Branky: 49., 87. Vystrčil M., 19. Orlovský M., 82. Šobáň J.
ŽK: 30. Rybnikář P., 80. Goroš P. (H. Němčí).
Rozhodčí: Milan Katrňák - Jan Javor (laik), Petr Kadlček (laik).
Drslavice: Hroch M. - Vacula P., Šobáň J., Orlovský M., Mikulinec R., Machálek J., Machálek I., Kopták R. (64. Věrný R.), Hroch V., Dýmal P. (46. Vystrčil M.), Bureš P. Trenér: Přemysl Přecechtěl.
H. Němčí: Macháček Z. - Váňa E. (62. Dlapa T.), Tureček P. (89. Zámečník L.), Tureček M., Svadbík J., Rybnikář P., Malík T., Huňka V., Goroš P., Fábry J., Bahula L. Trenér: Lubomír Zámečník.
Prvních 15 minut utkání bylo bez vážnějších brankových akcí, poté se osmělil Vladimír Hroch, ale jeho střelu Macháček vyrazil. V 19. minutě se domácí hráči dočkali první branky, kdy po vyšachování obrany Mikulinec nahrál Vaculovi, ten Orlovskému a ten osamocený před prázdnou brankou otevřel skóre. Ve 22. minutě poslal Mikulinec pas na volného Vaculu, ale ten svou šanci neproměnil. Ve 35. minutě se ke střele dostal Mikulinec, ale golman jeho střelu 2x se štěstím chytl. Ve 40. minutě přihrával Kopták Orlovskému a ten z ideální pozice tvrdou ranou střílí těsně nad branku. O minutu později Svadbík poslal hlavou malou domů svému brankáři a k jeho překvapení si málem vstřelil vlastní branku. Ve 49. minutě střídajícímu Vystrčilovi naservíroval ideální míč hlavou Orlovský a ten zvyšuje na 2:0. Hosté z ojedinělé akce vystřelili pouze v 54. minutě Rybníkařem, ale jeho střela šla vedle tyčky. V 82. minutě kopal Věrný roh, ideálně na hlavu Šobáně a ten míč usměrnil do branky k tyči. Závěr utkání završil čtvrtou brankou v 87. minutě Vystrčil po brankářově teči.
Nejlepší hráči: René Mikulinec - Lukáš Bahula

Jarošov - Nedakonice 2:6 (1:2)
Branky: 45. Kováč P. - 30., 75. Petek M., 73., 77. (p) Vojtek Z., 42. Klečka J., 60. vlastní, 90. Lukůvka M.
ŽK: 25. Grebeníček P., 66. Malina L. - 55. Král T.
Rozhodčí: Roman Bednář - Jakub Horňák, Petr Hanáček (laik).
Jarošov: Petrucha M. - Zajíc T., Vyorálek J. (80. Mikulka P.), Vaculík M., Staroba R., Sedláček V., Malina L., Kryštof J., Kováč P., Grebeníček P., Abrhám R. Trenér: Radek Vyoral.
Nedakonice: Ondřej M. - Stupka J., Sklenář J., Petek M. (82. Hladký J.), Lukůvka M., Král T., Klečka J., Čagánek R. (46. Trubačík M.), Bilavčík R., Beránek T., Belák M. (73. Vojtek Z.). Trenér: Roman Sklenář.
Utkání se hrálo na podmáčeném terénu, což mělo více vyhovovat bránícímu družstvu což byli domácí. Techničtí hosté se přesto dostali již v 9. minutě do gólové šance, avšak výborný gólman Petrucha dvakrát zneškodnil střely Lukůvky. Dobře organizovaná obrana domácích neustále odolávala až do 30. minuty, kdy klubko hráčů prostřelil Petek - 0:1. Hosté ještě nastřelili Petkem břevno a 42. minutě z 25 metrů technickou střelou dal Klečka na 0:2. Domácí mužstvo v poslední minutě ještě stačilo snížit na 1:2 hlavou Kováče. Druhá půle byla ve znamení nervozity Nedakonic, kterým se nedařilo pojistit výsledek a kupodivu všech v 60. minutě si Sklenář nerozuměl s brankařem a jeho malá domů, znamenala vyrovnání na 2:2. Zdálo se, že utkání skončí nerozhodně, ovšem v 73. minutě po pravé straně Vojtek umístil střelu k pravé tyči 2:3. Tato situace zřejmě domácí zlomila a Petek dal v 75. minutě na 2:4. V 77. minutě byl nařízený pokutový kop, který proměnil Vojtek a výsledek na konečných 2:6 uzavřel Lukůvka.
Nejlepší hráči: Martin Petrucha - Martin Petek

Kostelany n. M. - Boršice u Bl. 2:0 (1:0)
Branky: 21. Mojžíš Ju., 85. Marek D.
ŽK: 38. Dvouletý R., 50. Šťastný P., 71. Šimík D., 86. Panáček R. - 22. Jankůj M., 85. Stojaspal M.
Rozhodčí: Miroslav Strapina (7) - Miroslav Pyclík (7,4), Libor Procházka  (laik). Delegát utkání: Lukáš Hubál.
Kostelany n. M.: Blažek A. - Ventrča J., Šťastný T., Šťastný P., Šimík D., Panáček R. (90. Tomašů M.), Mojžíš Ju., Mojžíš Jo., Kunovjánek B. (78. Marek D.), Kamarád J., Dvouletý R. Trenér: Martin Vávra.
Boršice u Bl.: Hlůšek P. - Zimčík R., Stojaspal M., Slaník J., Nožička J., Kusenda R., Ježek P., Jankůj M., Hotař M., Gál J. (75. Libosvár L.), Bilík V. Trenér: Vítězslav Kaštánek.
Utkání se hrálo na promáčeném terénu a první, kdo měl šanci byli hosté. Jankůj však pouze nastřelil domácího brankáře. To domácí nakoplo, přidali více tlaku, a to se jim vydařilo po standardce, když se trefil hlavou Julius Mojžíš. Hra se přelévala ze strany na stranu, ale všechny akce končily mimo bránu nebo v náručí brankáře. za zmínku stojí situace, kdy se Slaník dostal před golmana, který konečky prstů vyrazil míč. Do kabin tak šli domácí s jednogólovým náskokem. Druhá půle začala větším tlakem hostí, ale vše končilo opět na výborném Blažkovi. Domácí také hrozili, ale dlouho se jim nedařilo vstřelit branku. Ta padla až v 85. minutě, kdy se dostal k dorážce střídající Marek, který zvýšil na 2:0. I když se utkání ke konci přiostřilo domácí se radovali ze 3 bodů.
Nejlepší hráči: Julius Mojžíš - Petr Ježek

Nezdenice - Břestek 2:0 (1:0)
Branky: 43. Kalina P., 73 (p.) Mikliš M.
Rozhodčí: Radek Michalec - Volodymyr Korolovych (laik), David Šimoník (laik).
Nezdenice: Mikulec P. - Sviták P., Mikliš M., Lux R. (46. Uličník J.), Kolínek R., Kolínek L., Kociňák J., Kandrnál P., Kalina P., Bachůrek M. (81. Janřařík L.), Adámek R. Trenér: Josef Pospíchal.
Břestek: Jakoubek P. - Zelinka P., Zámečník M., Stuchlík J., Navrátil T., Lahola I., Krystýn T., Jurča P. (73. Crla M.), Hruška J., Frühauf R., Čagánek P. Trenér: Petr Stýskal.
Od úvodních minut se utkání odehrávalo většinou mezi šestnáctkami, s výjimkou několika centrů z obou stran, se kterými se gólmani dokázali poradit. První vážnější situaci si vytvořili domácí po patnácti minutách hry, kdy jeden ze záložníků nastřelil tyč břestecké brány. Hosté se však dostali do rychlého protiútoku, ale bez gólového zakončení. Dvě minuty před koncem první půle otevřel skóre utkání domácí Kalina, který z pětadvaceti metrů napálil míč pod břevno Jakoubkovy brány - 1:0. Druhou půlku začali hosté aktivněji, vytvořili si několik střeleckých pokusů, ale opět bez gólového efektu. Postupem času začali taktovku přebírat domácí, kteří vstřelili druhou branku. Sviták se nechal faulovat ve velkém vápně a vykoledoval si tak penaltu, kterou Mikliš bez problémů proměnil - 2:0. Ani po druhé brance hosté zbraně nesložili a snažili se o zkorigování výsledku, ovšem bez úspěchu.
Nejlepší hráči: Petr Kalina - Pavel Zelinka

Nivnice - Uh. Ostroh 4:4 (0:3)
Branky: 55. Boďa M., 77. Plesner O., 85. Holboj M., 90. (p) Skočovský D. - 42., 60. Procházka Z., 12. Kunovjánek M., 22. Durna M.
ŽK: 15. Skočovský D. - 74. Knotek A., 90. Durna M., 90. Kunovjánek M.
Rozhodčí: Tomáš Polášek - David Šimoník, Josef Tomanec.
Nivnice: Gregor L. - Velecký V., Suchý R., Skočovský D., Michalec J., Máčalík M. (76. Plesner O.), Karlík J., Holboj M., Bortel L., Boďa M., Bartoš A. (46. Straňák L.). Trenér: Roman Pagáč.
Uh. Ostroh: Mrkva J. - Vlk M., Procházka Z., Mrkva T., Kunovjánek M., Kočiš P., Knotek A. (88. Roubal A.), Hlůšek Š., Durna M., Čápek J., Boček L. (71. Kusák R.). Trenér: Pavel Vlk.
Zápas v Nivnici začal za vydatného deště, který nenahrával technické hře po zemi a ani toto nefotbalové počasí nepřilákalo diváky na hřiště v Nivnici. Prvních deset minut byli domácí aktivnější a měli více ze hry. Ve 12. minutě ovšem utekl Kunovjánek, který otevřel skóre - 0:1. Za dalších deset minut už to bylo 0:2, kdy se nejlépe ve vápně zorientoval Durna. Poločasový výsledek byl nakonec 0:3, kdy ještě ve 42. minutě skóroval Procházka. Druhý poločas začali aktivněji domácí a hned v 55. minutě snížili na 1:3. Nivnice se v závěru nadechly k velkému tlaku a v 77. minutě snížily na 2:4 a za 7. minut už to bylo pouze 3:4. Hosté konec zápasu vůbec nezvládli, z čehož plynuly udělené žluté karty a v 90. minutě i následná penalta, kterou proměnil Skočovský, který tak vyrovnal na konečných 4:4. Hosté si nechali 3 body utéct pod rukama, a proto se body v Nivnici dělily.
Nejlepší hráči: Roman Suchý - Zdeněk Procházka

Os. Lhota - Traplice 1:0 (1:0)
Branky: 5. Erdenebileg B.
ŽK: 50. Zbořil F., 56. Štergenich P. - 57. Trávníček V., 63. Březina P.
Diváci: 120.
Rozhodčí: Lubomír Drozdy - Petr Hanáček (laik), Roman Ondráček (laik).
Os. Lhota: Šicha Z. - Žajdlík S. (20. Žajdlík M.), Zbořil S. (83. Bílek P.), Zbořil F., Štergenich P., Štergenich J., Pešík E., Kuban V. (60. Malušek T.), Jurčeka J., Erdenebileg B., Doležal M. Trenér: Josef Dominik.
Traplice: Vávra J. - Trávníček V., Slavík J., Omachlík P., Merta Z., Maděra J., Kotyza R., Kolínský T., Kolařík L., Březina P., Blecha L. st. (70. Gelien R.). Trenér: Karel Světnička.
Utkání bylo hráno za studeného a deštivého počasí, ale na velmi dobré a připravené hrací ploše. Od počátku domácí zatlačili hosty před jejich pokutové území a ihned v 5. minutě Erdenebileg přehodil hostujícího brankaře a zajistil domácím vedení. I po této brance domácí obstřelovali hostující branku, ale další branku se jim nepodařilo střelit. Hosté od 30. minuty vyrovnali hru, lépe si přihrávali, ale brankovou příležitost si nevytvořili. Ve druhé půli začalo hustě pršet, hrací plocha se stávala nehratelná a míč dělal hráčům potíže, když jim odskakoval od nohou. Hosté se přesto snažili o vyrovnání,  ale domácí jim to již neumožnili. Ke konci už byla hra nezáživná a utkání se dohrálo bez problémů. Střetnutí by asi slušela remíza, ale hosté branku nevstřelili a domácí tak zvítězili.
Nejlepší hráči: Jiří Jurčeka - Tomáš Kolínský

Polešovice - Vlčnov 3:3 (1:0)
Branky: 17. Svoboda O., 60. Janík Z., 66. Černoch M. - 54., 55., 83. Palinek J.
ŽK: 20. Svoboda O., 46. Janík M., 85. Dvouletý L. - 44. Křapa L., 82. Kameník J., 86. Slovák J.
Diváci: 130.
Rozhodčí: Václav Mahdal - Lukáš Skočovský, Jan Červinka (laik).
Polešovice: Pavela M. - Svoboda O., Lubojacký M., Kotek Z. (70. Hasoň D.), Korvas Z., Korvas R., Janík Z., Janík M., Dvouletý L., Černoch M., Běhávka J. Trenér: neuveden.
Vlčnov: Hlaváček V. - Tomala J., Slovák J., Palinek J., Křapa L. (54. Havlík R.), Konečný R. (77. Kašpařík Pe.), Kašpařík Pa., Kameník J., Bartošek J. (66. Tomala K.), Čemek P., Zlínský A. Trenér: Ivo Šimčík.
V Polešovicích se sešla dvě mužstva z horních pater tabulky, bylo to znát i na výkonu. První šanci si vytvořil Vlčnov, ale skóre otevřeli domácí, když si v 17. minutě naběhl Svoboda na centrovaný míč, zpracoval si ho před šestnáctkou a přízemní střelou poslal domácí do vedení. Vlčnovjané chtěli vyrovnat, ale na velmi podmáčeném terénu se jim hra v šestnáctce nedařila, a proto domácí výsledek v 1. poločase uhájili. Ve 2. poločase vlčnovjané vyběhli na trávník s odhodláním vyrovnat, a to se jim podařilo, kdy Palinek v 54. minutě z přímého kopu vyrovnal na 1:1. O minutu později se dostal k míči Palinek, který přízemní střelou poslal hosty do vedení - 1:2. Domácí se otřepali a kopali v 60. minutě roh. Na míč si naběhl Zdeněk Janík a hlavou vyrovnal na 2:2. Od té chvíle se polešovičtí mladíci obuli do vedoucího celku, zatlačili hosty a bylo to znát i na hře. V 66. minutě Černoch z 26 m dal na 3:2. Terén byl ve velmi špatném stavu, a toho využil opět Palinek, který z 30 m vyrovnal na 3:3. Konec utkání se dohrál ve správné nervózní atmosféře.
Nejlepší hráči: Martin Černoch - Jan Palinek