Osmé kolo pro Pavla Vaculu z Uh. Brodu

Osmé kolo pro Pavla Vaculu z Uh. Brodu
Uherské Hradiště Sport 24 / 05 / 2010

Slovácká sedma

V osmém kole Slovácké sedmy se díky nepřízni počasí neodehrály dva zápasy. I přes tento nepříznivý fakt se podařilo brodskému Pavlu Vaculovi uhrát osm bodů a stal se tak vítězem tohoto kola. O vítězi minulého rozhodoval hned dvojitý rozstřel, ve kterém byl úspěšnější Libor Jelínek, který na tipovací otázku, kolik branek padne v zápasech, které se aktuálně tipují, odpověděl 20. Jeho soupeřka Jolana Bělovská 17. Branek v pěti utkáních padlo 22.
8 Vacula P. (UB).
7 Kostková M. (Kroměříž), Kopeček K. (UB), Brož Z. (Jar.), Šumíček I. (Kudlovice), Měrka M. (Jar.), Rosík V. (Kudlovice), Schnürmacher F. (UB), Podškubka L. (Vlčnov), Weintrittová M. (Míkovice), Krsička P. (Sušice), Máčala J. (Vážany), Janošek P. (Kudlovice).
6 Křůmal P. (Březolupy), Blaha K. (Huštěnovice), Kozelek F. (Topolná), Ševčík J. (Veletiny), Mikulka J. (Topolná), Koudela A. (Bojkovice), Lekeš L. (UB), Pokorák V. (Ořechov), Buš V. (Kudlovice), Rozsypálek M. (Jar.), Kundera M. (SM), Hykl D. (Jar.), Jelínek L. (UH), Nepraš P. (Jar.), Melichárek V. (Jar.), Balačová J. (Kudlovice), Blaha ml. K. (Huštěnovice), Hrubošová J. (Kněžpole), Pipal V. (Sady), Mikulka T. (Topolná), Janošková A. (Kudlovice), Tomešek Z. (Velká n/V), Tomáštík J. (Záhorovice).
5 Kovařík L. (UO), Botek F. (Kudlovice), Javor J. (Vlčnov), Zemek J. (UB), Kršek Z. (Jalubí), Šurmánková A. (Jar.), Michalec R. (UH), Volčík V. (UH), Pospíšil A. (Bílovice), Schnürmacher F. (UB), Abrhámová M. (UH), Janošek T. (Kudlovice), Bělovský M. (Kněžpole).
4 Hubáček A. (Kun.), Ludvíček J. (Boršice), Berec L. (Bystřice p/L), Fiala L. (UH), Bukvald A. (SM), Pauřík J. (Kun.), Brázdil Z. (UH), Janůšek M. (UH), Michalcio Z. (UH), Svoboda P. (Mor. Písek), Pauřík A. (Kněžpole), Gajdošík F. (Jar.), Schön J. (Mistřice), Thomayerová J. (UB), Medek J. (Topolná), Borák Z. (Polichno), Svoboda L. (Podolí), Zichová L. (UH), Vacula L. (UB), Janošek A. (Kudlovice), Kučík I. (Jankovice), Hanák K. (Drslavice), Slováček K. (UH), Vaculová L. (UB), Prokeš M. (SM), Mařák I. (UH), Kolaja A. (Svárov), Schnürmacherová J. (UB), Zelinka P. (Dol. Němčí), Bělovská J. (Kněžpole), Bělovský Z. (Kněžpole), Rachůnek P. (Havřice), Štěpaník M. (Babice), Krpal A. (Stříbrnice), Vlk V. (Jalubí), Janík M. (UO), Kraváček B. (Kudlovice), Šťasta J. (Huštěnovice), Macela M. (Mařatice), Večeřa P. (UH), Rýc Z. (Svárov), Jančík M. (Jar.), Slováček D. (Brno), Bureš J. (Sady), Hladník D. (Bělá n/Svit.), Kyncl J. (SM), Kaňovská M. (Bílovice), Kirchner M. (Kun.), Folwarczná M. (UH), Kozelek V. (Kněžpole), Dohnal .Jančová Z. (Dol. Němčí), Gajdošík P. (Topolná), Remeš L. (Kněžpole), Mikulka L. (Topolná), Krsičková M. (Sušice), T. (Topolná)
3 Hladiš L. (Šumice), Šašinka J. (Záhorovice), Mazůrek J. (Boršice), Gajdošík S. (UH), Křůmal F. (Březolupy), Beneš F. (ONV), Pongo Ľ. (UH), Mahdalík Z. (Korytná), Šimík V. (Nedakonice), Procházka J. (Tupesy), Hřib J. (Šumice), Gášek J. (UH), Mikulec F. (UH), Měrková V. (Jar.), Srnec J. (UB), Omelka J. (Bánov), Salvet L. (Bojkovice), Maroňák V. (UH), Červenka J. (Tupesy), Remeš V. (Kněžpole), Šilhavík J. (UH), Kalina L. (UB), Garžík K. (UH), Horký J. (Nedakonice), Borýsek Z. (UH), Dobeš A. (UH), Bánovský A. (Kněžpole), Jančová M. (Dol. Němčí), Tomáštík P. (Záhorovice), Lukš K. (SM), Plundrák M. (Mor. Písek), Kovařík Z. (Sady), Bukvald P. (SM), Ševčík P. (UB), Brzica P. (Boršice), Zach C. (Boršice), Pospíšil R. (Bílovice), Schön M. (Mistřice), Šupka F. (Kun.), Rozsypálek Z. (Mistřice), Kučera M. (UH), Rýc F. (Svárov), Stehlíková M. (UB), Slováčková M. (SM), Kadlčík M. (Popovice), Kaňovský M. (Bílovice), Hoferek O. (Topolná), Vaškových M. (UH), Dvořáčková M. (Třebíč), Jančová P. (Dol. Němčí), Koz.Vacula P. (UB), elek O. (Kněžpole)
2 Trávníčková A. (Traplice).
1 Mazurková J. (UH), Berecka V. (Březolupy), Stehlík P. (UB).

Průběžné pořadí po 8. kole
64 Jelínek L. (UH).
62 Kršek Z. (Jalubí), Kyncl J. (SM).
61 Pokorák V. (Ořechov).
60 Mazůrek J. (Boršice), Gášek J. (UH), Ševčík J. (Veletiny).
59 Mikulka T. (Topolná).
58 Kostková M. (Kroměříž), Kopeček K. (UB), Lekeš L. (UB), Hoferek O. (Topolná).
57 Blaha K. (Huštěnovice).
55 Kozelek F. (Topolná), Weintrittová M. (Míkovice), Rozsypálek Z. (Mistřice), Kučera M. (UH), Tomáštík J. (Záhorovice).
54 Zemek J. (UB).
53 Berec L. (Bystřice p/L), Horký J. (Nedakonice), Krsička P. (Sušice), Folwarczná M. (UH), Mikulka L. (Topolná), Janošek T. (Kudlovice).
52 Botek F. (Kudlovice), Procházka J. (Tupesy), Pauřík A. (Kněžpole), Prokeš M. (SM), Podškubka L. (Vlčnov), Kundera M. (SM), Melichárek V. (Jar.), Kadlčík M. (Popovice), Vacula P. (UB).
51 Janůšek M. (UH), Medek J. (Topolná), Rozsypálek M. (Jar.), Jančová Z. (Dol. Němčí), Janošek P. (Kudlovice).
50 Brož Z. (Jar.), Remeš V. (Kněžpole), Schnürmacher F. (UB), Kolaja A. (Svárov), Stehlíková M. (UB), Janošková A. (Kudlovice).
49 Hřib J. (Šumice), Javor J. (Vlčnov), Jančová M. (Dol. Němčí), Kovařík Z. (Sady), Hykl D. (Jar.), Pospíšil A. (Bílovice).
48 Mazurková J. (UH), Michalcio Z. (UH), Měrka M. (Jar.), Maroňák V. (UH), Koudela A. (Bojkovice), Rosík V. (Kudlovice), Tomáštík P. (Záhorovice), Plundrák M. (Mor. Písek), Hrubošová J. (Kněžpole).
47 Pauřík J. (Kun.), Vaculová L. (UB), Rachůnek P. (Havřice), Michalec R. (UH), Dohnal T. (Topolná), Bělovský M. (Kněžpole).
46 Svoboda P. (Mor. Písek), Schön J. (Mistřice), Zichová L. (UH), Schnürmacherová J. (UB), Bělovská J. (Kněžpole), Rýc Z. (Svárov), Jančík M. (Jar.), Stehlík P. (UB).
45 Hubáček A. (Kun.), Mahdalík Z. (Korytná), Gajdošík F. (Jar.), Omelka J. (Bánov), Janošek A. (Kudlovice), Balačová J. (Kudlovice).
44 Šašinka J. (Záhorovice), Křiklavová M. (Osvětimany), Vacula L. (UB), Pipal V. (Sady), Kirchner M. (Kun.), Remeš L. (Kněžpole).
43 Slováček K. (UH), Buš V. (Kudlovice), Večeřa P. (UH), Pospíšil R. (Bílovice), Nepraš P. (Jar.), Schnürmacher F. (UB), Krsičková M. (Sušice), Gajdošík P. (Topolná), Tomešek Z. (Velká n/V).
42 Kovařík L. (UO), Borák Z. (Polichno), Křiklava Z. (Osvětimany), Mařák I. (UH), Krpal A. (Stříbrnice), Brzica P. (Boršice), Hladník D. (Bělá n/Svit.), Kaňovský M. (Bílovice).
41 Fiala L. (UH), Šumíček I. (Kudlovice), Mikulec F. (UH), Blaha ml. K. (Huštěnovice), Vacula P. (UB).
40 Borýsek Z. (UH), Šupka F. (Kun.), Volčík V. (UH), Kozelek V. (Kněžpole), Abrhámová M. (UH), Jančová P. (Dol. Němčí).
39 Hladiš L. (Šumice), Gajdošík S. (UH), Křůmal F. (Březolupy), Thomayerová J. (UB), Červenka J. (Tupesy), Šilhavík J. (UH), Bělovský Z. (Kněžpole), Šťasta J. (Huštěnovice), Macela M. (Mařatice), Dvořáčková M. (Třebíč).
37 Brázdil Z. (UH), Měrková V. (Jar.), Trávníčková A. (Traplice), Bánovský A. (Kněžpole), Zach C. (Boršice), Bartoň P. (Buchlovice).
36 Ludvíček J. (Boršice), Beneš F. (ONV), Pongo Ľ. (UH), Svoboda L. (Podolí), Janík M. (UO), Ševčík P. (UB).
35 Hanák K. (Drslavice), Bukvald P. (SM), Slováček D. (Brno), Schön M. (Mistřice), Slováčková M. (SM), Kozelková M. (Kněžpole).
34 Škrášek P. (UH).
33 Kalina L. (UB), Lukš K. (SM), Kozelek O. (Kněžpole).
32 Salvet L. (Bojkovice), Garžík K. (UH), Pavelka S. (Kudlovice), Šurmánek M. (Jar.), Vaškových M. (UH).
31 Kraváček B. (Kudlovice).
30 Křůmal P. (Březolupy), Štěpaník M. (Babice), Bureš J. (Sady), Mrkůs J. (Medlovice).
29 Zelinka P. (Dol. Němčí), Šurmánková A. (Jar.), Rýc F. (Svárov), Sklenka D. (Ořechov), Janečková M. (Tupesy).
28 Bukvald A. (SM), Srnec J. (UB), Kučík I. (Jankovice), Dobeš A. (UH).
27 Šimík V. (Nedakonice).
26 Čaňo P. (Březová).
25 Doležal T. (UH).
24 Zajíc Z. (Březolupy), Ježek Z. (Hluk), Máčala J. (Vážany).
23 Fusek M. (SM), Dvouletá R. (Nedakonice).
21 Holásek R. (UH), Adamík O. (Huštěnovice).
19 Piňos F. (Hluk).
17 Hůsek F. (UO).
13 Kret Š. (UO).
12 Grebeníček J. (ONV), Dvouletý R. (Nedakonice).
11 Hruboš L. (Kněžpole).
10 Trávníček V. (Nedakonice).
9 Hamrlík F. (UH).
8 Berecka V. (Březolupy), Haluza M. (Těšov), Mikulka J. (Topolná).
7 Vojtek M. (SM), Strapina M. (Bílovice), Březina T. (Ořechov).
6 Krejčiřík L. (Luhačovice).
5 Kloček K. (Traplice).
4 Zálešák R. (ONV), Vlk V. (Jalubí), Kaňovská M. (Bílovice).

SPRÁVNÉ výsledky 8. KOLA
1. 4:2    2. x:x   3. 1:3   4. 1:2   5. 5:1   6. x:x   7. 1:2

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace