Branky: 27. Měšťánek J. - 70., 76. (p) Mráz D., 17. (p) Válek A.
ŽK: 63. Janík M., 76. Šoustek O. - 33. Huňka T., 67. Hoferek O., 85. Kačmár D.
Rozhodčí: Roman Bednář - Hynek Pavlíček (laik), Cyprian Blaho (laik).
Vážany: Šoustek O. - Vaculík A. (80. Panasko K.), Sklenka D., Pavlíček M., Měšťánek J., Janík Z., Janík M., Gottwald J., Čevora B. (88. Jordán L.), Bilík M., Bernatík T.
Trenér: Milan Soustružník.
Topolná: Rosík T. - Vašťák R., Válek A., Pavlica A., Mráz D. (84. Kačmár D.), Mikulka M., Huňka T. (46. Rozsypálek P.), Hoferek P., Hoferek O., Hoferek J., Gabrhelík T.
Trenér: Miloslav Stuchlík.
Do utkání lépe vstoupili hosté, kteří byli rychlejší i technicky zdatnější. Domácím se nedařila především rozehrávka. V 17. minutě obrana musela faulovat a postižený Válek A. otevřel skóre z pokutového kopu. Poté domácí zvýšili své úsilí, hra se vyrovnala a ve 27. minutě se po krásné akci pohotově trefil Měšťánek R. - 1:1. Ve druhém poločase začali domácí hrát aktivněji, bylo vidět, že chtějí vyhrát, ale v 70. minutě se dopustili hrubé chyby, kterou využil osamocený Mráz - 1:2. Poté se hra přiostřila a vedla dokonce k vyloučení domácího Sklenky. V 76. minutě po faulu domácího brankaře kopali hosté penaltu a  konečnou podobu výsledku dal Mráz - 1:3.
Nejlepší hráči: Antonín Vaculík - Aleš Pavlica

Polešovice - Mistřice 3:2 (1:2)
Branky: 36. Korvas Z., 71. Kordula T., 81. Běhávka J. - 28. Engler I., 34. Vávra A.
ŽK: 26. Korvas Z., 60. Březina P., 85. Kordula T. - 8. Horňák M., 56. Huňka M., 68. Vávra A., 68. Abrhám P., 87. Večeřa L.
Rozhodčí: Martin Fišera - Jaroslav Bednařík (laik), Jiří Huňka (laik).
Polešovice: Pavela M. - Svoboda O. (85. Hasoň J.), Martykán M., Kubiš M., Korvas R., Kordula T. (87. Mangl R.), Dvouletý L., Březina T., Březina P., Běhávka J., Korvas Z. (46. Šudoma O.).
Trenér: Radek Svoboda.
Mistřice: Vyorálek J. - Večeřa L., Vávra A., Krupa J., Huňka M., Horňák M., Engler I., Blaha J., Bilavčík M., Bilavčík J., Abrhám P.
Trenér: Jaromír Vašek.
Hosté měli v úvodu převahu, což vyústilo v první branku utkání ve 28. minutě, když Engler prokličkoval obranou - 0:1. Hosté neustávali v tlaku a tak těžili i ve 34. minutě, kdy Vávra dostal míč za záda Pavely - 0:2. Po rozehrávce domácích hostující obrana zaspala a Korvas prošel do malého vápna v pohodově zakončil - 1:2. Po změně stran přišli domácí jako vyměnění, hráli svoji kombinační hru a hosty přehrávali. Vyrovnání se dočkali v 71. minutě po hrubce hostující obrany, branku vstřelil Kordula - 2:2. Nervozita se stupňovala na obou stranách. V 81. minutě Běhávka využil chyby brankáře Vyorálka, když z téměř nulového úhlu dostal míč do sítě - 3:2.
Nejlepší hráči: Martin Martykán - Michal Huňka

Kněžpole - Nedakonice B 2:0 (1:0)

Branky: 45. Otáhal D., 50. Štefka P.
Diváci: 60.
Rozhodčí: Pavel Řihák - Ladislav Lapčík (laik), David Dvouletý (laik).
Kněžpole: Hančík F. - Večeřa M., Štefka P., Řezníček M. (84. Mazůrek A.), Remeš V. (87. Ižo F.), Palčík R., Otáhal D. (71. Kašný R.), Kozelek O. (61. Kašný P.), Hruboš P., Hruboš L., Grebeníček P.
Trenér: Martin Haša.
Nedakonice B: Štefaník R. - Štolfa A., Sedlařík R., Rokyta M., Maurer P., Mařák O., Lukašík D., Křemeček R., Beránek V., Balíček R. (62. Dvouletý A.), Stašek J.
Trenér: Jan Ondra.
V 5. minutě se v pokutovém území hostů uvolnil Remeš, ale hlavou mířil vedle. Mezi 20. a 25. minutou si vypracoval tři vyložené šance Kozelek, ale trestuhodně je zahodil. Ve 30. minutě se do první šance dostali hosté, po střele Balíčka z 20 metrů Hančík vytěsnil na roh. Vzruch přinesla 44. minuta, kdy se domácí dožadovali pokutového kopu za ruku hráče Nedakonic, ale rozhodčí je nevyslyšel. Když už to vypadalo, že se do kabin půjde za nerozhodného stavu, domácí zahrávali roh a ve skrumáži Otáhal hlavou otevřel skóre - 1:0. Ve 2. poločase se obraz hry nezměnil a domácí měli míč neustále na svých kopačkách. V 50. minutě se skóre měnilo podruhé, po centru z pravé stany Štefka hlavou zvýšil na 2:0.
Nejlepší hráči: Radim Palčík - Vladimír Beránek

Jankovice - Uh. Ostroh A 2:11 (1:5)
Branky: 35. Silný Z., 79. Dostál D. - 33., 42., 72. Šišpera F., 24., 50. Procházka Z., 54., 87. Šimčík D., 3. Uřičář J., 30. Durna M., 65. Minařík V., 84. Kovařík M.
Rozhodčí: Dalibor Hanák - Zdeněk Grossert (laik), Miroslav Durna st. (laik).
Jankovice: Kutálek R. - Zapletal M., Surovec M. (70. Silný V.), Silný Z., Remeš F. (37. Dostál D.), Mikulica A., Matoušek M., Maňásek Z., Kučík R. (57. Pól V.), Gahura F., Brázdil R.
Trenér: Vlastimil Pól.
Uh. Ostroh A: Konečný M. - Uřičář J., Šišpera F. (59. Fojtík J.), Smějsa V., Procházka Z., Mrkva T., Minařík V., Kunovjánek M. (66. Kovařík F.), Kovařík M., Durna M. (54. Šimčík D.), Čápek J.
Trenér: Luděk Jurčeka.
První poločas se v Jankovicích odehrál zcela v režii hostů, kteří domácímu Kutálkovi nasázeli pět banánů, a to ještě další šance nevyužili. První branka přišla z rohu již ve 3. minutě z hlavy Uřičáře. Další přidal Procházka. Na 3:0 zvýšil ve 30. minutě Durna a o 3 minuty později přidal Šišpera čtvrtou branku. Domácím se podařilo snížit Silným po fatální chybě hostujího brankaře - 1:3. Poločasovou rukavici upletl Šišpera opět po rohu. Hosté pokračovali v brankostroji i ve druhé půli a celkový účet se zastavil až na potupných 11 brankách.
Nejlepší hráči: neuveden - Zdeněk Procházka

Huštěnovice - Kostelany n. M. 2:5 (1:4)
Branky: 34. Umlauf M., 75. Hruboš Z. - 20., 85. Mojžíš Julius, 12. Marek D., 13. Dvouletý J., 35. Šimík D.
Rozhodčí: Zdeněk Martinák - Pavel Čechmánek (laik), Jaroslav Vávra (laik).
Huštěnovice: Kulhavý D. - Vaverka A., Umlauf M., Střítecký M., Silný J., Silný F., Puškáč L. (46. Kanyza P.), Petrželka J., Malenovský P. (56. Hruboš Z.), Černý P., Adamík O.
Trenér: Karel Světnička.
Kostelany n. M.: Hrabec V. - Ventrča J. (57. Čagánek P.), Šimík D., Plevák L., Němec M. (73. Dvouletý R.), Mojžíš Ju., Mojžíš Jo., Marek D., Horký L., Facalka R., Dvouletý J. (79. Vávra M.).
Trenér: Martin Vávra.
Utkání nemělo již od začátku hry žádný náboj. Skóre otevřel hostující Marek který střílel téměř do prázdné  brány. Už o minutu později se nemýlil Dvouletý Jakub - 0:2. Ve 20. minutě se vyřítil do útoku Mojžíš a upravil skóre na 0:3. To na chvíli vzpružilo domácí a snížili ve 34. minutě - 1:3. Hosté ale vzápětí opět zvýšili, tentokrát na 1:4 Šimíkem. Ve druhém poločase se nic nezměnilo, hra se nezábavně přelévala ze strany na stranu s evidentní převahou hostujícího týmu. V 75. minutě překvapil hostující tým Hruboš který snížil na 2:4. Hosté se nedali a své vítězství potvrdili v 85. minutě opět Mojžíšem.
Nejlepší hráči: Miroslav Umlauf - Vít Hrabec

Částkov - Bílovice 2:8 (0:5)
Branky: 47. vlastní, 85. Chmela J. - 23., 60., 73. Kováč P., 8. Sedlář J., 15. Dostálek V., 35. Čechmánek O., 40. Řešetka T., 78. Urbánek P.
ŽK: 85. Belant L. (Částkov).
Diváci: 120.
Rozhodčí: Štěpán Martykán - Vladimír Kubíček (laik), Martin Slavík (laik).
Částkov: Sehnálek J. (46. Maňásek V.) - Veselý J., Trunkat D., Šindler M. (65. Vyoral M.), Sotolář J. (70. Chmela T.), Pospíšil P., Malina P. (46. Burian M.), Chmela J., Hejda M., Haveta P., Belant L.
Trenér: Jiří Veselý.
Bílovice: Strapina R. (80. Hrňa M.) - Zlámal Z., Sedlář J., Řešetka T. (71. Hanák M.), Kováč P., Hlaváček P., Gajdošík E., Dostálek V., Čechmánek O., Bernatík P., Dujka F. (65. Urbánek P.).
Trenér: Pavol Hýža.
Hosté již v 5. minutě nastřelili břevno a v 8. minutě domácí brankař neudržel míč, který vystřelil Sedlář a hosté vedli 0:1. V 15. minutě po hlavičce Dostálka hosté zvýšili na 0:2. Ve 23. minutě hostující Kováč upravil na 0:3. Ve 35. minutě už hosté vedli zásluhou Čechmánka 0:4. Ve 40. minutě upravil na 0:5 v prvním poločase Řešetka. Ve druhém poločase začali lépe domácí, protože si ve 47. minutě hostující Gajdošík dal vlastní branku - 1:5. V 60. minutě hostující Kováč zvýšil na 1:6 a v 73. minutě Kováč dokončil hattrick - 1:7. V 78. minutě hosté brankou Urbánka vedli 1:8. V 85. minutě domácí Chmela upravil na konečných 2:8. Hosté přehráli domácí po všech stránkách a zaslouženě vysoko vyhráli.
Nejlepší hráči: Jiří Chmela - Jan Sedlář