Ostrožané slavili bronz

Uherský Ostroh Sport 27 / 03 / 2012

Hokejisté Uh. Ostrohu zakončili sezónu  bronzem v play-off. V rozhodujícím utkání jasně přehráli Kroměříž.
Uh. Ostroh - Kroměříž 7:3
Po vítězství v Kroměříži v poměru 3:0 Ostrožané jasně ovládli i odvetu, i když skóre otevřeli až v poslední minutě první třetiny. Ve druhé dvacetiminutovce padaly branky hlavně v poslední minutě, když domácí dali dva a hosté jeden gól. Třetí třetina se pak nesla již jasně v duchu exhibice Ostrožanů. Hrdinou zápasu se stal Kolář, který se loučil se svojí kariérou jako hráč A-týmu.
Třetiny: 1:0, 3:2, 3:1
Branky: Kolář 3, Barák, Průdek, Stránský, Tóth.
UH. Ostroh: Šurý, Valúch - Frolek, Nevídal, Stašek, Kučera, Vaněk, Malota (Bříštěla) - Barák, Ťok, Kolář - Stránský, Galuška, Zelinka - Fridrich, Tóth, Průdek (Pekár).