Osmé kolo pro Jelínka

Osmé kolo pro Jelínka
Uherské Hradiště Sport 21 / 05 / 2012

Osmé kolo Slovácké sedmy SYNOT TIPu nejvíce sedlo Liboru Jelínkovi, který se s devíti body stal vítězem. Z vítězství se také může radovat Ladislav Kalina, který zvítězil v telefonickém rozstřelu, kdy téměř přesně tipnul počet branek v OP a OS. Jeho tip byl 68, branek padlo 69.
9 L. Jelínek (UH).
8 A. Zpěvák (Sady), J. Bělovská (Kněžpole), M. Abrhámová (Mařatice).
7 R. Mikliš (UB), A. Hubáček (Kun.), M. Krsičková (Sušice), J. Matulka (UH).
6 J. Mazurková (UH), A. Kolaja ml. (Svárov), M. Slováčková (SM), Z. Brož (Jar.), P. Habarta (Sady).
5 M. Kadlčík (Topolná), M. Janík (UO), D. Hykl (Jar.), M. Weintrittová (Míkovice), P. Nepraš (Jar.), M. Omelka (Bánov), F. Křůmal (Březolupy), T. Doležal (UH), P. Tomáštík (Záhorovice), J. Medek (Topolná), J. Kazík (Mařatice), A. Bukvald (SM), J. Červenka (Tupesy), P. Svoboda (Mor. Písek), M. Plundrák (Mor. Písek), J. Srnec (UB), Z. Brázdil (UH).
4 Z. Kovařík (Sady), M. Janůšek (UH), M. Bečica (Mařatice), V. Rosík (Kudlovice), V. Melichárek (Jar.), F. Šupka (Kun.), M. Schön (Misřice), Z. Michalcio (UH), I. Mařák (UH), E. Ebner (SM), S. Gajdošík (UH), J. Schön (Mistřice), B. Doležal (Os. Lhota), A. Koudela (Bojkovice), P. Krsička (Sušice), Z. Rýc (Svárov), A. Pospíšil (Bílovice), V. Měrková (Jar.), F. Rýc (Svárov), I. Kučík (Jankovice), Z. Mikulčíková (Popovice).
3 J. Hrubošová (Kněžpole), R. Kouřil (UH), J. Mazůrek ml. (Kun.), P. Salvet (Bojkovice), V. Remeš (Kněžpole), M. Kučera (UH), A. Pauřík (Kněžpole), L. Zichová (UH), R. Měrka (Mařatice), J. Mazůrek st. (Kun.), V. Pipal (Sady), M. Dufka (H.Němčí), M. Zapletalová (Vlčnov), L. Mikulka (Topolná), K. Blaha (Huštěnovice), M. Macela (Mařatice), A. Trávníčková (Traplice), J. Zemek (UB), J. Omelka (Bánov), J. Horký (Nedakonice), Z. Matulková (UH), F. Kozelek (Topolná), P. Bartoň (Buchlovice).
2 M. Doležalová (UH), T. Krystýn (UH), J. Neděla (Popovice), M. Řihák (UB), O. Adamík (Huštěnovice), M. Štěpaník (Babice), L. Salvet (Bojkovice), Ľ. Pongo (UH), V. Volčík (UH), L. Melichárek (Mařatice), R. Kolařík (Sady), M. Rozsypálek (Jar.), M. Mikliš st. (Těšov), Z. Křiklava (Osvětimany), M. Měrka (Jar.), I. Šumíček (Kudlovice), V. Kadlčíková (Popovice), M. Ebnerová (SM), M. Bělovský (Kněžpole), J. Bureš (Sady), P. Křůmal (Březolupy), O. Hlavinka (Jar.), V. Horká (Buchlovice), M. Zapletal (Kudlovice).
1 K. Blaha ml. (Huštěnovice), M. Vaškových (UH), M. Křůmalová (Březolupy), J. Hřib (Šumice), A. Krpal (Stříbrnice), T. Mahdal (Bánov), V. Pokorák (Ořechov), K. Kopeček (UB), J. Šašinka (Záhorovice), O. Hoferek (UH), L. Kalina (UB), P. Večeřa (UH), Z. Bělovský (Kněžpole), F. Gajdošík (Jar.), J. Surma (Sady), A. Kolaja (Svárov), A. Šurmánková (Jar.), L. Hruboš (Kněžpole), M. Mikliš ml. (Těšov), B. Kraváček (Kudlovice), J. Sucháň (Huštěnovice), A. Bánovský (Kněžpole), P. Gabriel (UH), J. Vávra (Tupesy), O. Kozelek (Kněžpole), F. Botek (Kudlovice), M. Jančík (Jar.), J. Ludvíček (Boršice), Z. Borýsek (UH), L. Remeš (Kněžpole), M. Šurmánek (Jar.), D. Slováček (Brno), K. Slováček (UH), P. Vanda (SM), R. Pospíšil (Bílovice).

Průběžné pořadí
61 Z. Brož (Jar.).
58 M. Abrhámová (Mařatice).
55 J. Schön (Mistřice).
53 L. Jelínek (UH).
52 A. Hubáček (Kun.), F. Kozelek (Topolná).
51 D. Hykl (Jar.), P. Bartoň (Buchlovice).
50 P. Svoboda (Mor. Písek), J. Šašinka (Záhorovice), M. Mikliš ml. (Těšov), A. Koudela (Bojkovice).
49 M. Zapletalová (Vlčnov).
48 M. Janík (UO), M. Slováčková (SM).
47 J. Mazurková (UH), V. Melichárek (Jar.), V. Kadlčíková (Popovice), J. Vávra (Tupesy), A. Pauřík (Kněžpole), M. Měrka (Jar.), J. Medek (Topolná), I. Mařák (UH).
46 O. Hoferek (UH), R. Kolařík (Sady), T. Krystýn (UH), A. Pospíšil (Bílovice).
45 Z. Kovařík (Sady), A. Zpěvák (Sady).
44 V. Měrková (Jar.), J. Bělovská (Kněžpole), M. Řihák (UB), P. Nepraš (Jar.), M. Krsičková (Sušice).
43 M. Plundrák (Mor. Písek), I. Šumíček (Kudlovice), Z. Křiklava (Osvětimany), R. Měrka (Mařatice), T. Doležal (UH), P. Krsička (Sušice), M. Janůšek (UH), L. Salvet (Bojkovice), J. Pauřík (Kun.).
42 J. Ludvíček (Boršice), J. Omelka (Bánov), M. Kadlčík (Topolná), M. Schön (Misřice), J. Matulka (UH), F. Rýc (Svárov), K. Blaha (Huštěnovice), R. Kouřil (UH), M. Rozsypálek (Jar.), P. Habarta (Sady), Z. Mikulčíková (Popovice), F. Botek (Kudlovice).
41 J. Hřib (Šumice), P. Večeřa (UH), J. Zemek (UB), V. Pipal (Sady), P. Ševčík (UB), M. Omelka (Bánov), B. Kraváček (Kudlovice), M. Bělovský (Kněžpole), P. Tomáštík (Záhorovice), P. Salvet (Bojkovice).
40 R. Pospíšil (Bílovice), M. Mikliš st. (Těšov), I. Kučík (Jankovice), J. Srnec (UB), O. Adamík (Huštěnovice), T. Mahdal (Bánov), V. Pokorák (Ořechov), Z. Bělovský (Kněžpole), L. Melichárek (Mařatice), M. Bečica (Mařatice), V. Rosík (Kudlovice).
39 Z. Michalcio (UH), R. Mikliš (UB), P. Gabriel (UH).
38 K. Blaha ml. (Huštěnovice), K. Kopeček (UB), J. Neděla (Popovice), M. Ebnerová (SM), L. Kalina (UB), J. Mazůrek ml. (Kun.), V. Remeš (Kněžpole).
37 M. Zapletal (Kudlovice), M. Macela (Mařatice), M. Štěpaník (Babice), J. Mazůrek st. (Kun.), Z. Rýc (Svárov), L. Mikulka (Topolná), E. Ebner (SM).
36 J. Sucháň (Huštěnovice), K. Slováček (UH), M. Šurmánek (Jar.), V. Šimík (Nedakonice), M. Kučera (UH), A. Trávníčková (Traplice).
35 Z. Borýsek (UH).
34 V. Volčík (UH), F. Gajdošík (Jar.), F. Šupka (Kun.), L. Zichová (UH), O. Kozelek (Kněžpole), S. Gajdošík (UH).
33 A. Kolaja (Svárov), Z. Brázdil (UH), M. Weintrittová (Míkovice).
32 A. Šurmánková (Jar.), A. Kolaja ml. (Svárov), J. Horký (Nedakonice), M. Kundera (SM), V. Kozelek (Kněžpole), F. Křůmal (Březolupy), M. Jančík (Jar.), A. Bukvald (SM).
31 D. Slováček (Brno), J. Červenka (Tupesy).
30 B. Doležal (Os. Lhota), P. Křůmal (Březolupy).
28 J. Hrubošová (Kněžpole), M. Křůmalová (Březolupy).
26 A. Bánovský (Kněžpole).
25 P. Bukvald (SM).
21 M. Doležalová (UH), K. Garžík (UH), L. Mikulík (Kudlovice).
20 M. Vaškových (UH).
19 L. Remeš (Kněžpole), Ľ. Pongo (UH).
18 J. Bureš (Sady), L. Hruboš (Kněžpole), M. Dufka (H.Němčí).
17 P. Vanda (SM).
15 J. Surma (Sady).
14 A. Krpal (Stříbrnice).
12 J. Kazík (Mařatice).
11 P. Jakoubek (Polešovice).
9 R. Dvouletý (Nedakonice).
8 A. Kozelková (Kněžpole).
7 V. Horká (Buchlovice).
6 V. Vlk (Jalubí), S. Pavelka (Kudlovice).
4 R. Dvouletá (Nedakonice).
3 Z. Matulková (UH).
2 O. Hlavinka (Jar.).

SPRÁVNÉ VÝSLEDKY 8. KOLA
1.  4:3   2.  0:5  3. 1:3  4. 1:2  5. 4:3  6. 5:4  7.1:4

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace