Osvětimany již v čele

Slovácko Sport 20 / 10 / 2009

I. B třída: Strání zaváhalo v Hluku, Sušice překvapivě vyhrály v Koryčanech

Koryčany – Sušice 2:4 (1:2)
Hosté na hřišti v Koryčanech překvapili. Domácí v první půli tvořili hru, ale branky dávali hosté. Po přestávce se hra vyrovnala a Koryčanští srovnali na 2:2 po hodině hry. Hosté ale o pět minut později opět strhli vedení na svou stranu a výhru pojistili brankou v 90. min. Branky: Koval S. 2 - Kaštánek 2, J. Šlechta, Omachlík.
Jalubí – Bojkovice 0:5 (0:1)
V první půli byla hra v poli vyrovnaná a domácí měli tři tutovky, které nedali, hosté se z první vážné akce ve 43. min. ujali vedení. Po hodině hry se hosté prosadili brankově podruhé a zcela ovládli hru. Vítězství pojistili v závěrečné pětiminutovce dalšími třemi góly. Branky vítězů dali: Horák 2, Varga, Valíček, Zýka.
Uh. Ostroh – Slavkov 1:1 (1:0)
 Domácí diktovali tempo hry v první půli a vedli brankou Z. Juráska z 27. min. Hosté vyrovnali v 55. min. Švardalou. Slavkov dohrával bez vyloučeného hráče. Domácí přesilovku nepotrestali, největší šanci k zisku tří bodů promarnili, neboť zahodili penaltu.
Osvětimany – Kudlovice 6:1 (1:1)
Hosté šli překvapivě do vedení po rychlé akci v 25. min. Bohunem, domácí srovnali o pět minut později brankou z trestného kopu. Hosté hráli od 37. min. bez vyloučeného hráče. Převaha domácích byla ve druhé půli více než zřetelná a během úvodních patnácti minut dvěma brankami odrazili odpor soupeře. Branky: Dobeš 2, Udržal, Březina, Macek, Mlčák  - Bohun.
Hluk B – Strání 2:0 (0:0)
Hosté měli v první půli navrch, ale s jejich šancemi si poradil domácí gólman. Po přestávce se hra vyrovnala, ale domácí byli produktivnější při proměňování šancí. Branky dali v 55. min. Jurásek a v 78. min. Dohnal.
Šumice – Zlechov 2:2 (1:0)
Už v 5. min. otevřel skóre Gregor, a od 25. min. udávali tempo hosté, ale do šancí se nedostali. Po přestávce hosté pokračovali v aktivní hře a v 52. min. vedli už 1:2 po brankách Kremra a Kedry.  Domácí pak provedli změny v sestavě, které hru oživili, a v 75. min. neproměnili penaltu. Vyrovnat se jim podařilo v 80. min. Kunovským a v závěru měli ještě dvě dobré šance, výsledek se již nezměnil.
Zlámanec – J. Otrokovice 3:2 (1:1)
 Začátky obou poločasů patřily hostům, kteří dali branky v 1. a ve 47. min. Domácím se podařilo v závěrečné půlhodině skóre otočit, byli bojovnější a důraznější v pokutovém území. Branky: Novák R. 2, Šuta - Karlík, Zimčík.