Osmé kolo zatím bez vítěze

Osmé kolo zatím bez vítěze
Uherské Hradiště Sport 20 / 05 / 2015

Osmé kolo Aquapark Slovácké sedmy přineslo dvojici výherců, o tom, kdo se nakonec bude radovat z výhry, rozhodne až telefonický rozstřel.
10 J. Matulka (UH), L. Hanáček (UB).
9 L. Zichová (Traplice), V. Měrková (Mistřice), J. Jakšík (Topolná).
8 J. Červenka (Tupesy), M. Weintrittová (Míkovice), J. Zemek (UB), M. Rozsypálek (Jar.), L. Kalina (UB).
7 D. Hykl (Jar.), J. Medek (Topolná), M. Měrka (Mistřice), D. Slováček (Brno), L. Mikulík (Kudlovice), M. Schönová (Mistřice), R. Měrka (Mařatice), K. Blaha (Huštěnovice), M. Brožová (Jar.), L. Omelková (Bánov), V. Volčík (UH), Z. Brož (Jar.), J. Mikulková (Spytihněv).
6 P. Janošek (Kudlovice), M. Čech (Kudlovice), Z. Křiklava (Osvětimany), M. Kadlčík (Topolná), K. Kopeček (UB), M. Janůšek (UH), A. Pauřík (Kněžpole), L. Kalinová (UB), M. Hlavinková (Jar.), A. Zpěvák (Sady), M. Plundrák (Mor. Písek), S. Gajdošík (UH), J. Srnec (UB), O. Adamík (Huštěnovice), M. Krsičková (Sušice), F. Šupka (Kun.), M. Vaškových (UH), A. Kolaja (Svárov), K. Šturma (Jar.), F. Rýc (Svárov), V. Melichárek (Jar.).
5 L. Mikulka (Spytihněv), I. Kučík (Jankovice), T. Doležal (UH), J. Omelka (Bánov), M. Schön (Mistřice), I. Štefko (UB), R. Holásek (UH), J. Mazůrek ml. (Kun.), M. Doležalová (UH), R. Kouřil (UH), L. Kovařík (UO), F. Vaverka (Huštěnovice), Z. Bělovský (Kněžpole), P. Krsička (Sušice), J. Pauřík (Kun.), O. Hlavinka (Jar.), M. Zapletalová (Vlčnov), Z. Borýsek (UH), I. Mařák (UH), P. Salvet (Bojkovice), L. Svoboda (Podolí), J. Schön (Mistřice).
4 P. Jančová (D. Němčí), K. Slováček (UH), P. Ševčík (UB), M. Kundera (SM), P. Svoboda (Mor. Písek), L. Salvet (Bojkovice), Z. Mahdalík (Korytná), A. Ševčíková (UB), Z. Brázdil (UH), M. Kabát (Podolí), J. Koželuha (Zlechov), M. Zapletal (Kudlovice), J. Horký (Nedakonice), M. Hruboš (Kněžpole), V. Kadlčíková (Popovice), J. Javor (Vlčnov), F. Kozelek (Topolná), F. Botek (Kudlovice), J. Bělovská (Kněžpole), J. Ludvíček (Boršice).
3 M. Jančová (D. Němčí), A. Trávníčková (Traplice), P. Hlavinka (Jar.), P. Večeřa (UH), J. Mazůrek st. (Kun.), Z. Jančová (D.Němčí), Z. Rýc (Svárov), P. Zelinka (D. Němčí).
2 V. Remeš (Kněžpole), M. Bělovský (Kněžpole), J. Hrubošová (Kněžpole).
1 A. Bánovský (Kněžpole), A. Kolaja ml. (Svárov), V. Remeš ml. (Kněžpole).

Průběžné pořadí
55 J. Jakšík (Topolná), Z. Borýsek (UH), M. Krsičková (Sušice).
52 V. Měrková (Mistřice), M. Rozsypálek (Jar.), M. Brožová (Jar.), M. Schönová (Mistřice).
51 L. Hanáček (UB), L. Mikulka (Spytihněv), P. Krsička (Sušice).
50 F. Šupka (Kun.), J. Matulka (UH).
49 P. Janošek (Kudlovice), M. Jančová (D. Němčí).
48 J. Javor (Vlčnov), J. Schön (Mistřice), Z. Mahdalík (Korytná), V. Volčík (UH), J. Medek (Topolná).
47 I. Mařák (UH).
46 M. Doležalová (UH), P. Hlavinka (Jar.).
45 K. Blaha (Huštěnovice), L. Kalina (UB).
44 L. Zichová (Traplice), D. Hykl (Jar.), M. Zapletal (Kudlovice), L. Kovařík (UO), L. Kalinová (UB), A. Pauřík (Kněžpole), A. Kolaja (Svárov).
43 L. Mikulík (Kudlovice).
42 F. Botek (Kudlovice), M. Weintrittová (Míkovice), M. Janůšek (UH), F. Rýc (Svárov).
41 R. Kouřil (UH), I. Štefko (UB), J. Červenka (Tupesy), P. Salvet (Bojkovice).
40 P. Večeřa (UH), M. Zapletalová (Vlčnov), J. Koželuha (Zlechov), V. Kadlčíková (Popovice).
39 Š. Kret (D. Němčí), T. Doležal (UH), Z. Brož (Jar.), Z. Bělovský (Kněžpole), O. Adamík (Huštěnovice), A. Trávníčková (Traplice).
38 P. Zelinka (D. Němčí), K. Kopeček (UB), M. Kabát (Podolí), D. Slováček (Brno), Z. Křiklava (Osvětimany), K. Šturma (Jar.), A. Zpěvák (Sady).
37 M. Plundrák (Mor. Písek), P. Svoboda (Mor. Písek).
36 L. Omelková (Bánov), F. Kozelek (Topolná), P. Ševčík (UB), R. Holásek (UH), M. Měrka (Mistřice), J. Horký (Nedakonice), J. Bělovská (Kněžpole).
35 F. Vaverka (Huštěnovice), K. Slováček (UH), M. Schön (Mistřice).
34 J. Omelka (Bánov), J. Zemek (UB).
33 J. Hřib (Šumice), M. Čech (Kudlovice).
32 Z. Rýc (Svárov), O. Hlavinka (Jar.).
31 R. Měrka (Mařatice), M. Hlavinková (Jar.).
30 J. Mazůrek st. (Kun.), J. Srnec (UB), J. Pauřík (Kun.), J. Mazůrek ml. (Kun.).
29 M. Kadlčík (Topolná), V. Remeš (Kněžpole), M. Kundera (SM), P. Jančová (D. Němčí).
28  V. Melichárek (Jar.), I. Kučík (Jankovice), M. Vaškových (UH), V. Remeš ml. (Kněžpole).
27 S. Gajdošík (UH), Z. Brázdil (UH).
26 L. Remeš (Kněžpole), A. Bánovský (Kněžpole).
25 M. Bělovský (Kněžpole).
24 A. Ševčíková (UB), L. Svoboda (Podolí), A. Kolaja ml. (Svárov).
22 J. Ludvíček (Boršice).
20 L. Salvet (Bojkovice), J. Mikulková (Spytihněv).
19 L. Zelinková (D. Němčí).
17 Z. Jančová (D.Němčí).
15 J. Hrubošová (Kněžpole).
13 M. Hruboš (Kněžpole), A. Krpal (Stříbrnice).
12 B. Kraváček (Kudlovice).
10 P. Kovařík (Boršice).
8 M. Hyklová (Jar.).
4 B. Zelinka (D. Němčí), J. Doležal (UH), V. Jančík (Jar.).

VÝSLEDKY 8. KOLA
1. 4:2   2. 2:2   3. 0:7   4. 0:4   5. x:x   6. 2:4   7. 2:2


Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace