Osmifinále jí dodá sílu a energii

Osmifinále jí dodá sílu a energii
Foto: facebook
Hluk Sport 08 / 10 / 2018

Stolní tenistka Aneta Kučerová, odchovankyně Spartaku Hluk, se na mistrovství Evropy jednotlivců ve španělském Alicante probojovala do osmifinále. V boji o postup mezi nejlepší osmičku česká reprezentantka nestačila na Pesotskou z Ukrajiny. I tak ale zaznamenala nejlepší výsledek z celé české výpravy.
Sedmadvacetiletá bývalá opora Hlučanek tak dosáhla největšího úspěchu v kariéře! I přesto byla bezprostředně po vyřazení zklamaná, když litovala především nevyužité šance ve třetím setu. „Vedla jsem pořád o dva míčky, bohužel za stavu 9:8 jsem to měla rozehrát, ale místo toho jsem pinkla a přišla chyba. Nezvládla jsem to hlavou. Kdyby to vyšlo, byla bych zpátky v zápase,“ posteskla si Kučerová.
Jinak ale svou misi v Alicante hodnotila pozitivně. O postupu mezi nejlepších šestnáct ani nesnila. „Odehrála jsem fantastický turnaj. Byla jsem šťastná už za nominaci, s takovým výsledkem jsem vůbec nepočítala. Je to pro všechny příjemné překvapení,“ usmívala se sympatická rodačka z Hluku, která aktuálně hájí barvy SK Dobré.
Ve Španělsku porazila pět silných soupeřek, což je pro ni obrovskou motivací do další práce.
„Když vidím, že to jde i s kvalitními evropskými hráčkami, tak na sobě budu tvrdě pracovat dál. Tohle mi dodá sílu a energii,“ svěřila se Kučerová. 

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace