Branky: 5., 25., 42. Miroš J. - 50. Flasar B.
ŽK: 44. Doležal R. (Boršice u Bl.). Diváci: 69.
Rozhodčí: Martin Sípek - František Motyčka (laik), Pavel Ondra (laik).
Boršice u Bl.: Stodolák Ma. - Štipčák R. (59. Sup L.), Nožička J., Němeček R., Miroš J., Jagoš R., Chudík L., Huspenina M., Hubáček O., Halík M., Doležal R.
Trenér: Jan Miroš.
Drslavice B: Kadlček L. - Vacula Pa., Šrámek P., Ševčík P., Sedláček K., Říha A., Mikulinec D., Kryštof D., Flasar B., Duda P., Barčík J.
Trenér: Přemysl Přecechtěl.
V pěkném fotbalovém počasí se setkala dvě mužstva, která jen těžko vyhrávají. Do utkání lépe vstoupili domácí, když otevřeli skóre už v 5. minutě, po zmatcích v pokutovém územím dostal míč do sítě Miroš, 1:0. Domácí převzali kontrolu nad utkáním, ve 25. minutě navyšoval skóre tentýž hráč, 2:0. I přes velké množství neproměněných šancí dokázali ještě domácí navýšit skóre, kdy ve 42. minutě zkompletoval Miroš svůj hattrick, 3:0. Do druhého poločasu vstoupili aktivněji hosté, kdy v 50. minutě po hezké individuální akci snížil skóre Flasar, 3:1. Zbytek zápasu měli opět převahu domácí, ale už to byla jen přehlídka neproměněných šancí. Hosté se v závěru utkání snažili vytvořit tlak, ten ale ten nevyústil v žádné ohrožení branky. Domácí tak udrželi vítězství do konce utkání.
Nejlepší hráči: Ondřej Hubáček - Bronislav Flasar

H. Němčí - Mařatice 1:0 (0:0)
Branky: 63. (p) Chytil R.
ŽK: 29. Chmelina J., 89. Bobčík D. - 51. Prekop D. Diváci: 120.
Rozhodčí: Jakub Pindeš - Roman Macalík (laik), Radomír Vlk (laik).
H. Němčí: Rybnikář P. - Zámečník Jo. (77. Pospíšek M.), Zámečník Ji. (88. Chlumský K.), Tureček M., Svadbík J., Minařík M., Malík T., Chytil R., Chmelina J. (69. Bobčík D.), Hlaváček J., Bahula L. (92. Staroba D.).
Trenér: Petr Rybnikář.
Mařatice: Matoušek O. - Žák P., Sklenář J., Mrva M. (67. Zbořil S.), Mitáček J., Mařák R., Kučera M., Kalmus M. (70. Ižo F.), Johaník V., Hráček P., Činčala V. (60. Prekop D.).
Trenér: Pavel Strakáč.
První poločas se hrál ve svižném tempu a hosté byli více u míče. Zatímco hosté kombinovali, domácí se dostávali do šancí. Navzdory tomu ve 13. minutě po chybě domácího obránce mohl otevřít skóre Roman Mařák, ale jeho šanci perfektně vychytal brankář Petr Rybníkář. Na druhé straně ve 26. minutě po samostatném průchodu pokutovým územím nastřelil tyč domácí Josef Zámečník. Ve druhém poločase aktivita domácích vzrostla, ale hosté ve svém snažení nepolevovali a hrozili zejména z centrovaných balónů, které ovšem končily v rukách domácího gólmana. Domácí se dostávali do šancí hlavně z rychlých protiútoků a po faulu z rohu pokutového území v 63. minutě otevřel z penalty skóre Robin Chytil. Hosté se i nadále snažili a předváděli sympatický výkon, ale nedokázali proměnit své vyložené šance, a proto vyhráli domácí.
Nejlepší hráči: Petr Rybnikář - Pavel Žák

Popovice - D. Němčí B 4:0 (1:0)
Branky: 81., 86. Prajza M., 43. Vagdal R., 62. Mikulec D.
ŽK: 76. Mikulec D. - 40. Juřenčák J. Diváci: 127.
Rozhodčí: Martin Tokoš - Zbyněk Obal (laik), Antonín Světinský (laik).
Popovice: Tetera T. - Vagdal R., Tvrdoň J., Šimíček M., Šácha P. (64. Dufka M.), Prajza M., Obal M., Mimránek L., Mikulec D., Mikulčík L., Hlaváček T.
Trenér: neuveden.
D. Němčí B: Kolísek A. - Zimčík V., Talský Jan, Škařupa P. (88. Bršlica Z.), Světinský A., Richtr D., Pěrka D. (46. Horňák A.), Machalík Š. (69. Loutocký P.), Mahdal A., Kadlček O., Juřenčák J.
Trenér: Miroslav Richtr.
V Popovicích se odehrálo rychlé a pohledné utkání, více se do šancí dostávali domácí, ale hostující brankář zlikvidoval všechny střely. Domácí se dočkali až ve 43. minutě, kdy vstřelil branku po samostatném úniku Vagdal a stanovil poločasové skóre 1:0. Ve druhém poločase už dominovali domácí a v 62. minutě vstřelil jejich druhou branku po rychlém protiútoku  Mikulec, 2:0. Hosté měli šanci snížit skóre z pokutového kopu, ale svoji šanci neproměnili. V 81. minutě se prosadil domácí Prajza po centru zprava, 3:0. Ten samý hráč vstřelil branku i v 86. minutě a stanovil závěrečné skóre 4:0.
Nejlepší hráči: Tomáš Tetera - David Richtr

Uh. Ostroh B - Částkov 4:3 (2:1)
Branky: 45., 85. Lahola I., 41. (p) Petřík R., 89. Ševčík O. - 38., 74. Šenk P., 55. (p) Řezníček R.
ŽK: 26. Drechsler M. - 53. Šenk P., 65. Hubáček L. Diváci: 43.
Rozhodčí: Lukáš Vandírek - David Jestřabík (laik), Petr Pospíšil (laik).
Uh. Ostroh B: Mrkva J. (46. Burián Š.) - Žabčík Z., Vetříšek A., Petřík R. (46. Kučera M.), Mrkva T., Mojžíšek O., Lahola I., Kolář M., Hlůšek Š., Grossman R. (55. Ševčík O.), Drechsler M.
Trenér: Pavel Vlk.
Částkov: Andrýsek T. - Šenk P., Řezníček R., Poul D., Mikel J., Kaňovský J., Kameník J., Hubáček L., Houser M., Haveta P., Flekač J.
Trenér: Jaromír Vašek.
Oba celky začaly velmi aktivně, ale na gól se čekalo až do 38. minuty, kdy hostující Šenk po nařízeném volném přímem kopu uklidil hlavou míč do brány. O tři minuty později byl faulován domácí hráč a z nařízené penalty srovnal Petřík. V samotném závěru poločasu domácí Lahola otočil vývoj utkání 2:1. Ve druhé půli začali aktivněji hosté, když se v 55. minutě prosadil z pokutového kopu Řezníček a v 74. minutě Šenk opět strhnul vedení na stranu Částkova 2:3. Poté jako by hosté přestali hrát a v 85. minutě je potrestal domácí Lahola, který srovnal, a o čtyři minuty později dokonal druhý obrat v zápase Ševčík, 4:3.
Nejlepší hráči: Igor Lahola - Petr Šenk

Hradčovice - Mistřice 1:1 (0:0)
Branky: 66. Kroča M. - 57. Hromeček L.
Diváci: 40.
Rozhodčí: Lubomír Drozdy - Michael Pochylý (laik), Jiří Huňka (laik).
Hradčovice: Rosík V. - Řihák R., Kroča M., Kreisl L. (85. Hnitka D.), Koníček P., Hruboš R. (77. Matyáš M.), Hlaváč V. (63. Zemánek J.), Hlaváč R., Božarov P. (64. Javor J.), Blažek D., Ančinec P. (46. Trtek T.).
Trenér: Radim Mikulec.
Mistřice: Jurga M. - Vyoral P., Trojek L., Špičák M., Sklenář P. (88. Malina R.), Nesázal P., Huňka M., Hromeček L., Horňák M. (44. Lapčík V.), Čabala O. (30. Bilavčík M.), Blaha J.
Trenér: Petr Jurník.
Od začátku bylo utkání vyrovnané, hráči hráli bojovně, ale nepřesně z důvodu silného větru, který byl nepřítelem pro hrané vysoké míče a hráči měli s těmito situacemi problémy. Do poločasu žádné z mužstev nevstřelilo branku, a tak poločas skončil výsledkem 0:0. Ve druhém poločase se hosté ujali vedení v 57. minutě Hromečkem. Domácí přidali na bojovnosti i rychlosti a zaslouženě v 66. minutě vyrovnali Kročou. Obě mužstva měla šance, ale žádnému se již nepodařilo vstřelit branku, a tak utkání skončilo zaslouženou remízou.
Nejlepší hráči: Lukáš Kreisl - Marek Špičák

Mařatice - Podolí 2:0 (1:0)
Branky: 37. Zbořil S., 88. Mitáček J.
ŽK: 43. Vlk O., 88. Mitáček J. - 68. Sečkař L., 84. Popelka D., 87. Matoušek Milan. Diváci: 156.
Rozhodčí: Zbyněk Vlčnovský - Jakub Hříbek, Michal Štulíř.
Mařatice: Matoušek O. - Žák P., Zbořil S., Vlk O. (46. Prekop D.), Sklenář J., Mařák R., Kučera M. (72. Činčala V.), Kalmus M. (78. Ižo F.), Johaník V. (46 . Mitáček J.), Ježek P. (65. Mrva M.), Hráček P.
Podolí: Popelka A. - Šudřich P. (71. Sečkař L.), Samek E. (69. Matoušek Michal), Popelka D., Pitr L., Matoušek Milan, Kryštof M. (74. Procházka T.), Kryštof J., Fialík T., Snopek J., Záchvěj M.
Trenér: Petr Hruboš.
V dohrávce 13. kola se utkalo páté mužstvo s desátým, ale rozdíl nebyl příliš vidět. Domácí si sice už ve 3. minutě vypracovali loženku, ale Mařák netrefil branku. Podolí působilo velmi sympatickým dojmem a dá se říct, že bylo na míči lepší. První branka utkání padla ve 37. minutě, kdy domácí zahrávali standardku a šťastnou tečí otevřel skóre utkání Zbořil. I ve 2. půli byl k vidění na okresní soutěž velmi pěkný fotbal, ze kterého vyčníval zejména brankář Podolí. Domácí měli více šancí, ale buď dobře zasáhl nejlepší hráč hostů, nebo jim byla branka malá. Mařatice se dočkaly další branky v 88. minutě, kdy se trefil střídající Mitáček. Pěkná divácká kulisa viděla zajímavý fotbal a dá se říct, že domácí vyhráli se štěstím.
Nejlepší hráči: Stanislav Zbořil - Antonín Popelka