Osmé kolo pro Borýska

Osmé kolo pro Borýska
Uherské Hradiště Sport 01 / 10 / 2015

Stejně jako před týdnem, i v tomto kole Hamé Slovácké sedmy bral vítěz prvenství za třináct bodů. Tentokrát se může radovat Zdeněk Borýsek z Uh. Hradiště. Do průběžného vedení se opět vrátil Roman Dvouletý z Nedakonic.
13 Z. Borýsek (UH).
12 L. Kalinová (UB).
11 V. Kadlčíková (Popovice), L. Kovařík (UO), L. Remeš (Kněžpole), K. Kopeček (UB), M. Hyklová (Jar.).
10 P. Hanáček (Jar.), A. Bánovský (Kněžpole), F. Kocáb (Nedachlebice), F. Botek (Kudlovice), M. Juřík (UH), R. Kouřil (UH), L. Kalina (UB), L. Svoboda (Podolí), J. Čech (UH).
9 P. Krsička (Sušice), A. Krpal (Stříbrnice), P. Ševčík (UB), P. Svoboda (Mor. Písek), P. Jančová (D. Němčí), A. Pauřík (Kněžpole), J. Hřib (Šumice), R. Dvouletá (Nedakonice), J. Jakšík (Topolná), M. Schön (Mistřice), M. Hlavinková (Jar.), J. Srnec (UB), I. Mařák (UH), R. Dvouletý (Nedakonice), J. Šurmánek (Jar.).
8 M. Brožová (Jar.), F. Kozelek (Topolná), F. Vaverka (Huštěnovice), L. Mikulík (Kudlovice), A. Zpěvák (Sady), K. Blaha (Huštěnovice), M. Šurmánek (Jar.), F. Lukeš (Nivnice), V. Remeš (Kněžpole), V. Melichárek (Jar.), P. Salvet (Bojkovice), V. Volčík (UH), I. Kučík (Jankovice), J. Ludvíček (Boršice), Z. Brázdil (UH), M. Jančová (D. Němčí), Z. Brož (Jar.), P. Hlavinka (Jar.), R. Skládal (Buchlovice), F. Rýc (Svárov).
7 J. Javor (Vlčnov), O. Adamík (Huštěnovice), Z. Rýc (Svárov), M. Vaškových (UH), J. Koželuha (Zlechov), M. Weintrittová (Míkovice), M. Anger (Jar.), P. Zelinka (D. Němčí), J. Hrubošová (Kněžpole), M. Čech (Kudlovice), M. Kadlčík (Topolná), M. Bělovský (Kněžpole), J. Mazurková (UH), M. Rozsypálek (Jar.), M. Janůšek (UH), J. Gazdík (UB), I. Pavolová (Traplice), A. Ševčíková (UB), J. Pauřík (Kun.), Z. Bělovský (Kněžpole), Z. Mahdalík (Korytná), S. Gajdošík (UH), R. Holásek (UH), F. Šupka (Kun.), M. Kotásková (UH), L. Zichová (Traplice), M. Plundrák (Mor. Písek), V. Tomáštík (UH), J. Horký (Nedakonice), Š. Kret (D. Němčí).
6 L. Mikulka (Spytihněv), J. Červenka (Tupesy), J. Omelka (Bánov), J. Zemek (UB), O. Hlavinka (Jar.), M. Krsičková (Sušice), M. Kundera (SM), L. Salvet (Bojkovice), A. Kolaja (Svárov), Z. Jančová (Ostrava), Z. Křiklava (Osvětimany), A. Trávníčková (Traplice), D. Hykl (Jar.), M. Zapletal (Kudlovice), L. Hanáček (UB), V. Měrková (Mistřice), A. Kolaja ml. (Svárov), J. Medek (Topolná), L. Omelková (Bánov), J. Schön (Mistřice), P. Večeřa (UH).
5 M. Měrka (Mistřice), I. Štefko (UB), M. Doležalová (UH), J. Mazůrek st. (Kun.), J. Mazůrek ml. (Kun.), M. Schönová (Mistřice), J. Matulka (UH).
4 J. Kazík (Sušice), Z. Janča (Mistřice).
3 J. Bělovská (Kněžpole), R. Měrka (Mařatice).
2 F. Piňos (Hluk).

Průběžné pořadí

70 R. Dvouletý (Nedakonice).
68 M. Zapletal (Kudlovice).
65 O. Adamík (Huštěnovice).
63 L. Kovařík (UO), A. Pauřík (Kněžpole).
62 M. Rozsypálek (Jar.), L. Kalinová (UB), M. Janůšek (UH), M. Hlavinková (Jar.).
61 J. Hřib (Šumice).
60 V. Kadlčíková (Popovice), A. Kolaja (Svárov), M. Šurmánek (Jar.), R. Kouřil (UH).
59 J. Jakšík (Topolná).
57 P. Krsička (Sušice), L. Omelková (Bánov), Z. Borýsek (UH), F. Lukeš (Nivnice), I. Mařák (UH), J. Horký (Nedakonice).
56 J. Čech (UH), Z. Mahdalík (Korytná), J. Omelka (Bánov), P. Zelinka (D. Němčí).
55 J. Matulka (UH), L. Mikulík (Kudlovice), J. Medek (Topolná), M. Kadlčík (Topolná), M. Brožová (Jar.).
54 P. Salvet (Bojkovice), J. Koželuha (Zlechov), Z. Brož (Jar.).
53 M. Anger (Jar.), J. Mazurková (UH), K. Kopeček (UB), M. Plundrák (Mor. Písek), M. Krsičková (Sušice), J. Schön (Mistřice).
52 L. Kalina (UB), P. Ševčík (UB), P. Svoboda (Mor. Písek), J. Šurmánek (Jar.), L. Zichová (Traplice).
51 F. Šupka (Kun.), F. Kozelek (Topolná), F. Botek (Kudlovice), D. Hykl (Jar.), J. Gazdík (UB), K. Blaha (Huštěnovice), P. Večeřa (UH).
50 R. Dvouletá (Nedakonice), M. Jančová (D. Němčí), Z. Rýc (Svárov), J. Ludvíček (Boršice), J. Javor (Vlčnov), F. Vaverka (Huštěnovice).
49 F. Rýc (Svárov), Z. Bělovský (Kněžpole).
48 M. Schönová (Mistřice), J. Červenka (Tupesy).
47 V. Měrková (Mistřice), M. Schön (Mistřice), L. Remeš (Kněžpole), V. Remeš (Kněžpole), A. Zpěvák (Sady), L. Hanáček (UB), J. Pauřík (Kun.), Š. Kret (D. Němčí), J. Zemek (UB).
46 R. Měrka (Mařatice), V. Melichárek (Jar.), I. Pavolová (Traplice), V. Volčík (UH), F. Kocáb (Nedachlebice).
45 M. Weintrittová (Míkovice), Z. Brázdil (UH), S. Gajdošík (UH).
44 I. Kučík (Jankovice), J. Srnec (UB), L. Mikulka (Spytihněv), M. Čech (Kudlovice), J. Mazůrek st. (Kun.), M. Doležalová (UH).
43 O. Hlavinka (Jar.), M. Hyklová (Jar.), L. Svoboda (Podolí).
42 P. Hanáček (Jar.), J. Mazůrek ml. (Kun.), J. Kazík (Sušice), A. Trávníčková (Traplice).
41 P. Hlavinka (Jar.), M. Kundera (SM).
40 J. Hrubošová (Kněžpole).
39 M. Měrka (Mistřice), I. Štefko (UB).
38 M. Kotásková (UH).
37 R. Holásek (UH), Z. Jančová (Ostrava).
36 Z. Křiklava (Osvětimany), A. Kolaja ml. (Svárov), P. Jančová (D. Němčí).
35 M. Vaškových (UH).
34 F. Piňos (Hluk), A. Krpal (Stříbrnice).
33 A. Bánovský (Kněžpole).
32 V. Tomáštík (UH).
31 M. Bělovský (Kněžpole).
27 A. Ševčíková (UB).
26 J. Bělovská (Kněžpole), M. Juřík (UH).
25 V. Horká (Buchlovice).
24 T. Doležal (UH).
23 V. Jančík (Jar.).
22 L. Salvet (Bojkovice).
11 M. Katrňák (Kudlovice), R. Skládal (Buchlovice).
10 J. Mikulková (Spytihněv).
8 J. Kalus (UH).
7 D. Hyklová (Jar.).
6 O. Prokeš (Kun.), P. Kalina (UB).
5 P. Štefaník (Vlčnov), K. Blaha ml. (Huštěnovice).
4 Z. Janča (Mistřice), L. Zelinková (D. Němčí).
3 P. Janošek (Kudlovice).
1 T. Mikulka (Topolná).

VÝSLEDKY 8. KOLA
1. 1:0   2. 3:0   3. 7:2   4. 1:4   5. 1:1   6. 4:2   7. 0:7

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace