Osvětimany nadělovaly

Slovácko Sport 19 / 05 / 2010

Kudlovice lovily ze sítě devět gólů, o čtyři se postaral Dobeš

Sušice – Koryčany 2:2 (2:1)
 Začátky obou poločasů patřily domácím, kteří se dostávali do dobrých šancí. Hosté se v obou poločasech v závěru zvedli a na konci utkání si drtivým náporem zajistili bod. Branky: Vyorálek, Mikulík - Lysko 2.
Bojkovice – Jalubí 1:1 (0:0)
 Domácí byli v utkání aktivnější, ale střelecky se trápili. Hosté z první vážné šance v 71. min. šli do vedení L. Gajdorusem, který po rohovém kopu hlavou překonal obranu domácích. Bojkovičtí srovnali o dvě minuty později Valíčkem, který z dvaceti metrů přesně zamířil. Body nakonec mohly putovat do Jalubí, když v samém závěru postupoval Hanáček na domácího golmana Kúdelu, skóre se však již neměnilo.
Slavkov – Uh. Ostroh 2:1 (1:1)
Domácí měli hru ve své moci, ale ve 21. min. trestný kop Kočiše připlachtil přes všechny hráče do slavkovské branky a bylo to 0:1. Domácí svého soupeře dál mačkali a ve 35. min. srovnal Bahulík na 1:1. Po přestávce měli domácí trvalou převahu, ale na soupeřovu obranu vyzrál jen Švardala, který dal v 70. min. vítěznou branku. Hostům byl vyloučen Kunovjánek.
Kudlovice – Osvětimany 3:9 (1:4)
Hosté měli raketový nástup a v 18. min. vedli už 0:3. Domácí pak hru vyrovnali a v nástupu do druhé půle dokonce snížili na 2:4. Po hodině hry ale dobře hrající hosté dali v krátké době dva góly a Kudlovičtí herně zcela odpadli. Branky: Hložný 3 – Dobeš 4, Trávníček, Drobil, Křemeček L. a R., Macek.
J. Otrokovice – Zlámanec 0:0
Oba celky si vytvořili minimum šancí, ze kterých se ani jeden z celků gólově neprosadil.
Zlechov – Šumice 1:0 (0:0)
 Utkání se hrálo podle domácích not, ale pouze jednou našli recept na překonání šumické obrany, to se podařilo Kremrovi v 53. min. Hosté sice pozorně bránili, ale směrem dopředu toho moc nepředvedli.