Ostroh touží po pomstě

Ostroh touží po pomstě
Uherský Ostroh Sport 01 / 11 / 2010

Už jen čtyři dny a hokejoví fanoušci se dočkají podzimního šlágru krajské ligy, ve kterém zkříží hole Uh. Ostroh a Uh. Brod. Jelikož oba týmy vykročily do soutěže více než dobře, očekává se derby jako řemen. Vyložený favorit podle expertů neexistuje, po třech bodech však prahnou v obou táborech.
„Obránci Klauda s Kučerou mají menší zdravotní problémy, ale věřím, že do derby budou v pořádku a nastoupíme na tři kompletní pětky,“ říká Roman Němčický, ostrožský trenér, který je připravený i na možné drobné šarvátky a potyčky. „Problém je, že každý rozhodčí má úplně jiný metr. Jeden hru pouští a druhý za stejné situace vylučuje, z čehož právě pramení potyčky. Ale snad nepřekročí únosnou mez a týmy se budou soustředit hlavně na hru,“ doufá Němčický.
Pro uherskobrodského lodivoda Viktora Hlobila, který v létě přišel ze Vsetína, je soupeř velkou neznámou. „Opravdu jej skoro vůbec neznám, ale z derby nemám obavy. Už jich má za sebou několik, byť ne zrovna na Slovácku. Vždycky je špatné, když převládnou emoce. Ale my jedeme hrát hokej a získat nějaký bodík,“ zdůraznil Hlobil, jehož tým okupuje čtvrté místo.
Do role favorita se nechce pasovat ani jeden z týmů. „Je mezi námi jen minimální bodový rozdíl, Ostroh má navíc výhodu domácího ledu. A jako vždy platí, že derby nemá favorita. Šance jsou vyrovnané,“ je přesvědčený Hlobil. „Brod nás loni dvakrát porazil, toužíme po odvetě. Ale uvidíme, kdo nakonec využije chyb soupeře,“ uzavřel Němčický.
Úvodní bully padne na ostrožském ledě ve čtvrtek v 18.30.

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace