Osvětimany doma zaváhaly

Slovácko Sport 21 / 09 / 2011

Nedakonice opět nadělovaly, tentokrát v Sušicích

Jalubí - Šumice 4:1 (1:0)
Domácí měli v utkání po celý zápas navrch. Hosté sice v 70. min. snížili z penalty na 2:1, ale domácí během následujících osmi minut definitivně rozhodli o osudu zápasu. Branky: Gajdorus 2, Knap 2 - Kunovský.
Sušice - Nedakonice 1:5 (0:2)
Hostům vyšel začátek, byli fotbalovější a v 15. min. vedli už 0:2. Domácí se postupem času zvedli a v závěru půle trefili Švejčarou tyč. Po přestávce začali domácí náporem, velkou šanci promarnil opět Švejčara. V 58. min. se domácí vrátili do hry, když Skopal snížil na 1:2. Rozhodujícím momentem byla 65. min., kdy hosté dali slepené góly a o výsledku bylo definitně rozhodnuto. V samém závěru pečetili výhru ještě pátým gólem.
Branky: Skopal - Lukůvka 2, Klečka, Trubačík, vlastní.
Slavkov - Bojkovice 2:5 (1:3)
Domácím se zápas nepovedl a po celých devadesát minut tahali za kratší konec. Hosté svého soupeře přehráli a dařilo se jim i střelecky, ale při přesnější mušce mohlo být jejich vítězství i výraznější. O výsledku utkání bylo rozhodnuto prakticky již po prvním poločase. Branky: Vizváry 2 - Hladík, Varga 2, Jančovič, Vacula.
Kudlovice - Zlámanec 3:2 (1:2)
Hosté začali s větrem v zádech a ve 13. min. dali dva slepené góly a s domácími to vypadalo zle. Kudlovičtí, ale hru vyrovnali a ve 36. min. dali kontaktní branku. Po přestávce byla hra vyrovnaná, domácím se povedl vstup do druhé půle, když ve 46. min. vyrovnali náskok a v 80. min. dali vítěznou branku. Střelci: Hložný, Suchoň, Blaha - Damborský, Šurmánek.
Zlechov - Havřice 1:0 (1:0)
Vítězství domácích zajistil brankou z 29. min. kanonýr Kowalík. Domácí byli v utkání aktivnější a vytvořili si i další šance. Hosté vsadili na rychlé protiútoky, ale vyloženou šanci si nevytvořili.
Osvětimany - Strání 2:3 (1:3)
V utkání se domácí ujali vedení z pokutového kopu, pak ale polevili a Strání třikrát skórovalo, čímž úplně otočilo vývoj utkání. Po změně stran se domácí dočkali snížení, další branku už ale nevsítili.
Branky: R. Křemeček, Horák - Zmeko 2, Pomajbík.
V. Otrokovice B - Koryčany 3:2 Minarčík 2, Gaja - Kroutilík 2.