Boršice u Bl. - Uh. Ostroh 1:5 (1:0)
Branky: 25. Němeček R. - 60., 85. Procházka Z., 63., 76. Vlk M., 53. Durna M.
ŽK: 83. Nožička J. - 34. Boček L., 62. Kovařík M.
Rozhodčí: Bohumil Čikl - Bohuslav Vávra (laik), Miroslav Hanák (laik).
Boršice u Bl.: Hlůšek P. - Zimčík R. (85. Gál L.), Slaník J., Nožička J., Němeček R., Kusenda P. (74. Tureček M.), Ježek P., Hotař M., Halík M. (63. Ondra P.), Gál J., Bilík V. Trenér: Vítězslav Kaštánek.
Uh. Ostroh: Mrkva J. - Vlk M., Procházka Z. (87. Mrkva T.), Lopata M., Kunovjánek M., Kovařík M. (85. Roubal A.), Kočiš P., Hlůšek Š., Durna M., Čápek J., Boček L. (80. Kusák R.). Trenér: Pavel Vlk.
V Boršicích se za velkého bočního větru hrál fotbal na upravené hrací ploše. Domácí vědomi si svého postavení v tabulce začali s odhodláním a v 25. minutě otevřeli skóre Němečkem 1:0. Hosté, kteří hráli proti větru se snažili a vyrovnali hru, ale nastřelili pouze břevno. Do druhého poločasu nastoupili hosté s odhodláním s výsledkem něco udělat a to se jim taky v 53. minutě povedlo, kdy překonal brankaře Durna - 1:1. v 60. minutě otočili hosté výsledek na svou stranu Procházkou - 1:2. Po té se dostal ke slovu hostující Vlk, který v 63 a 76. minutě definitivně pohřbil domácí naděje. V 85. minutě pečetil vítězství Procházka - 1:5. Domácí se sice snažili, ale nepodržel je brankař. Vítězství hostů bylo zasloužené a působili sebejistě. Kladem utkání byla slušná hra obou družstev.
Nejlepší hráči: Vladimír Bilík - Martin Vlk

Břestek - Polešovice 0:5 (0:1)
Branky: 55., 59., 72. Svoboda O., 28. Korvas Z., 64. Černoch M.
Diváci: 60.
Rozhodčí: Lubomír Drozdy - Zdeněk Hruška (laik), Jaroslav Martykán (laik).
Břestek: Koryčánek V. - Zelinka P., Zámečník M., Stuchlík J., Plevák L., Krystýn T. (46. Smělík  D.), Hruška J., Frühauf R., Daňhel T., Čagánek P., Crla M. (65. Smělík M.). Trenér: Petr Stýskal.
Polešovice: Korvas R. - Svoboda O., Martykán M., Lubojacký M., Kotek R., Korvas Z. (61. Tringela J.), Kordula T. (61. Hasoň D.), Janík Z., Janík M., Hasoň J., Černoch M. Trenér: neuveden.
Od počátku utkání hosté převzali iniciativu a přehrávali domácí. Vypracovali si mnoho brankovýh příležitostí, které domácí gólman Koryčánek zázračně pochytal. Hostům se konečne ve 28. minutě podařilo vstřelit branku a do konce poločasu domácí nepůjčili míč. Ve druhém poločase hosté v 55. minutě Svobodou zvýšili na 0:2. Tentýž hráč o čtyři minuty později upravil již na 0:3 a hosté jednoznačně excelovali. Domácím se nic nedařilo nebyli si schopni ani nahrát, a tak opět udeřili hosté v 64. minutě - 0:4. V 72. minutě unikl domácí obraně Svoboda, který dal golmanovi jesle a dovršil tím svůj hattrick. Kladem celého utkání byla slušná a ohleduplná hra a proto nebyly uděleny žádné karty.
Nejlepší hráči: Vlastimil Koryčánek - Ondřej Svoboda

H. Němčí - Os. Lhota 1:3 (0:1)
Branky: 84. Tureček P. - 20. Štergenich P., 46. Pešík E., 61. Šicha Z.
ŽK: 60. Srnec D., 78. Svadbík J. - 63. Doležal M., 63. Zbořil F., 72. Štergenich P., 90. Štergenich J.
Diváci: 120.
Rozhodčí: Milan Katrňák - Roman Macalík (laik), Petr Hanáček (laik).
H. Němčí: Macháček Z. - Špaček K., Svadbík J., Postolka T. (46. Velecký D.), Mikulec M., Kadlček V., Jančařík F., Huňka V. (29. Srnec D.), Fibicher R., Fábry J. (75. Tureček P.), Bahula L. Trenér: Lubomír Zámečník.
Os. Lhota: Šicha Z. - Zbořil F., Štergenich P., Štergenich J., Pešík E. (73. Žajdlík M.), Kusák M., Kuban V., Kotačka O., Erdenebileg B., Doležal M., Bachan O. Trenér: Josef Dominik.
Díky větru byla hra obou družstev neurovnaná a nepřesná. Domácí hrající po větru se toho snažili využit, ale v 6 a 8. minutě jejich šance nevedly ke gólu. V 10. minutě postupovali dva hostující hráči Erdenebileg a Bachan, ale Erdenebileg svou šanci nevyužil a střelu poslal vedle tyčky. V 20. minutě se již skóre měnilo, když se dočkali hosté po střele Štergenicha - 0:1. Ve 31. minutě měl šanci Pešík, ale své sólo nedokázal proměnit. Nástup do druhého poločasu vyšel lépe hostům, kteří již ve 46. minutě zvýšili náskok Pešíkem střelou do prázdné branky - 0:2. V 61. minutě se kopala penalta po faulu Svadbíka, kterou proměnil hostující Šicha - 0:3. Domácí zabrali a v 66. minutě mohli snížit Srncem, ale jeho střelu gólman vytlačil. V 77. minutě se ocitl před hostujícím brankařem Mikulec, ale na Šicha ho opět vychytal. V 84. minutě se domácí dočkali alespoň snížení Turečkem na 1:3, ale to bylo z jejich strany vše.
Nejlepší hráči: Lukáš Bahula - Patrik Štergenich

Jarošov - Kostelany n. M. 2:5 (0:2)
Branky: 64. Sedláček V., 85. Vyorálek J. - 32. Gabriel P., 44. Marek D., 60. Ventrča J., 62. Šimík D., 69. (p) Kamarád J.
ŽK: 23. Malina L., 67. Bartoň P., 76. Kolaja L. - 27. Ventrča J.
Rozhodčí: Filip Schnürmacher - Jiří Chmela, Petr Hanáček (laik).
Jarošov: Ševčík J. - Vyorálek J., Šácha J., Staroba R., Sedláček V., Mikulka P. (46. Kolaja L.), Malina L., Malina J. (46. Bartoň P.), Kováč P., Gajarský M. (79. Přibyl T.), Abrhám R. Trenér: Radek Vyoral.
Kostelany n. M.: Vávra J. - Ventrča J., Šťastný T., Šťastný P., Šimík D., Panáček R. (70. Tomašů M.), Mojžíš Jo., Marek D., Kamarád J., Gabriel P. (58. Kunovjánek B.), Dvouletý R. (46. Chmelař D.). Trenér: Martin Vávra.
Hosté od počátku potvrdili roli favorita, když již v 10. minutě nastřelili tyč. Do černého mířili poprvé ve 32. minutě, kdy skóre otevřel Gabriel a ještě do poločasu přidal pojistnou branku Marek. Domácí si během prvního poločasu nevytvořili žádnou golovou šanci. Po změně stran hosté dvěma slepenýma brankama svůj náskok navýšili až na 0:4. Pak se poprvé prosadil domácí Sedláček a snížil na rozdíl tří golů. Vzápětí však Kamarád proměnil pokutový kop a vzal tak domácím vítr z plachet. Tečku za utkáním udělal jarošovský Vyorálek, který se pět minut před koncem postaral o korekci výsledku.
Nejlepší hráči: Jan Ševčík - Petr Šťastný

Nedakonice - Vlčnov 2:2 (1:1)
Branky: 20., 72. Lukůvka M. - 27. Pinkava R., 52. Zlínský A.
ŽK: 76. Lukůvka M., 85. Král T. - 63. Slovák J., 64. Bartošek J., 66. Pinkava R., 87. Chmelina M.
Diváci: 200.
Rozhodčí: Zbyněk Vlčnovský - Jaroslav Andrýsek (laik), Jan Javor (laik).
Nedakonice: Ondřej M. - Vojtek Z. (48. Šoustek P.), Stupka J., Sklenář J. (69. Jurášek M.), Petek M., Lukůvka M., Král T., Klečka J., Čagánek R., Beránek T., Belák M. Trenér: Roman Sklenář.
Vlčnov: Hlaváček V. - Zlínský A., Zemek P., Tomala K. (86. Kašpařík P.), Slovák J., Pinkava R., Palinek J., Mikulec P., Křapa L., Konečný R., Bartošek J. (73. Havlík R.). (85. Chmelina M.) Trenér: Ivo Šimčík.
V utkání vedoucích Nedakonic a třetího Vlčnova se dvě stovky diváků po celou dobu nenudily. První branky se dočkaly Nedakonice ve 20. minutě, kdy Klečka ideálně nacentroval na hranici malého vápna a Lukůvka se hlavou nemýlil. Hra se přelévala z jedné strany na druhou a měla spád. Ve 27. minutě zahrávali rohový kop hosté a Pinkava rovněž hlavou s pomocí teče jednoho z obránců vyrovnal na 1:1. Ve druhé půli nejprve domácí pro zranění museli nuceně střídat a vzápětí v 52. minutě po krásné kombinační akci uplatnil Zlínský své zkušenosti a z malého vápna otočil ve prospěch Vlčnova. To domácí nakoplo a svého soupeře přitlačili před jeho pokutové území. Vyrovnání se dočkali v 72. minutě, kdy po přistrčení Juráška opět Lukůvka pěknou ranou srovnal gólový účet na 2:2. Až do konce utkání hosté spoléhali spíše na brejky, domácí si vytvořili několik pěkných brankových příležitostí, ale štěstí stálo vždy na straně Vlčnova. I když rozhdočí ukázal několik žlutých karet, proběhlo utkání v duchu fair-play, což nebývá na našich hřištích obvyklým jevem.
Nejlepší hráči: Michal Lukůvka - Aleš Zlínský

Nezdenice - Drslavice 1:1 (0:0)
Branky: 64. Lux R. - 76. Ševčík P.
ŽK: 33. Adámek R. - 29. Vacula P., 56. Machálek J.
Rozhodčí: Tomáš Tureček - Petr Vápeník (laik), Antonín Věrný (laik).
Nezdenice: Mikulec P. - Sviták P. (83. Jančařík J.), Mikliš M., Lux R. (66. Šašinka O.), Kolínek R., Kolínek L., Kociňák J., Kandrnál P., Kalina P., Bachůrek M., Adámek R. Trenér: Josef Pospíchal.
Drslavice: Hroch M. - Vacula P., Šrámek M. (61. Věrný R.), Šobáň J., Orlovský M., Mikulinec R., Machálek J., Machálek I., Kopták R., Hroch V., Dýmal P. (72. Ševčík P.). Trenér: Přemysl Přecechtěl.
Derby začali lépe hosté, když v 9. minutě při jedné akci nastřelili tyč. Utkání se odehrávalo mezi šestnáctkami až do 28. minuty, kdy se dostali ke slovu domácí, zahrávali rohový kop, ale Sviták hlavičkoval těsně nad. Hosté měli šanci ve 40. minutě, kdy se zjevil v šestnáctce sám Orlovský, ale rána šla těsně vedle. Do konce poločasu se již nic vážného nestalo a tak skončil 0:0. Ve 2. poločase začali domácí lépe kombinovat. V 64. minutě utekl Lux a otevřel skóre utkání - 1:0. Po této brance hosté udělali změnu v sestavě, začali lépe kombinovat a zvýšili důraz. V 70. minutě zahrávali standardní situaci, kdy nacentroval Mikulinec, ale útočníci hlavičkovali těsně vedle. V 76. minutě již standardka hostům vyšla, Mikulinec nacentroval do šestnáctky a po zaváhání domácí obrany Ševčík srovnal na 1:1. V závěru utkání měli hosté dvě šance, které neproměnili a v 89. minutě měli domácí šanci Bachůrkem, ale neproměnili, a tak utkání skončilo zaslouženou remízou.
Nejlepší hráči: Miroslav Mikliš - Martin Orlovský

Traplice - Nivnice 2:0 (0:0)
Branky: 51. Merta Z., 71. Polách O.
ŽK: 28. Škarek L., 60. Kolínský T., 85. Skopal M. - 54. Suchý R., 60. Bortel L.
Diváci: 90.
Rozhodčí: Tomáš Polášek - Václav Tomanec (laik), Roman Obdržálek (laik).
Traplice: Vávra J. - Trávníček Vo., Trávníček Vá., Škarek L. (70. Polách O.), Slavík J., Merta Z. (89. Světnička K.), Kotyza R., Kolínský T., Gelien R., Čevela O. (67. Skopal M.), Březina P. Trenér: Karel Světnička.
Nivnice: Koktavý L. - Velecký V., Suchý R., Skočovský D., Popelka P., Michalec J., Máčalík M., Krajčovič Z., Holboj M., Bortel L., Boďa M. Trenér: Ladislav Kalina.
Příjemné podzimní počasí přilákalo na hřiště v Traplicích slušnou návštěvu diváků, kteří přišli podpořit svůj sestupem ohrožený klub. Hrací plocha nebyla ideálně připravena a technicky hrajícím hostům dělalo hřiště velké problémy. Nivnice byla v první půli lepším mužstvem, ale domácí Vávra chytil tři gólové šance a proto skončil poločas 0:0. Druhý poločas byl už vyrovnanější a hned v 51. minutě po centru z pravé strany skóroval domácí Merta. Své šance měla i Nivnice, ale ani z malého vápna se jim nepodařilo skórovat. V 70. minutě zahrávali Traplice přímý kop, ale ještě těsně před tím domácí trenér zavelel ke střídání, které se mu ihned vyplatilo. Střídající Polách si zaběhl na zadní tyč a zvýšil na 2:0. Posledních 20 minut Traplice už jen bránili, ale hostům se gól vsítit nepodařilo a proto už Traplice podruhé v tomto týdnu berou tři body a hlasitě si říkají o pozornost svých sestupem ohrožených kolegů.
Nejlepší hráči: Jiří Vávra - Jan Michalec

10. kolo:
Polešovice - H. Němčí 4:1 (0:1)

Branky: 51., 80. Svoboda O., 55., 70. Korvas Z. - 39. Váňa E.
ŽK: 27. Janík M., 78. Janík Z. - 20. Rybnikář P., 45. Macháček Z., 45. Tureček M., 64. Bahula L., 65. Váňa E.
ČK: 63. Tureček M., 65. Rybnikář P. (H. Němčí).
Rozhodčí: Roman Bednář - Tomáš Hanáček, Jan Červninka (laik).
Polešovice: Pavela M. - Tringela J., Svoboda O., Lubojacký M., Korvas Z., Korvas R., Kordula T., Janík Z., Janík M., Dvouletý L. (50. Hasoň D.), Běhávka J. Trenér: neuveden.
H. Němčí: Macháček Z. - Váňa E. (67. Dlapa T.), Tureček P., Tureček M., Rybnikář P., Malík T. (39. Mikulec M.), Kadlček V., Jančařík F., Fábry J., Bahula L. Trenér: Lubomír Zámečník.
V dohrávce se na těžkém a podmáčeném terénu odehrávala hra v první půli většinou ve středu hřiště bez větších šancí. Za zmínku stojí jenom gólová situace ze 39. minuty, kdy domácím nevyšel ofsajd systém, pomezní signalizoval ofsajd, ale hlavní rozhodčí, který vše dobře viděl, k údivu všech nechal pokračovat ve hře a Váňa s jistotou přehodil lobem domácího gólmana 0:1. Do druhé půle nastoupily Polešovice s odhodláním výsledek zvrátit ve svůj prospěch. Nástup jim opravdu vyšel. Během čtyř minut otočily vývoj utkání na 2:1. Nejpve se trefil Svoboda, který prostřelil klubko hráčů a druhou branku po rohu vsítil Zdeněk Korvas po chybě gólmana. Poté následovala nedisciplinovanost hráčů horního Němčí, kteří se věnovali svou kritikou všem třem rozhodčím, za což doplatili dvojím vyloučením. Od té doby pak na hřišti jasně dominovali domácí, kteří ještě v závěru přidali další dvě branky. Ke cti hostí slouží, že bojovali v devíti až do samého závěru.
Nejlepší hráči: Ondřej Svoboda - Lukáš Bahula

9. kolo:
Traplice - Nezdenice 2:0 (0:0)

Branky: 61. Merta Z., 74. Skopal M.
ŽK: 63. Březina P., 69. Kolínský T. - 53. Kolínek R., 73. Adámek R.
Rozhodčí: Bohumil Čikl - Ondřej Piža, Ivan Novák (laik).
Traplice: Vávra J. - Trávníček Vo., Trávníček Vá., Škarek L. (90. Omachlík P.), Slavík J., Polách O. (58. Skopal M.), Merta Z., Kotyza R., Kolínský T., Gelien R., Březina P. Trenér: Karel Světnička.
Nezdenice: Mikulec P. - Uličník J. (46. Šašinka O.), Sviták P., Mikliš M. (65. Adámek R.), Lux R., Kolínek R., Kolínek L., Kociňák J., Kandrnál P. (81. Jančařík J.), Kalina P., Bachůrek M. Trenér: Josef Pospíchal.
V dohrávce se v Traplicích hrálo na těžkém terénu. Ve 38. minutě dopravili hosté míč do sítě, ale branka nebyla pro ofsajd uznána. Domácí v prvním poločase hostujícího gólmana vůbec neohrozili. Do druhé půle nastoupili vědomi si svého postavení v tabulce s větším odhodláním. Vyrovnali hru a v 61. minutě otevřeli skóre Mertou, jehož střelu gólman Mikulec podcenil. Byla to vůbec první střela domácích na bránu. Hosté se snažili o vyrovnání, ale v 73. minutě je zabrzdil faul Adámka, který za podražení z boku uviděl ŽK. Z volného přímého kopu si nejvýše vyskočil náhrádník Skopal, kterého hostující obrana nechala až trestuhodně volného a nebylo tak pro něj problém hlavou zvýšit na 2:0. V 81. minutě kopali hosté pokutový kop za faul domácího obránce. Penaltu gólman vyrazil a následnou dorážku poslal hostující hráč trestuhodně vedle. V 88. minutě mohli domácí zvýšit, ale kapitán Gelien hlavou netrefil opuštěnou bránu. Vítězství domácích bylo zasloužené.
Nejlepší hráči: Roman Gelien - Libor Kolínek