Osvětimanští urvali na hody cennou výhru

Slovácko Sport 15 / 10 / 2015

I. A sk. B

Osvětimany - Dol. Němčí 2:0 (1:0)
Zasloužené tři body dokázali na svém pažitu na hodovou sobotu urvat hráči Osvětiman. Hubený náskok 1:0, do kterého se domácí dostali po půl hodině hry, drželi až do samého závěru, kdy přidali druhou branku. Branky: Žandovský, Trefilík.

Vlčnov - Mladcová 2:0 (2:0)
Fotbalisté Vlčnova se s každým kolem dotahují více a více ke špičce tabulky. Dvě vítězné trefy do sítě Mladcové padly již během první desetiminutovky. Hosty načal nejprve zkušený exligista Pavel Němčický, druhý zásah následoval v 10. minutě z kopaček Fibichra. Branky: Němčický, Fibichr.

Hluk - Újezdec 0:1 PK (0:0)
V posledních kolech trápící se hosté potřebovali zabrat a defenzivní taktikou nepouštěli domácí k žádnému ofenzivnímu představení. Po devadesáti minutách tak branka nepadla a šlo se na penalty. V těch byli úspěšnější hosté (3:5).

Strání - Březolupy 4:1 (3:0)
Svěřenci kouče Vojtecha splnili roli favorita a napravili tak dojem z minulého utkání. Tentokrát bylo jasno již po půli, že domácí hráči nezaváhají. Březolupy se dočkaly čestného úspěchu až v 78. minutě. Branky: Mimochodek 2, Frühauf, Straňák - Michálek.

Nedachlebice - Kvasice 6:0 (3:0)
Zdá se, že fotbalisté Kvasic pořádně oslavovali domácí vítězství nad Stráním. Možné oslavy totiž poznamenaly mančaft natolik, že si v tomto kole odváží z Nedachlebic ostudnou porážku. Zasloužené vítězství se rodilo v průběhu celého zápasu, v němž si Nedachlebičtí rozdělili svých šest zásahů rovnoměrně do obou poločasů.
Branky: Sedlář 2, Faldyna 2, Bartoš, Kaňovský.

Bojkovice - Jaroslavice 2:3 (1:1)
Do vedení šli fotbalisté Bojkovic, hosté však dokázali překlopit vývoj zápasu na svou stranu. Deset minut před koncem se ke smůle Jaroslavic opět radovali domácí. Rozhodující trefu a export třech bodů si ovšem nakonec zajistili hosté v 85. minutě. Branky: Varga, Gago

Skaštice - Žalkovice 1:2 PK (0:0)