Ostrožané živí šanci na titul

Uherský Ostroh Sport 08 / 03 / 2011

Disciplinovaným výkonem odvrátili mečbol Brumova

Hokejisté Uh. Ostrohu mají stále šanci stát se přeborníkem Zlínského kraje. Vyhráli třetí finálové utkání trvající téměř 170 minut a v sérii hrané na tři vítězná utkání snížili na 1:2.
Brumov-Bylnice - Uh. Ostroh 4:1 (0:1, 1:0, 3:0)
Ostrožané začali v Brumově  náporem a otevřeli skóre střelou od modré. Hosté byli i nadále aktivní, a to i v prostřední části zápasu. Dvacet sekund před jejím koncem se potvrdilo známé nedáš - dostaneš a do šaten se šlo za vyrovnaného stavu. Brumov branka nakopla a najednou začal být lepším týmem. Výsledkem bylo, že ve 46. a v 56. minutě dali domácí branky, kterými se dostali do vedení 3:1. V závěru hosté odvolali brankáře, ale dostali gól. Branka: 5. Klauda (Gabriška). Stav série: 2:0
Uh. Ostroh: Valúch (Hybler) - Frolek, Nevídal, Vaněk, Horsák, Klauda, Rozhon - Gabriška, Barák, Schuster - Kundera, Průdek, Karpíšek - Uherek, Kartusek, Tóth.
Uh. Ostroh - Brumov-Bylnice 6:3 (3:1, 2:0, 1:2)
Stejně jak ve druhém, tak i ve třetím zápase měli Ostrožané dobrý vstup do utkání, když skóre otevřel Nevídal. Ke konci třetiny začala série faulů hostujícího celku, jejichž zákroky trestal rozhodčí pobytem na trestné lavici, a domácí odskočili až na 3:1. I ve druhé třetině se hosté více než hokeji věnovali zákeřné hře, a tak Ostrožané zvýšili své vedení až na 5:1. V poslední části hosté snižovali, ale domácí si již vítězství nenechali vzít a vynutili si čtvrtý zápas, který se bude hrát v Ostrohu ve čtvrtek od 18.30. Branky: 5. Nevídal, 14. Uherek, 18. Kundera, 28. Průdek, 38. Schuster, 60. Prudek. Stav série: 1:2
Uh. Ostroh: Valúch (Bříštěla) - Frolek, Nevídal, Vaněk, Horsák, Klauda, Rozhon - Gabriška, Barák, Schuster - Kundera, Průdek, Karpíšek - Uherek, Tóth, Dula, (Hartl).