Ostroh ztratil neporazitelnost v 96. minutě

Branky: 48. Pospíšil P. - 31. Tyl V., 45. Šenk P., 51. Lukašík A.
ŽK: 35. Roubal J. - 37. Bída L., 64. Prekop D., 84. Zbořil S.
Rozhodčí: Štěpán Martykán - Svatoslav Kubíček (laik), Dalibor Jirásek (laik).
Částkov: Novotný R. - Roubal J., Pospíšil P., Olah L., Kubíček P., Kameník J., Hubáček L. (83. Skovajsa M.), Hejda M., Flekač J., Bieschel J., Bača P.
Trenér: Jiří Veselý.
Mařatice: Kuriál R. - Zbořil S., Vyorálek D., Tyl V., Širůčka M. (86. Kuchař R.), Šenk P., Prekop D., Lžičář M., Janků A., Bída L., Beneš R. (46. Lukašík A.).
Trenér: Milan Surový.
Domácí měli již v 5. minutě velkou šanci, když šli dva částkovští hráči na brankáře, ale branku se jim vstřelit nepodařilo. Hosté měli více ze hry a své šance dovedli využít. Ve 36. minutě se hosté ujali vedení Tylem - 0:1. V poslední minutě prvního poločasu hosté zvýšili na 0:2, když přetažený centr Šenka skončil překvapivě v brance. Druhý poločas začali lépe domácí. Ve 48. minutě snížili z trestného kopu Pospíšilem - 1:2. Hosté ale o tři minuty později zvýšili Lukašíkem na 1:3. Šance byly na obou stranách, ale diváci se již branky nedočkali. Hosté zvítězili zaslouženě.
Nejlepší hráči: Patrik Pospíšil - Adam Janků

Kněžpole - Mistřice 4:0 (3:0)

Branky: 5., 32. Blaha K., 12. Cingel S., 62. Kozelek O.
ŽK: 44. Hruboš L. - 56. Jurga M., 84. Trčka J.
Diváci: 84.
Rozhodčí: Tomáš Polášek - Zbyněk Musil (laik), Miroslav Malina (laik).
Kněžpole: Vyorálek J. - Štefka P., Matoušek M., Kašný P., Hruboš P., Hruboš L. (46. Remeš V.), Flíbor T. (76. Palčík R.), Flíbor D., Cingel S. (80. Hančík F.), Brázdil J., Blaha K. (46. Kozelek O.).
Trenér: Radim Palčík.
Mistřice: Engler M. - Vyoral P., Vašek J., Šnajdar M. (71. Trčka J.), Jurga M. (57. Krupa J.), Janečka T., Horňák M., Engler I. (6. Malina R.), Červinka M., Blaha J., Bilavčík J. (60. Hromeček L.).
Trenér: Jaromír Vašek.
V sousedském derby mezi Kněžpolem a Mistřicemi mělo od první minuty jasného favorita. Domácí byli o poznání aktivnější a hned v 5. minutě otevřel skóre střelou k tyči Blaha. Ve 12. minutě dostal přesnou přihrávku na hranici vápna Cingel a prostřelil vše, co mu stálo v cestě - 2:0. Ve 32. minutě se dostal k míči opět Blaha a zvýšil na 3:0. Druhý poločas už nebyl pro oko diváka tak pohledný, hrálo se převážně ve středu hřiště, ale i tak mělo domácí mužstvo nad Mistřicemi navrch. V 62. minutě se míč šťastně odrazil ke Kozelkovi, a ten stanovil konečný výsledek zápasu na 4:0. Kněžpole bylo po celých devadesát minut lepším mužstvem a po zásluze získalo tři body.
Nejlepší hráči: Stanislav Cingel - Jakub Bilavčík

Topolná - Kostelany n. M. 2:4 (2:1)

Branky: 5., 35. Hoferek J. - 86., 89. Mojžíš Ju., 19. Janík M., 78. Vávra M.
ŽK: 19. Hoferek O., 51., 53. Huňka T., 65. Hoferek J., 68. Pavlica A. - 58. Vávra M., 70. Janík M.
ČK: 18. Vašťák R., 53. Huňka T. - 51. Ventrča J.
Diváci: 150.
Rozhodčí: Roman Bednář - Stanislav Mašlán (laik), Jaroslav Vávra (laik).
Topolná: Rosík T. - Vašťák R., Vašek P. (81. Kašný D.), Válek A., Pavlica A., Matoušek P., Huňka T., Hoferek O., Hoferek J., Gabrhelík T., Foltýn J.
Trenér: Miroslav Stuchlík.
Kostelany n. M.: Koryčánek V. - Ventrča J., Šimík D., Rychlík M. (29. Vávra M.), Plevák L., Němec M., Mojžíš Ju., Mojžíš Jo., Marek D., Janík M. (85. Krpal D.), Horký L.
Trenér: Martin Vávra.
Už v 5. minutě zahrávali domácí přímý volný kop, z něhož Hoferek zaskočil hostujícího golmana - 1:0. Domácí byli prvních 20 minut lepším týmem, hrozili rychlými protiútoky, pět z nich mohlo skončit gólem, ale všechny střely šly mimo bránu. Naopak v 18. minutě se do brejku dostal hostující hráč, před vápnem byl nedovoleně zastaven Vašťákem a následovala červená karta. Hosté z přímého volného kopu nastřelili tyč, ale dorážku do brány usměrnil Janík - 1:1. Ve 35. minutě Hoferek strhl vedení na stranu domácích. Ve druhé půli oba týmy přitvrdily, výsledkem byly další červené karty na obou stranách. Dvanáct minut před koncem doslova dotlačil míč za brankovou čáru Vávra. Čtyři minuty před koncem vystřelil z 20 metrů Šimík, jeho střelu tečoval Mojžíš do pritipohybu brankáře. Minutu před koncem stanovil stejný hráč konečné skóre na 2:4.
Nejlepší hráči: Přemysl Vašek - Julius Mojžíš

Uh. Ostroh A - Polešovice 1:2 (0:1)
Branky: 93. Durna M. - 10., 96. Černoch M.
ŽK: 9., 30. Hlůšek Š., 28. Jurčeka J., 83., 89. Kovařík M., 92. Durna M. - 4. Mangl R., 16. Černoch M., 18., 39. Běhávka J., 41. Martykán M., 78. Hasoň J., 86. Březina P.
ČK: 30. Hlůšek Š., 89. Kovařík M. - 39. Běhávka J., 88. Svoboda O.
Diváci: 220.
Rozhodčí: Lukáš Mikulka - Antonín Novotný (laik), Radek Bernatík (laik).
Uh. Ostroh A: Hudeček J. - Šišpera F. (68. Uřičář J.), Procházka Z., Pavlas Z., Lopata M., Kusák R., Kovařík M., Kovařík F. (32. Durna M.), Jurčeka J., Hlůšek Š., Čápek J.
Trenér: Luděk Jurčeka.
Polešovice: Pavela M. - Tringela J., Svoboda O., Stašek J., Martykán M., Mangl R. (20. Březina P.), Kubiš M., Kordula T., Hasoň J., Černoch M., Běhávka J.
Trenér: Radek Svoboda.
Vedoucí Uherský Ostroh ztratil v závěru utkání důležité body. A byly to jeho vůbec první body, které na podzim ztratil. Hned v 10. minutě se ujali hosté vedení, když z dvaceti tří metrů zahrával Černoch přímý kop a jeho střelu Hudeček neudržel - 0:1. V 19. minutě zahrávali domácí přímý kop, ale Čapek po rozehrávce hlavou trefil břevno. Ve 37. minutě Durna zahrával roh a opět Čapek hlavou prověřil hostujícího gólmana. V 55. minutě šel sám na gólmana domácí Kovařík, ale opět Pavela jeho šanci zlikvidoval. V 73. minutě šel sám na gólmana Hasoň, ale Hudeček jeho akci zlikvidoval. V 90. minutě Durna centroval Čapkovi a jeho akci opět zlikvidoval Pavela. V 93. minutě zahrával Durna roh a obloučkem srovnal na 1:1. V 96. minutě se hosté dočkali branky, když Černoch po samostatném úniku rozvlnil domácí síť - 1:2.
Nejlepší hráči: Josef Čápek - Martin Černoch

Vážany - Huštěnovice 1:2 (0:2)
Branky: 73. Sklenka D. - 18. Melichárek J., 37. Černý P.
ŽK: 76., 87. Janík Z., 78. Gotwald J. - 33. Vašíčka M., 87. Malenovský P.
ČK: 87. Janík Z. (Vážany).
Rozhodčí: Jan Houdek - Teodor Schottl (laik), Ondřej Adamík (laik).
Vážany: Šoustek O. - Vaculík A., Sklenka D. (90. Jordán L.), Ryška S., Roubalík S., Pavlíček M., Oharek P. (68. Krys R.), Kotek R. (46. Gotwald J.), Janík Z., Bilík M. (46. Měšťánek R.), Bernatík T.
Trenér: Milan Soustružník.
Huštěnovice: Kulhavý D. - Vaverka A., Vašíčka M., Střítecký M., Silný F., Petrželka J., Melichárek J. (61. Zlámalík R.), Malenovský P., Kanyza P. (75. Tománek D.), Hruboš Z. (90. Vaverka T.), Černý P.
Trenér: Karel Světnička.
Ve velmi atraktivním utkaní se spoustou šancí překvapili hosté domácí svou aktivní hrou a výsledkem bylo několik zahozených šancí během prvních deseti minut. Hosté se ujali vedení v 18. minutě, kdy se krásnou střelou trefil Melichárek. Domácí i nadále byli pod velkým tlakem a přežili do konce i dvě břevna a několik samostatných nájezdů na brankáře. Ve 37. minutě se trefil Černý, který skóroval od tyče - 0:2. Kdyby první poločas skončil 0:5, nikdo by se nemohl divit. Tak jako hosté byli v prvním poločase lepší, tak ve druhém poločase domácí přebrali otěže zápasu. Do 60. minuty promarnili ale několik šancí. V 73. minutě se trefil domácí Sklenka a snížil na 1:2. Domácí i nadále byli  aktivním mužstvem, ale nepodařilo se jim do konce utkání dát další gól a proto zápas skončil výsledkem 1:2.
Nejlepší hráči: Antonín Vaculík - Marek Střítecký