Osmé kolo pro Mazurkovou

Osmé kolo pro Mazurkovou
Uherské Hradiště Sport 27 / 09 / 2010

V osmém pokračování Slovácké sedmy se z vítězství může radovat Jarmila Mazurková z Uh. Hradiště, která dokázala uhrát třináct bodů i přesto, že utkání mezi Ořechovem a Březolupy bylo odloženo na úterý 28. září. Tudíž se tento výsledek započítávat nebude. V celkovém pořadí se náskok vedoucí Martiny Kostkové snížil na tři body.
13 Mazurková J. (UH).
12 Měrková V. (Jar.), Krsička P. (Sušice), Rýc F. (Svárov), Hoferek O. (Topolná).
11 Šašinka J. (Záhorovice), Hejda V. (SM), Fiala L. (UH), Pauřík A. (Kněžpole), Hladiš L. (Šumice), Španiel O. (Mor. Písek), Kozelek F. (Topolná), Mikulec F. (UH), Maroňák V. (UH), Lekeš L. (UB), Janík M. (UO), Hykl D. (Jar.), Stehlík P. (UB), Mahdal T. (Bánov).
10 Michalcio Z. (UH), Gajdošík F. (Jar.), Zichová L. (UH), Weintrittová M. (Míkovice), Blaha ml. K. (Huštěnovice), Volčík V. (UH), Bilavčík J. (Mistřice).
9 Hubáček A. (Kun.), Mazůrek J. (Boršice), Janůšek M. (UH), Šumíček I. (Kudlovice), Řihák M. (UB), Koudela A. (Bojkovice), Slováček K. (UH), Schnürmacher F. (UB), Kolaja A. (Svárov), Pokorák V. (Ořechov), Šťasta J. (Huštěnovice), Pospíšil R. (Bílovice), Jančík M. (Jar.), Pospíšil A. (Bílovice), Mikulka T. (Topolná), Sklenka D. (Ořechov), Kozelek V. (Topolná), Abrhámová M. (UH), Brhel M. (SM), Boček D. (UH), Kloček K. (Traplice).
8 Gajdošík S. (UH), Pauřík J. (Kun.), Brázdil Z. (UH), Pongo Ľ. (UH), Hřib J. (Šumice), Gášek J. (UH), Omelka J. (Bánov), Remeš V. (Kněžpole), Vaculová L. (UB), Prokeš M. (SM), Mazůrek J. (Kun.), Bělovský Z. (Kněžpole), Bukvald P. (SM), Zemková M. (UB), Rozsypálek M. (Jar.), Gabriel P. (UH), Kaňovská M. (Bílovice), Skopal L. (Kudlovice), Vacula P. (UB), Brož M. (Jar.), Jančová P. (D. Němčí), Horká V. (Buchlovice).
7 Berec L. (Bystřice p/L), Bělovský Z. (Zlechov), Beneš F. (ONV), Blaha K. (Huštěnovice), Vávra J. (Tupesy), Javor J. (Vlčnov), Křiklavová M. (Osvětimany), Křiklava Z. (Osvětimany), Trávníčková A. (Traplice), Horký J. (Nedakonice), Zemek J. (UB), Nedělová J. (Popovice), Kovařík Z. (Sady), Večeřa P. (UH), Kyncl J. (SM), Šurmánek M. (Jar.), Hrubošová J. (Kněžpole), Bureš J. (Sady), Šupka F. (Kun.), Michalec R. (UH), Krsičková M. (Sušice), Janošek T. (Kudlovice), Horká J. (UH).
6 Kovařík L. (UO), Bukvald A. (SM), Křůmal F. (Březolupy), Botek F. (Kudlovice), Šimík V. (Nedakonice), Procházka J. (Tupesy), Svoboda P. (M. Písek), Měrka M. (Jar.), Svoboda L. (Podolí), Dobeš A. (UH), Šrámek P. (UH), Mařák I. (UH), Tomáštík P. (Záhorovice), Schnürmacherová J. (UB), Plundrák M. (M. Písek), Pavelka S. (Kudlovice), Kraváček B. (Kudlovice), Macela M. (UH), Kundera M. (SM), Doležal T. (UH), Kirchner M. (Kun.), Machalová J. (Záhorovice), Stehlíková M. (UB), Kaňovský M. (Bílovice), Schnürmacher F. (UB), Máčala J. (Vážany), Vaškových M. (UH), Gajdošík P. (Topolná), Vacula P. (UB), Kozelek O. (Kněžpole), Bělovský M. (Kněžpole).
5 Schön J. (Mistřice), Thomayerová J. (UB), Medek J. (Topolná), Srnec J. (UB), Mikulka J. (Topolná), Vacula L. (UB), Zelinka P. (D. Němčí), Krpal A. (Stříbrnice), Hubáček P. (Březolupy), Kostková M. (Kroměříž), Bartoň P. (Buchlovice), Andrlíková A. (Záhorovice), Mikulka L. (Topolná), Hruboš L. (Kněžpole), Šenk P. (UH), Remeš L. (Kněžpole), Jančová Z. (D. Němčí).
4 Berecka V. (Březolupy), Hanák K. (Drslavice), Kalina L. (UB), Jančová M. (D. Němčí), Ševčík P. (UB), Jelínek L. (UH), Maňásková M. (Nedakonice), Šurmánková A. (Jar.), Pipal V. (Sady), Rozsypálek O. (Javorovec).
3 Ludvíček J. (Boršice), Kopeček K. (UB), Salvet L. (Bojkovice), Kučík I. (Jankovice), Garžík K. (UH), Neděla J. (Popovice), Hanáček P. (Jar.), Podškubka L. (Vlčnov), Bělovská J. (Kněžpole), Štěpaník M. (Babice), Mikulčíková Z. (Popovice), Jahoda P. (Nivnice), Křůmal P. (Březolupy), Slováček D. (Brno), Slováčková M. (SM), Dvořáčková M. (Třebíč), Němeček L. (Košíky).
2 Janíková M. (UH), Červenka J. (Tupesy), Rosík V. (Kudlovice), Bánovský A. (Kněžpole), Dohnal T. (Topolná).
1 Hyklová M. (Jar.).

Průběžné pořadí
67 Kostková M. (Kroměříž).
64 Skopal L. (Kudlovice).
63 Pospíšil R. (Bílovice).
61 Kozelek F. (Topolná), Krsička P. (Sušice), Hoferek O. (Topolná).
60 Šimík V. (Nedakonice), Vávra J. (Tupesy), Trávníčková A. (Traplice), Mahdal T. (Bánov).
59 Hubáček A. (Kun.), Schnürmacher F. (UB), Brhel M. (SM).
58 Fiala L. (UH), Svoboda P. (M. Písek), Gášek J. (UH), Slováček K. (UH), Šťasta J. (Huštěnovice).
57 Zichová L. (UH), Schnürmacherová J. (UB), Šurmánková A. (Jar.), Kirchner M. (Kun.).
56 Gajdošík S. (UH), Bukvald A. (SM), Janůšek M. (UH), Neděla J. (Popovice), Tomáštík P. (Záhorovice), Rozsypálek O. (Javorovec), Krsičková M. (Sušice).
55 Ludvíček J. (Boršice), Blaha K. (Huštěnovice), Jančík M. (Jar.), Doležal T. (UH), Kozelek V. (Topolná), Bartoň P. (Buchlovice).
54 Botek F. (Kudlovice), Michalcio Z. (UH), Kolaja A. (Svárov), Rozsypálek M. (Jar.), Jelínek L. (UH), Mikulka T. (Topolná), Sklenka D. (Ořechov).
53 Šašinka J. (Záhorovice), Hřib J. (Šumice), Horký J. (Nedakonice), Stehlík P. (UB), Abrhámová M. (UH).
52 Mazůrek J. (Boršice), Slováček D. (Brno), Blaha ml. K. (Huštěnovice), Michalec R. (UH), Jančová P. (D. Němčí).
51 Kovařík L. (UO), Maroňák V. (UH), Koudela A. (Bojkovice), Hanák K. (Drslavice), Bělovská J. (Kněžpole), Janík M. (UO), Vacula P. (UB), Brož M. (Jar.), Jančová Z. (D. Němčí).
50 Křůmal F. (Březolupy), Brázdil Z. (UH), Gajdošík F. (Jar.), Mikulec F. (UH), Medek J. (Topolná), Křiklavová M. (Osvětimany), Pokorák V. (Ořechov), Kyncl J. (SM), Bureš J. (Sady), Pipal V. (Sady), Rýc F. (Svárov), Andrlíková A. (Záhorovice).
49 Berec L. (Bystřice p/L), Měrka M. (Jar.), Měrková V. (Jar.), Kalina L. (UB), Vaculová L. (UB), Lekeš L. (UB), Mařák I. (UH), Podškubka L. (Vlčnov), Kovařík Z. (Sady), Kundera M. (SM), Gabriel P. (UH), Hykl D. (Jar.), Hrubošová J. (Kněžpole), Slováčková M. (SM).
48 Thomayerová J. (UB), Večeřa P. (UH), Schnürmacher F. (UB), Dvořáčková M. (Třebíč), Bělovský M. (Kněžpole).
47 Mazurková J. (UH), Omelka J. (Bánov), Mikulka J. (Topolná), Kučík I. (Jankovice), Zelinka P. (D. Němčí), Plundrák M. (M. Písek), Kraváček B. (Kudlovice), Machalová J. (Záhorovice).
46 Hladiš L. (Šumice), Svoboda L. (Podolí), Remeš V. (Kněžpole), Zemek J. (UB), Pavelka S. (Kudlovice), Macela M. (UH), Weintrittová M. (Míkovice), Vacula P. (UB), Boček D. (UH).
45 Javor J. (Vlčnov), Křiklava Z. (Osvětimany), Prokeš M. (SM), Borýsek Z. (UH), Mazůrek J. (Kun.), Bukvald P. (SM), Ševčík P. (UB), Hubáček P. (Březolupy).
44 Pongo Ľ. (UH), Pauřík A. (Kněžpole), Schön J. (Mistřice), Jančová M. (D. Němčí), Bělovský Z. (Kněžpole), Šupka F. (Kun.), Pospíšil A. (Bílovice), Stehlíková M. (UB), Kadlčík M. (Popovice), Dohnal T. (Topolná), Remeš L. (Kněžpole), David T. (Sady).
43 Kopeček K. (UB), Ševčík J. (Veletiny), Vacula L. (UB), Kaňovský M. (Bílovice).
42 Šumíček I. (Kudlovice), Janošek T. (Kudlovice), Kloček K. (Traplice).
41 Pauřík J. (Kun.), Srnec J. (UB), Řihák M. (UB), Bánovský A. (Kněžpole), Jahoda P. (Nivnice).
40 Salvet L. (Bojkovice), Horká J. (UH), Bilavčík J. (Mistřice).
39 Procházka J. (Tupesy), Rosík V. (Kudlovice), Šrámek P. (UH), Štěpaník M. (Babice), Krpal A. (Stříbrnice), Šenk P. (UH), Kozelek O. (Kněžpole), Horká V. (Buchlovice).
38 Zemková M. (UB), Kaňovská M. (Bílovice), Vaškových M. (UH).
37 Křůmal P. (Březolupy).
36 Hejda V. (SM), Rýc Z. (Svárov), Dvouletý R. (Nedakonice), Volčík V. (UH).
35 Hanáček P. (Jar.).
34 Beneš F. (ONV), Gajdošík P. (Topolná).
33 Červenka J. (Tupesy).
31 Šurmánek M. (Jar.).
30 Mikulka L. (Topolná).
29 Maňásková M. (Nedakonice).
28 Dobeš A. (UH).
27 Hruboš L. (Kněžpole), Máčala J. (Vážany).
26 Garžík K. (UH), Balaštík A. (Sady).
25 Berecka V. (Březolupy).
24 Rachůnek P. (Havřice).
22 Gottvald J. (Kudlovice).
21 Doležalová M. (UH).
20 Mikulčíková Z. (Popovice).
17 Němeček L. (Košíky).
16 Brož Z. (Jar.).
14 Vlk V. (Jalubí).
13 Nedělová J. (Popovice).
12 Blahová B. (SM).
11 Španiel O. (Mor. Písek).
7 Melichárek V. (Jar.), Sklenková t. (Medlovice), Bělovský Z. (Zlechov).
6 Trávníček V. (Nedakonice).
5 Tomáštík J. (Záhorovice), Hyklová M. (Jar.).
4 Tomešek Z. (Velká n/V.), Duda F. (Březolupy).
2 Prťka A. (Havřice), Janíková M. (UH).
Správné výsledky 8. kola
1. 3:0    2. x:x    3. 2:2    4. 2:0    5. 5:1    6. 1:2    7. 2:1

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace