Osmibodová tradice. Tentokráte bere Kolaja ze Svárova

Osmibodová tradice. Tentokráte bere Kolaja ze Svárova
Foto: ilustrační foto
Slovácko Sport 10 / 10 / 2022

Takový výbuch 1.FC Slovácko s Klokany, ani Uherského Brodu s Blanskem nikdo nečekal! Tomu odpovídá i bodový zisk našich tipérů, kde na triumf stačilo Antonínu Kolajovi z Svárova posbírat osm bodů, stejně jako Milanu Rozsypálkovi v minulém kole.
Připomínáme, že na vítěze kola čekají v recepci DOBRÉHO DNE dvě láhve skvělého vína z Mojí vinotéky.

8 A. Kolaja (Svárov).
7 L. Kalinová (UB).
6 L. Bělovský (Kněžpole), M. Jakšík (Nedachlebice).
5 D. Adámek (Jar.), Z. Bělovský (Kněžpole), J. Schneider (UH), V. Hruboš (Břestek), L. Hanáček (UB), F. Rýc (Svárov), I. Kučík (Jankovice), J. Hřib (Šumice).
4 P. Večeřa (UH), A. Zpěvák (Sady), J. Horký (Nedakonice), M. Rozsypálek (Jar.), V. Volčík (UH).
3 J. Tóth (Strání), M. Bartošík (UH), J. Mazůrek (Kun.), J. Šurmánek (UH), V. Kadlčíková (Popovice), M. Jančová (D. Němčí), S. Soukup (Nedachlebice), DDK, V. Remeš (Kněžpole), L. Kocábová (Nedachlebice), M. Šurmánek (Jar.), F. Kocáb (Nedachlebice), Z. Mahdalík (Korytná), P. Ševčík (UB), L. Fiala (UH).
2 A. Bánovský (Kněžpole), D. Marášek (Nedachlebice), A. Sojáková (Nedakonice), V. Popelka (Strání), L. Kalina (UB), M. Schön (Mistřice), Z. Rýc (Svárov), K. Blaha (Huštěnovice), J. Matulka (UH), S. Vrzala (UH), M. Kotásková (UH), R. Holásek (UH), L. Kovařík (UO), V. Marášek (Nedachlebice), A. Pauřík (Kněžpole), J. Medek (Topolná), K. Garžík (UH), A. Ševčíková (UB).
1 M. Kundera (SM), J. Čech (UH), M. Janůšek (UH), F. Kozelek (Topolná), M. Omelka (Jar.).

Celkový stav po deseti kolech:

78 M. Jakšík (Nedachlebice).
75 F. Rýc (Svárov), D. Marášek (Nedachlebice).
71 J. Hřib (Šumice).
68 M. Rozsypálek (Jar.).
67 A. Zpěvák (Sady), J. Šurmánek (UH).
66 M. Schön (Mistřice).
64 L. Kocábová (Nedachlebice), J. Horký (Nedakonice), L. Fiala (UH), V. Volčík (UH).
63 L. Kalinová (UB), V. Hruboš (Břestek).
62 L. Kalina (UB), P. Ševčík (UB).
61 V. Marášek (Nedachlebice).
60 A. Sojáková (Nedakonice), M. Doležalová (UH), I. Kučík (Jankovice), F. Kocáb (Nedachlebice), J. Schneider (UH), A. Kolaja (Svárov).
59 L. Kovařík (UO), M. Šurmánek (Jar.).
58 M. Kotásková (UH), J. Medek (Topolná), J. Matulka (UH), M. Omelka (Jar.), K. Blaha (Huštěnovice), Z. Mahdalík (Korytná).
57 L. Hanáček (UB).
56 D. Adámek (Jar.), T. Doležal (UH).
55 V. Kadlčíková (Popovice), V. Remeš (Kněžpole).
54 M. Kundera (SM), F. Kozelek (Topolná), A. Ševčíková (UB).
53 A. Pauřík (Kněžpole), L. Bartoňová (Buchlovice).
52 Z. Rýc (Svárov), M. Janůšek (UH), Z. Bělovský (Kněžpole).
51 L. Lekeš (Bánov), O. Bláha (Mistřice).
49 S. Soukup (Nedachlebice), P. Večeřa (UH).
48 O. Adamík (Huštěnovice), R. Holásek (UH).
47 J. Čech (UH).
46 A. Bánovský (Kněžpole), DDK.
45 V. Popelka (Strání), M. Bartošík (UH).
44 V. Vlk (Jalubí).
42 J. Mazůrek (Kun.).
41 D. Hykl (Jar.).
39 S. Vrzala (UH).
31 K. Garžík (UH).
27 M. Jančová (D. Němčí).
15 L. Mitáček (UH).
9 J. Tóth (Strání).
7 A. Trávníčková (Traplice).
6 L. Bělovský (Kněžpole).
3 R. Malina (Nedachlabice), L. Mikulka (Spytihněv).

Tagy článku

TOPlist