Osvětimany poprvé doma padly, smolařem Drobil

Slovácko Sport 27 / 04 / 2010

Hluk B - Sušice 3:0 (2:0)
Hosté nastoupili v kombinované sestavě a po celý zápas tahali za kratší konec. K útočení se dostávali jen sporadicky, ve své největší šanci trefili břevno. Domácí šli do vedení ve 22. min. Hanákem a ve 40. min. dal druhý gól Miroš. Když krátce po zahájení druhé půle přidal Botek třetí branku, bylo o osudu zápasu rozhodnuto.
Zlámanec - Šumice 1:0 (1:0)
Domácí měli v první půli více ze hry a vedli brankou Damborského z penalty, mimo to ještě trefili třikrát tyč. Po přestávce se hra vyrovnala, střelecky se však nevedlo ani jednomu celku, domácí ještě trefili tyč.
Osvětimany - Zlechov 0:2 (0:1)
V úvodu utkání byla iniciativa na straně hostí, kteří šli ve 24. min. do vedení Vaňkem. Hra se pak vyrovnala a domácí Blecha měl dvě vynikající příležitosti ke srovnání skóre. Po přestávce převzali taktovku domácí, ale střelecky se jim nevedlo, Drobil zahodil pokutový kop. Hosté byli šťastnější, když v 62. min. dal Vaněk další branku. V závěru se domácí snažili o zdramatizování utkání, ale jejich snahu otupil svým vyloučením Drobil.
Uh. Ostroh - Strání 0:3 (0:3)
Domácí podali velmi slabý výkon a soupeř toho dokonale využil. Vše bylo rozhodnuto už do 21. min., kdy hosté vedli už 0:3. Branky: Popelka, Pomajbík, Kolaja.
Jalubí - J.Otrokovice 0:0
Bojovné utkání, v němž dominovaly obranné řady obou celků, na obou stranách tak bylo minimum šancí.
Bojkovice - Slavkov 1:0 (0:0)
Ve vyrovnané první půli byla na každé straně jedna neuznané branka. Po přestávce měli vice vůle po zisku bodů domácí, kteří dali v 75. min. vítězný gól Zoubkem z penalty. V 90. min. mohl pojistit výhru Varga, ten ale své solo neproměnil.
Koryčany - Kudlovice 4:1