Branky: 23. Ševčík P., 57. Uher J. - 16. Skočovský D., 19. Helebrand M.
Rozhodčí: Pavel Bartoň - Josef Janků (laik), Břetislav Polanský (laik).
Březová: Bruštík D. - Uher J., Trecha J., Ševčík T. (60. Šuránek D.), Ševčík P. (89. Matějíček P.), Smítal J., Pomajbík D., Miškář V., Janků M., Janků D., Frühauf P.
Trenér: David Jurásek.
Bánov: Polanský T. - Suchánek P., Skočovský D., Polanský L., Mahdalíček P., Mahdal D., Kejkrt D., Horňák P. (13. Polášek M.), Helebrand M., Guryča R., Čaňo L.
Trenér: Karel Kopeček.
Po úvodním oťukávání se první z gólu radovali hosté, kdy precizní přihrávku Helebranda zužitkoval Skočovský, 0:1. Hosté opět udeřili o tři minuty později, kdy ve vápně propadl míč k hostujícímu Helebrandovi, který nechytatelným bodlem zvýšil na 0:2. Domácí odpověděli ve 23. minutě, kdy centr z levé strany přetavil v gól domácí Ševčík. Ve 41. minutě mohli domácí vyrovnat, ale krásná střela Pomajbíka skončila na břevně. V 54. minutě se již domácí radovali z vyrovnání, kdy dlouhý aut domácího Jankůje skončil až v brance, ovšem míč nikdo netečoval, takže následoval odkop od branky. V 57. minutě se již skóre měnilo, když se přímo z rohu prosadil Uher. Ve velmi kvalitním utkání před početnou diváckou návštěvou skončilo derby zaslouženou remízou.
Nejlepší hráči: Josef Uher - Martin Helebrand

Hluk B - Topolná 1:1 (0:1)
Branky: 45. Vozár P., 60. Bukvic M. - 2. Foltýn Jakub.
ŽK: 42. Chytil R. (Hluk B). Diváci: 40.
Rozhodčí: Lubomír Drozdy - Erik Loutocký (laik), Karel Vaculík (laik).
Hluk B: Gál M. - Zlínský A. (52. Bukvic M.), Vozár P., Ševčík T. (49. Sabo J.), Machala J., Kryl P., Janča P., Chytil R., Dekrét D., Blaško R., Abrhám R. (11. Straka J.).
Trenér: Luděk Loutocký.
Topolná: Rosík T. - Zelinka D., Vašťák R., Válek A., Mikoška J., Lapčík A., Hoferek P., Hoferek O., Gajdošík P. (46. Stuchlík M.), Foltýn Jan, Foltýn Jakub.
Trenér: Miloslav Stuchlík.
Hosté se dostali do vedení již ve 2. minutě, kdy vstřelil branku Foltýn. Do 20. minuty byli hosté lepší, poté se hra vyrovnala a domácí začali být aktivnější. Vyrovnali hru a měli brankové příležitosti. Do poločasu se však nepodařilo skórovat ani jednomu týmu. Ve druhém poločase domácí nastoupili jako vyměnění, začali hosty přehrávat, hráli bojovně a zaslouženě vyrovnali Bukvicem na 1:1. Po této brance domácí zatlačili hosty před jejich branku, vytvořili si několik vyložených šancí, ale branka již do konce utkání nepadla.
Nejlepší hráči: Robin Chytil - Ondřej Hoferek

Jarošov - Sušice 3:0 (0:0)
Branky: 53. (p) Kaštánek M., 75. Omelka Martin, 80. Omelka Marek.
ŽK: 75. Omelka Ma. - 45. Jurča A., 56. Ludvíček M., 75. Šur V. Diváci: 115.
Rozhodčí: Lukáš Mikulka - Tomáš Polášek, Jakub Šurmánek (laik).
Jarošov: Gajarský M. - Stojaspal M. (58. Kamočai L.), Příplata F., Penner M. (19. Němec M.), Omelka Martin, Omelka Marek (80. Jurča T.), Laga D., Kováč P., Kaštánek M., Jančík M., Hromada P. (86. Běťák M.).
Trenér: Radek Vyoral.
Sušice: Lašák Z. - Šur V., Rozum R., Omachlík D., Novák M. (68. Buřil Z.), Mikulík Mi., Mikulík Ma., Ludvíček M., Jurča A., Hejda A., Fojtášek V.
Trenér: Stanislav Šlechta.
První poločas nebyl pro oko diváka příliš pohledný. Hra byla hodně neurovnaná, spousta zkažených přihrávek na obou stranách a šance žádná. O maličko aktivnější byl Jarošov, ale soupeře nedokázal přetlačit, a proto se šlo do šaten za stavu 0:0. Druhá půle byla ze strany domácích mnohem lepší, tlačili se více do vápna a v 53. minutě po faulu na Kováče z pokutového kopu otevřel skóre Kaštánek. V 75. minutě z pravé strany z nulového úhlu skóroval Marek Omelka, když svou tvrdou ránou zavěsil pod břevno. Gólovou tečku za celým utkáním udělal v 80. minutě Martin Omelka, který přetáhl centr z levé strany a míč skončil za bezmocným brankářem v síti.
Nejlepší hráči: Petr Hromada - Zdeněk Lašák

Uh. Ostroh - D. Němčí B 11:0 (7:0)
Branky: 3., 41., 43. Pavlas Z., 16., 21. Durna M., 28. (p) Kovařík M., 32. Šálek R., 50. Jurčeka J., 54. Ondroušek M., 78. Čápek J., 84. Mojžíšek O. ŽK: 53. Hlaváček J. (D. Němčí B). Diváci: 90.
Rozhodčí: Karolína Jílková - Bronislav Krpal, Miroslav Durna (laik).
Uh. Ostroh: Mrkva J. (46. Lahola I.) - Uřičář J. (58. Mrkva T.), Šálek R., Pavlas Z., Ondroušek M. (56. Mojžíšek O.), Nováček T., Lopata M. (46. Jurčeka J.), Kovařík M. (46. Cintula F.), Horák M., Durna M., Čápek J.
Trenér: Luděk Jurečka.
D. Němčí B: Kolísek A. - Světinský A., Stojaspal T., Stojaspal M. I., Stojaspal D., Pochylý M. (46. Světinský L.), Pastorek P. (64. Talský Jakub), Mahdal A., Ježek Václav, Hlaváček J. (82. Bršlica Z.), Daněk K.
Trenér: Marek Pochylý.
Územní převahu měli od začátku domácí. Na hostujícího gólmana se valila střela za střelou. Hned ve 3. minutě se prosadil Pavlas. V 16. minutě Ondroušek zasadil také gól do branky. Ve 21. minutě Durna dal do prázdné brány na 3:0. Ve 28. minutě se prosadil Kovařík z pokutového kopu. Ve 32. minutě Šálek přehodil gólmana na 5:0. Ve 41. minutě Pavlas střílel také do prázdné brány na 6:0. Ve 43. minutě Pavlas po úniku z levé strany taktéž skóroval. Za stavu 7:0 se šlo do kabin. V 50. minutě se Jurčekovi podařil samostatný únik z poloviny hřiště a rovnou do brány. V 54. minutě Ondroušek únik z pravé strany na 9:0. V 78. minutě Čápek po rohovém kopu se prosadil hlavičkou na 10:0. Tečku za dnešním zápasem udělal Mojžíšek, kdy střílel z hranice malého vápna na konečných 11:0.
Nejlepší hráči: Josef Čápek - Aleš Kolísek

Bílovice - Šumice 2:1 (0:0)
Branky: 58. Čechmánek O., 63. Věrný R. - 72. Pilka S.
ŽK: 83. Sedlář A. - 36. Pančocha J. Diváci: 120.
Rozhodčí: Štěpán Martykán - Miloslav Knot, Pavel Moravanský.
Bílovice: Vrzal R. - Zlámal Z., Věrný R., Semela E., Sedlář A., Kaňovský M., Hlaváček P., Heger D., Gajdošík E., Dujka J., Čechmánek O. (78. Zlatý I.).
Trenér: Radek Pekárek.
Šumice: Šidlo M. - Žampach J., Valášek P. (88. Valášek V.), Pilka S., Pilka I., Pančocha J. (81. Juřeník M.), Ondřej T., Mach M., Kelíšek M., Jahoda D., Floreš L. (62. Marek V.).
Trenér: Martin Zicha.
V prvním poločase obě mužstva hrála útočivý fotbal, ale obrana obou mužstev podávala skvělé výkony, a proto první poločas skončil 0:0. Na obou stranách bylo velmi málo šancí. Ve druhé půli se hrál fotbal s vysokým nasazením. Ze začátku měli domácí navrch. V 53. minutě zaútočil Věrný sám na brankáře hostí, ale přestřelil. V 58. minutě šli domácí do vedení Čechmánkem. V 63. minutě domácí Věrný zvýšil na 2:0. V posledních dvaceti minutách hosté tlačili domácí na vlastní půli a v 72. minutě Pilka snížil na 1:2. Závěrečný nápor hostů domácí ustáli do konce hry.
Nejlepší hráči: Jan Dujka - Josef Pančocha

Havřice - Slavkov 3:3 (2:0)
Branky: 22. Rachůnek T., 44. Moštek M., 69. Havier J. - 50. Stojaspal R., 51. Sedlář A., 66. Jankůj M. ŽK: 60. Řezníček K. - 72. Halík M. Diváci: 100.
Rozhodčí: Volodymyr Korolovych - Marek Slavíček (laik), Libor Šimek (laik).
Havřice: Bania M. - Řezníček K., Rachůnek T., Rachůnek M., Moštek M., Masařík P., Klusák M., Janíček T., Havier J. (75. Kreisl L.), Doležálek R., Buráň R.
Trenér: Václav Zámečník.
Slavkov: Pochylý P. - Zimčík P., Šimek P., Stojaspal R., Sedlář A., Polák V. (66. Halík M.), Plšek J., Peter O., Miroš J., Jankůj M., Habarta J. (77. Lux R., 84. Mikláš J.).
Trenér: neuveden.
Do úvodu utkání lépe vstoupili domácí, kteří si vytvořili několik příležitostí a jedna z nich se ujala ve 22. minutě, kdy se po centru Moštka dokázal prosadit Tomáš Rachůnek. Tento gól jako by nakopl hostující, kteří získali převahu a dokázali si vytvořit šance, které však nedokázali zužitkovat. Minutu před odchodem do kabin si domácí Moštek pohrál s hostující obranou a poslal domácí do dvoubrankového vedení. Druhý poločas začali lépe hosté, kteří vstřelili branku v 55. minutě po nahrávce Plška, kdy se prosadil Stojaspal. O minutu později hosté dokázali srovnat na 2:2, kdy vystřelil Sedlář a domácí obrana míč tečovala až do branky. V 66. minutě se hosté ujali vedení, když po teči skóroval Jankůj. O tři minuty později domácí vstřelili gól z půlky hřiště. Utkání se dohrávalo v nervózním duchu, ale žádnému z týmů se nepovedlo skórovat.
Nejlepší hráči: Tomáš Rachůnek - Aleš Sedlář

Jalubí - Kněžpole 2:2 (1:1)
Branky: 36. Gajdorus T., 78. Dobiáš T. - 30. Maršálek A., 80. Belák M.
ŽK: 48. Žaluda J., 87. Jungman M. - 72. Šopík R., 89. Belák M. Diváci: 100.
Rozhodčí: Martin Zelený - Pavel Rochovanský, Michael Bartoň.
Jalubí: Mlčák P. - Žaluda J. (75. Gajdorus L.), Zapletal M., Ulman T., Nosek D., Klajn P., Janeček L., Horák T. (58. Jungman M.), Gajdorus T., Dobiáš T., Botek J.
Trenér: Marek Burián.
Kněžpole: Brázdil O. - Večeřa M., Šopík R., Remeš V., Palčík R., Maršálek A., Kozelek M., Kašný P., Hruboš P., Brázdil J. (79. Grebeníček P.), Belák M.
Trenér: Radim Palčík.
Do utkání lépe vstoupili domácí, kteří se snažili prosadit, ale vždy ztroskotali na obraně hostů, která byla dirigována zkušeným Palčíkem. Ve 30. minutě hostující Maršálek utekl domácí obraně a bezchybnou střelou překonal gólmana. Domácí ihned odpověděli, když se po nakopnutém míči prosadil Tomáš Gajdorus. Druhý poločas začali lépe domácí, ale gólman byl vždy na správném místě. V 78. minutě Tomáš Dobiáš prostřelil výstavní střelou bezmocného Brázdila. Hosté reagovali okamžitě, po rohovém kopu se prosadil Belák, který se dobře uvolnil a nechytatelnou hlavičkou zavěsil. Domácí se zmohli na jednu šanci, kdy zmatku v obraně mohl využít Gajdarus, ale gólman Brázdil jeho střelu akrobaticky vyrazil hlavou.
Nejlepší hráči: Petr Mlčák - Ondřej Brázdil