpole), L. Hanáček (UB).
34 I. Štefko (UB).
33 Z. Brázdil (UH), M. Kundera (SM).
32 O. Hlavinka (Jar.), M. Šurmánek (Jar.).
31 P. Večeřa (UH), M. Bělovský (Kněžpole).
29 L. Svoboda (Podolí), M. Janůšek (UH), P. Zelinka (D. Němčí), M. Zapletal (Kudlovice).
28 J. Nikl (UH).
27 V. Tomáštík (UH), A. Trávníčková (Traplice).
25 M. Jančová (D. Němčí).
24 Z. Brož (Jar.).
22 J. Bělovská (Kněžpole).
20 Z. Horký (Nedakonice).
18 K. Blaha ml. (Huštěnovice).
14 J. Matulka (UH), Z. Jančová (Ostrava).
12 A. Krpal (Stříbrnice).
11 P. Jančová (D. Němčí), M. Weintrittová (Míkovice).
10 M. Hyklová (Jar.).
7 F. Piňos (Hluk).
5 Š. Kret (D. Němčí).
4 A. Ševčíková (UB).

Správné výsledky 8. kola
1. 3:1  2. 3:8  3. 4:0  4. 6:8  5. 1:1

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace