Osvětimanské trápení pokračuje

Slovácko Sport 12 / 11 / 2015

I. A. sk. B

Osvětimany - Strání 0:3 (0:2)
Po výprasku v minulém kole si Strání spravilo reputaci v Osvětimanech, které lavírují na chvostu tabulky. O exportu tří bodů pod Velkou Javořinu rozhodlo Strání už v první půli dvěma brankami. Třetí branku pak přidalo v 75. minutě.
Branky: Straňák, Frühauf, Pilka

Skaštice - Nedachlebice 5:1 (2:0)
Souboj týmů z čela tabulky vyzněl jednoznačně pro Skaštice, které na závěr podzimu uštědřily Nedachlebicím malý debakl. O jedinou branku hostů se v 58. minutě postaral z pokutového kopu Kaňovský. Sice tím snížil na 3:1, ale domácí ještě přidali další dvě branky.
Branka: Kaňovský z pen.

Kvasice - Újezdec 1:3 (0:1)
O osudu utkání rozhodl dvěma trefami Jiří Velecký, který nejprve otevřel skóre zápasu ve 24. minutě, druhou branku pak přidal v 51. minutě. Domácí sice vzápětí snížili, ale definitivní pojistku tří bodů přidal v 67. minutě Slinták.
Branky: Velecký 2, Slinták

D. Němčí - Bojkovice 5:2 (1:2)
I přesto, že hosté v utkání dvakrát vedli, odjeli s prázdnou. Domácí totiž po změně stran zabrali a čtyřmi brankami otočili vývoj utkání. Bojkovjané se ujali vedení ve 14. minutě, domácí odpověděli rychlým gólem, ale do kabin šli šťastnější hosté, kteří dokázali ve 28. minutě přidat druhou branku. Ovšem Dolní Němčí dvěma rychlými góly otočilo vývoj utkání a v závěru si dalšími dvěma brankami pojistilo tři body.
Branky: P. Krchňáček 2, T. Kadlček, T. Stojaspal, V. Ježek - Vacula, Hanke

Žalkovice - Vlčnov 3:0 (1:0)
Domácí od 39. minuty vedli 1:0 a Vlčnovjané po celou druhou půlku živili šance minimálně na vyrovnání. Když ale vrhli všechny síly do závěrečného tlaku, domácí dvakrát zahrozili a přidali další dvě branky.

Březolupy - Hluk 3:2 (0:1)
Domácí potřebují body jako sůl, jenomže to byli hosté, kteří se ujali vedení ve 23. minutě. To drželi až do 56. minuty, kdy se Kuklovi podařilo vyrovnat. Když za pět minut přidal druhou branku Kundrt, byli domácí rázem na koni. V 72. minutě docílil třetí branky opět Kukla, jenomže v 87. minutě hosté snížili a navíc v 89. minutě byl domácím vyloučen Stašek. V nervózním závěru ale tři body zůstaly doma.
Branky: Kukla 2, Kundrt - Kryl, Masařík

Jaroslavice - Mladcová 3:2