Branky: 32. Němeček R., 55. Šimek R. - 65. Mikula J.
ŽK: 64. Němeček R. - 25. Gavenda J., 61. Kristýnek R.
Diváci: 50.
Rozhodčí: Josef Chramcov - Bohuslav Vávra (laik), Zdeněk Tomešek (laik).
Boršice u Bl.: Báchan L. - Zimčík R., Šimek R., Ondra P. (72. Halík M.), Nožička J. (90. Stodolák M.), Němeček R., Huspenina M., Hrbáč E. (88. Slaník J.), Gál J., Bilík V., Ježek P. Trenér: Antonín Ježek.
Buchlovice: Dvořák P. - Vojtěšek A., Tomešek Z. (11. Gavenda J.), Strakoš S., Mikula J., Křiva D., Kristýnek R. (64. Jurča A.), Hlůšek P., Dvořák J. (46. Marek B.), Belant L. Trenér: Josef Surý.
První poločas se hrál ve vlažném tempu, útoky se střídaly ze strany na stranu. Domácí docílili první branky po centru do pokutového uzemí, kde míč hlavičkou prodloužil Němeček a od břevna odražený míč skončil v brance - 1:0. Druhý poločas začal ve svižném tempu, kdy ze strany hostů bylo vidět úsilí o vyrovnání, avšak v 55. minutě se hosté dopustili chyby, a po pěkné kombinační akci z hranice pokutového uzemí se prosadil Šimek - 2:0. Hosté se nadále tlačili do útoku a v 65. minutě se jim podařilo snížit, když po přihrávce na pravé straně a úniku šel sám na brankáře Mikula a upravil na 2:1. Od této chvíle hosté domácí přehrávali, vytvořili si několik gólových šancí, ale ty už nepromněnili. Utkání by slušela spíše remíza.
Nejlepší hráči: Rostislav Němeček - David Křiva

Částkov - Jarošov 5:1 (1:0)
Branky: 62., 86. Pindryč R., 12. Jakšík M., 48. Řezníček R., 77. (p) Sotolář J. - 63. Kaštánek M.
ŽK: 10. Pindryč R., 51. Belant L., 75. Haveta P., 89. Žíla M. - 31. Vaculík L., 42. Mikulka P., 74. Kováč Pa., 77. Bartoň P.
Rozhodčí: Josef Chramcov - Dalibor Hanák, Igor Ševčík.
Částkov: Rosík T. - Žíla M., Vašek J. (46. Belant L.), Sotolář J., Pindryč R., Pavlíček A., Jakšík M. (66. Schuska M.), Hubáček R., Haveta P. (88. Polášek D.), Flekač J., Řezníček R. Trenér: Jiří Veselý.
Jarošov: Vyorálek Jo. - Vaculík L. (46,. Zatloukal T.), Omelka Marek (65. Kamočai L.), Mikulka P. (46. Kováč Pe.), Malina L., Kováč Pa., Kaštánek M., Jančík V., Bartoň P., Vyorálek Ja., Omelka Martin. Trenér: Radek Vyoral.
Domácí nastoupili do utkání ve svižném tempu. První branka padla ve 12. minutě po rychlé rozehrávce a dorážce z malého vápna. Do druhého poločasu domácí nastoupili opět se snahou vstřelit co nejvíce branek, což se začalo projevovat už ve 48. minutě, kdy na 2:0 po zmatku v hostující obraně zvýšil Řezníček. Hosté se snažili s domácími držet krok, ale na Částkov nestačili, ten je přehrával ve všech směrech. Na 3:0 zvýšil Pindryč po chybě hostujícího brankáře a následném nádherném lobu ho z boku přehodil. V 77. minutě kopali domácí pokutový kop za podražení soupeře, který proměnil Sotolář. Na konečných 5:1 uzavřeli domácí v 86. minutě po nádherné narážečce v pokutovém území.
Nejlepší hráči: Radim Pindryč - Marek Kaštánek

D. Němčí B - Pitín 1:0 (0:0)
Branky: 93. Světinský L.
ŽK: 50. Daněk L., 67. Stojaspal Mi. - 21. Berčík P., 32. Krahula L.
Diváci: 60.
Rozhodčí: Štěpán Martykán - Libor Daněk (laik), Pavel Berčík (laik).
D. Němčí B: Hájek Z. - Zimčík L., Světinský A., Stojaspal Mi., Stojaspal Ma., Salát J., Pěrka S., Kadlček R., Hlaváček J., Daněk L. (79. Světinský L.), Pochylý M. Trenér: Miroslav Baroň.
Pitín: Škovran P. - Voda M., Trllo Z., Salvet L., Pavlík J., Lukáš D., Krahula L., Kozubík J., Bureš M., Berčík P., Martinec R. (56. Maňas M.). Trenér: David Lukáš.
První poločas byli domácí lepším soupeřem, ale nedovedli převahu vyjádřit střelecky. Po 30. minutě se hostům podařilo vyrovnat hru, ale ani jednomu z mužstev se v prvním poločase nepodařilo vstřelit branku. Ve druhém poločase domácí neustále tlačili soupeře, ale nedovedli využít brankové příležitosti ke vstřelení branky. V 90. minutě šel sám hostující Jakub Kozubík na gólmana, ale překonat se mu ho nepodařilo. V 93. minutě po centru Zimčíka vstřelil střídající Ladislav Světinský jediný gól domácích.
Nejlepší hráči: Robin Kadlček - Petr Škovran

Huštěnovice - H. Němčí 1:1 (1:0)
Branky: 35. Umlauf M. - 51. Tureček P.
ŽK: 86. Malenovský P. - 63. Malík T., 75. Jančařík F.
Rozhodčí: Martin Strapina - Pavel Čechmánek (laik), Roman Macalík (laik).
Huštěnovice: Kulhavý D. - Zlámalík R., Umlauf M., Střítecký M. (80. Silný J.), Silný F., Puškáč L., Petrželka J., Malenovský P., Hruboš Z., Černý P., Adamík O. Trenér: Pavel Černý.
H. Němčí: Rybnikář P. - Zámečník Jo., Zámečník Ji., Tureček P. (76. Váňa E.), Tureček M., Malík T., Kadlček V., Jančařík F., Bobčík D., Bahula L., Suchý R. Trenér: Petr Rybníkář.
Prvních dvacet minut si spíš hráči hráli s balónem bez nějakých větších šancí. První nebezpečnou střelu si vypracovali hosté, kdy jeden z hráčů z dvaceti metrů těsně minul levou tyč. První branková příležitost domácích přišla ve 35. minutě. Huštěnovice rozehráli roh a dobře postavený Umlauf z penaltového území prostřelil vše - 1:0. Ještě do konce první půle se snažili hosté srovnat, ale selhávala jim koncovka. V 51. minutě se podařilo hostům srovnat, když krásným pasem našel Zámečník Turečka, ten vystřelil a nedal gólmanovi šanci - 1:1. V závěru druhé půle se mohlo rozhodnout o vítězi, ale oba golmani všechny šance zlikvidovali a tak se dělily body.
Nejlepší hráči: Miroslav Umlauf - Roman Suchý

Kněžpole B - Traplice 0:1 (0:0)
Branky: 77. Slavík J.
ŽK: 32. Kašný P. - 13. Matoušek M., 32. Gelien R., 56. Kolínský T., 86. Štefka P.
Diváci: 120.
Rozhodčí: Tomáš Tureček - Petr Hruboš (laik), Roman Obdržálek (laik).
Kněžpole B: Hančík F. - Pastyřík R. (83. Křen M.), Palčík R., Kašný R., Kašný P., Janík V., Flíbor T., Brázdil O. (74. Remeš V.), Brázdil J., Horký M., Musil Z. Trenér: Martin Haša.
Traplice: Vávra J. - Trávníček V. (86. Mikuláštík D.), Štefka P., Slavík J., Polách O. (67. Kolařík L.), Obdržálek M. (80. Blecha L. ml.), Matoušek M., Kubina T., Kolínský T., Kamarád J., Gelien R. Trenér: Ladislav Blecha st.
Opticky navrch měli domácí hráči, kteří se v 15. minutě dostali k šanci, střílel Flíbor, ale těsně nad bránu. Ve 26. minutě měl šanci domácí Kašný, když z dvaceti metrů nádherně vystřelil, ale těsně vedle. Poločas skončil 0:0. Druhý poločas začali domácí lépe kombinovat, hosté se soustředili na obranu, všechny domácí akce však končili na dobře oraganizované hostující obraně. Trest přišel v 77. minutě, kdy hosté zahrávali standardku, zahrávali roh, na který si naběhl Slavík a otevřel skóre utkání - 0:1. Domácí poté otevřeli obranu a zatlačili Traplice na jejich polovinu, čehož hosté málem využili, když se v 85. minutě  řítil sám na golmana Trávníček, ale jeho nádherná střela skončila pouze na břevně. Hosté si závěr utkání pohlídali svojí dobře organizovanou obranou a proto si odvezli tři body domů.
Nejlepší hráči: Filip Hančík - Jaroslav Slavík

Strání B - Uh. Ostroh 7:1 (3:1)
Branky: 42., 49., 74. Zderčík R., 14. Haloda J., 35. Mikláš J., 58. (p) Děcký R., 67. Motola J. - 31. Kusák R.
ŽK: 4. Durna M. (Uh. Ostroh).
Rozhodčí: Lukáš Libosvár - Tomáš Láska (laik), Jiří Boček (laik).
Strání B: Děcký R. - Zderčík R., Zderčík A., Vintr P., Nuzík P. (75. Popelka D.), Motola J., Mikláš J. (65. Pavluš M.), Janiga V., Janošík R., Janík D., Haloda J. Trenér: Pavel Tinka.
Uh. Ostroh: Mrkva J. - Procházka Z., Mrkva T., Kunovjánek M., Kovařík F., Hlůšek Š., Durna M., Čápek J., Boček L. (62. Uřičák J.), Bouřa A. (46. Beneš T.), Kusák R. Trenér: František Studénka.
Do 14. minuty viděli diváci vyrovnané utkání. Pak vývoj změnila branka Halody, kterou mu připravil nádherným pasem Motola. Od této minuty domácí ovládli hru. Hostům se podařilo vyrovnat z ojedinělé akce ve 31. minutě. Do poločasu ale Strání přidalo další dvě branky. Hodně aktivní domácí si vytvořili nespočet šancí, ovšem ne všechny skončily za zády hostujícího gólmana. Čtvrtou branku přidali domácí hned na začátku druhé půle Radimem Zderčíkem a prakticky rozhodli o osudu utkání. Mezi střelce se zapsal i domácí gólman Děcký, který z pokutového kopu za faul na jednoho z útočníků, zvyšoval na 6:1. Gólový účet uzavřel Radim Zderčík v 74. minutě. Hosté se ve druhé půli vůbec neprosadili. Béčko Strání vyprovodilo nováčka soutěže sedmigólovýcm nášupem.
Nejlepší hráči: Radim Zderčík - Josef Čápek

Tupesy - St. Město 1:4 (0:1)
Branky: 51. Šimek O. - 6., 55., 70., 74. Hastík O.
ŽK: 37. Hastík O., 53. Doseděl K. (St. Město).
ČK: 34. Kučík M. (Tupesy).
Diváci: 50.
Rozhodčí: Michal Kubíček - Jaroslav Vávra (laik), Jiří Stuchlík (laik).
Tupesy: Kučík M. - Vávra O., Šimek O., Šenk P., Oslzla R., Mikula F., Hruška J., Gejdoš M. (34. Polášek J.), Gejdoš J. (63. Gejdoš Š.), Burda T., Bureš R. Trenér: Roman Bureš.
St. Město: Trubačík L. - Vlček P. (78. Hastík R.), Svoboda O., Sháněl R., Panáček M., Kubík L., Hastík O., Grebeň M. (74. Trávník R.), Machala A., Doseděl K., Müller T. (67. Trubačík M.). Trenér: Roman Haša.
Utkání se hrálo na ne příliš kvalitním terénu, čemuž odpovídal i styl hry obou mužstev. Lépe se tomu přizpůsobili hosté, kteří se už v 6. minutě ujali vedení, kdy po pěkné přihrávce Ondřej Hastík poprvé překonal domácího gólmana. Touto brankou dal víc klidu na kopačky hostů a ti začali mít více ze hry. Domácím se podařilo vyrovnat v 51. minutě z trestného kopu, kdy Šimek míč krásně zatočil přímo do šibenice hostující brány. Radost domácích však netrvala dlouho, už za čtyři minuty strhnul vedení pro hosty Hastík. Ten samý hráč přidal v 70. a 74. minutě další dvě branky a tím zajistil hráčům Jiskry první tři body a sobě čtyři góly do tabulky kanonýrů.
Nejlepší hráči: Radomír Oslzla - Ondřej Hastík