Ostrožané chtějí bronz!

Ostrožané chtějí bronz!
Foto: sal
Uherský Ostroh Sport 18 / 02 / 2010

Hokejisty Uh. Ostrohu čeká pohárový souboj o třetí místo s Kroměříží

Hokejisté Uherského Ostrohu loňskou senzaci nezopakovali, zůstali před branami finále. Stopku jim vystavilo Uherské Hradiště, které jim tak i s úroky oplatilo porážku ze základní části. Ostrožany čeká boj o bronz s Kroměříží.
Němčického armáda toužila obhájit finálovou účast, jenže Uh. Hradiště bylo zásadně proti. „Bohužel. Strašně moc jsme chtěli, ale dva semifinálové zápasy se nám nevydařily,“ smutní kouč Roman Němčický. I když byl jeho tým papírově slabší, naděje na postup hořela silným plamenem. V minulém roce totiž Ostrožané v derniéře základní části změřili síly s Brodem, který později vyřadili. Jenže husarský kousek nezopakovali. „Odvedli jsme úplně jiný výkon než v posledním kole. Hráli jsme neukázněně, a i když jsme začali dobře, utekly nám koncovky,“ běduje kormidelník, který si z prohry vzal něco dobrého. „Je to ponaučení, že musíme hrát naplno. Vždyť vlastními chybami jsme si zavřeli bránu do finále,“ říká.
Částečným balzámem na bolavou duši Ostrožských by mohl být zisk bronzových medailí. Ale musí z cesty umést Kroměříž. „Kluci jsou sice zklamaní, ale čekají nás dva poslední zápasy, tak snad se dáme dohromady a bronz získáme,“ je přesvědčen Němčický. Ostroh v sezoně doma s Kroměříží kapituloval, ale z jejího ledu přivezl výhru. „Určitě to bude vyrovnané, ale myslím, že máme lepší kádr a vyhrajeme. Budeme kompletní, nikdo není zraněný,“ informuje ostrožský kouč. 

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace