Branky: 58. Gotwald J., 88. Pavlíček M. - 4., 70. (p) Hejda M., 57. Roubal J.
Rozhodčí: Zbyněk Vlčnovský - Hynek Pavlíček (laik), Ladislav Kubíček (laik).
Vážany: Šoustek O. - Vaculík A. (46. Gotwald J.), Sklenka D., Roubalík S. (76. Bernatík T.), Pavlíček M., Oharek P., Měšťánek R., Krys R. (78. Panasko K.), Janík Z., Čevora B., Bilík M.
Trenér: Milan Soustružník.
Částkov: Novotný R. - Šindler M., Roubal J., Olah L., Kubíček P., Hubáček L. (80. Vyoral M.), Hink D., Hejda M., Haveta P. (86. Vlčnovský J.), Flekač J., Bieschel J. (60. Nguyen H. M.).
Trenér: Jiří Veselý.
Už ve 4. minutě se hosté dočkali první branky, kterou vstřelil Hejda. Domácí s podporou větru v zádech si vypracovali dvě vyložené brankové příležitosti. Nejprve v 9. minutě vychytal Měšťánka hostující gólman, ve 23. minutě ho už domácí útočník lobem překonal, ale míč skončil těsně vedle branky. Do druhé půle provedl domácí trenér změnu, když nasadil Gotwalda. V 57. minutě částkovský Roubal zvyšoval na 0:2. Vystřídavší Gotwald o minutu později snížil. V 70. minutě vyrobila domácí obrana hrubou chybu, jeden z útočníků byl v pokutovém území faulován a Hejda nařízenou penaltu proměnil 1:3. Domácí se nevzdali, zatlačili soupeře, ale prosadil se až v 88. minutě Pavlíček 2:3.
Nejlepší hráči: Jakub Gotwald - Jiří Roubal

Tupesy - Kněžpole 0:4 (0:2)
Branky: 25., 67. Blaha K., 11. Hruboš P., 87. Brázdil O.
ŽK: 82. Polášek B. - 10. Otáhal D.
Diváci: 70.
Rozhodčí: Dalibor Hanák - Jiří Vávra (laik), Antonín Mazůrek (laik).
Tupesy: Polášek J. - Žaluda R., Ťuhýček A. (46. Polášek B.), Novák P., Molek S., Mikula F., Mazůrek F., Madzia D., Komínek J. (70. Omelka L.), Hruška J., Brim M.
Trenér: Stanislav Travenec.
Kněžpole: Vyorálek J. - Štefka P., Otáhal D. (76. Ižo F.), Matoušek M., Malina T. (59. Brázdil O.), Kozelek O. (80. Mazůrek A.), Kašný P., Hruboš P., Hruboš L., Flíbor T., Blaha K.
Trenér: Radim Palčík.
V první půli byli domácí aktivnější, ale šance proměňovali hosté. Nejprve se v 11. minutě nádhernou střelou ze třiceti metrů trefil Petr Hruboš. Ve 25. minutě po sérii odrazů v domácím vápně se míč dostal ke zcela osamocenému Karlu Blahovi, který si už věděl rady a dal druhý gól. Ve 40. minutě nebyla hostům uznána branka pro ofsajd, kdy po střele Blahy a Poláškově zákroku se míč pomalu kutálel za čáru, ale Otáhal jej zcela nesmyslně dorazil. Ve druhé půli si hosté náskok zkušeně pohlídali a skóre navýšili nejprve v 67. minutě opět Karlem Blahou a brankovou tečku udělal tři minuty před koncem po brejku Ondřej Brázdil. Domácí zachránil od většího přídělu brankář Jakub Polášek.
Nejlepší hráči: Jakub Polášek - Karel Blaha

Mistřice - Polešovice 3:4 (2:2)
Branky: 10. Bilavčík J., 13. Červinka M., 86. Engler I. - 35., 70. Březina P., 42. Kordula T., 60. Svoboda O.
ŽK: 22. Stárek P., 42. Bilavčík J. - 25. Tringela J., 44. Černoch M., 65. Svoboda O., 66. Hasoň J.
Diváci: 40.
Rozhodčí: Miloslav Knot - Jiří Unika (laik), Jaroslav Martykán (laik).
Mistřice: Engler M. - Vašek J., Stárek P., Nesázal P., Lapčík V., Janečka J., Engler I., Červinka M. (78. Sklenář P.), Bilavčík M., Bilavčík J., Posolda J. (85. Malina R.).
Trenér: Jaromír Vašek.
Polešovice: Pavela M. - Tringela J., Svoboda O., Stašek J., Martykán M., Korvas Z., Kordula T., Hasoň J. (70. Bednařík J.), Černoch M., Březina P., Běhávka J.
Trenér: neuveden.
Utkání začalo vetší aktivitou domácího týmu. Ve 4.minutě vystřelil Engler, ale hostující Pavela zlikvidoval šanci. Domácí se dočkali branky v 10. minutě, kdy vedoucí branku vstřelil Bilavčík. Ve 13. minutě zvyšoval Červinka. V následujících minutách převzali zápas hosté, kteří si začali vytvářek šance, ale gólu se dočkali až ve 35. minutě, kdy snižoval Březina. Ve 42.minutě se hostům podařilo vyrovnat Kordulou. Druhý poločas začal velkou aktivitou domácích. Ale do vedení šli hosté gólem Svobody. V 70. minutě Polešovice zvyšovaly na 2:4 Březinou. Domácí snížili v 86. minutě na 3:4 Englerem, ale hosté své vedení už udrželi.
Nejlepší hráči: Jaromír Vašek - Tomáš Kordula

Mařatice - Uh. Ostroh 0:3 (0:1)
Branky: 23., 85. Jurčeka J., 88. Procházka Z.
ŽK: 78. Jurčeka J. (Uh. Ostroh A).
Diváci: 70.
Rozhodčí: Štěpán Martykán - Dalibor Jirásek (laik), Štěpán Hlůšek (laik).
Mařatice: Kuriál R. (46. Matoušek O.) - Zbořil S. (53. Michalec T.), Vyorálek D., Tyl V. (75. Lžičář M.), Širůčka M., Šenk P., Prekop D., Mrva M. (87. Lukašík A.), Janků A., Bída L., Beneš R.
Trenér: Milan Surový.
Uh. Ostroh A: Hudeček J. - Šišpera F., Procházka Z., Lopata M., Kusák R., Kovařík M., Kovařík F., Jurčeka J., Čápek J., Minařík V., Kunovjánek M., Uřičář J. (46. Galuška M.).
Trenér: Luděk Jurčeka.
Hosté byli v prvním poločase lepším mužstvem a měli hodně šancí. Jednu z nich využil ve 23. minutě Jurčeka. Domácí se do vážné akce nedostali a brankáře hostů neohrozili. Ve druhém poločase měli mařatičtí více ze hry. Branek se přesto dočkali hosté, kteří v 85. minutě zvyšovali na 0:2 opět Jurčekou, který přehodil brankáře. v 88. minutě vstřelil třetí branku hostů Procházka a upravil na konečných 0:3.
Nejlepší hráči: Martin Širůčka - Jiří Jurčeka

Kostelany n. M. - Nedakonice B 4:4 (2:1)
Branky: 10. vlastní, 15. Marek D., 70. Janík M., 93. Vávra M. - 28., 47. Rychtrmoc M., 49. Beránek V., 74. Dvouletý D.
ŽK: 31. Koryčánek V. - 76. Dvouletý D.
Diváci: 55.
Rozhodčí: Lukáš Mikulka - Michal Rychlík (laik), Antonín Štolka (laik).
Kostelany n. M.: Koryčánek V. - Ventrča J., Vávra M., Šimík D., Mojžíš Ju., Mojžíš Jo., Marek D., Horký L., Facalka R. (53. Chmelař D.), Dvouletý R. (56. Janík M.), Dvouletý J.
Trenér: Martin Vávra.
Nedakonice B: Štefaník R. - Stanko J., Slezák V., Rychtrmoc M., Mařák O. (63. Králík O.), Marek B., Mareček P., Lukašík D., Beránek V. (63. Rokyta M.), Šňupík P., Dobeš V. (15. Dvouletý D.).
Hned v 10. minutě se domácí ujali vedení, když si hostující Lukašík vstřelil vlastní branku. V 15. minutě zvýšil na 2:0 Marek. Ve 28. minutě přihrál Beránek Rychtrmocovi a snížil na 2:1. Ve 32. minutě zahrával pokutový kop Stanko, míč ale skončil na levé tyči. Hned ve druhé minutě druhé půle obešel obranu Rychtrmoc a srovnal střelou k tyči na 2:2. O další dvě minuty později poslal centr Mařák Beránkovi a ten z velkého vápna upravil na 2:3. V 70. minutě po rohovém kopu srovnal Janík na 3:3. V 74. minutě vedli po dělovce Dvouletého hosté 3:4. Domácí ve třetí minutě nastavení zahrávali poslední rohový kop, míč skončil u Vávry a srovnal na 4:4.
Nejlepší hráči: Dušan Marek - Martin Rychtrmoc

Huštěnovice - Topolná 2:3 (1:0)
Branky: 40., 49. Puškáč L. - 58., 75. Matoušek P., 90. Válek A.
ŽK: 74. Silný J., 83. Vaverka A. - 5. Huňka T., 26. Bartošek J., 40. Hoferek O., 43. Pavlica A.
Rozhodčí: Josef Chramcov - Tomáš Vaverka (laik), Cyprian Blaho (laik).
Huštěnovice: Střítecký O. - Vaverka A., Střítecký M., Silný J., Silný F., Puškáč L. (78. Melichárek J.), Petrželka J., Malenovský P., Hruboš Z., Adamík O. (20. Vašíčka M.), Černý P.
Trenér: Karel Světnička.
Topolná: Rosík T. - Vašťák R., Válek A., Rozsypálek P., Pavlica A. (46. Viceník R.), Matoušek P., Hoferek O. (89. Zelinka M.), Hoferek J., Gabrhelík T., Bartošek J.
Trenér: Miloslav Stuchlík.
Domácí byli v první půli aktivnější, což vyjádřili vedoucí brankou ve 40. minutě, kdy Puškáč překvapil Rosíka tvrdou střelou do středu branky. Hosté se uchylovali jen ke kritice rozhodčího a hodně faulovali, za což obdrželi v prní půli čtyři žluté karty. Po zahájení druhé půle v 49. minutě dal druhou branku domácích hlavou opět Lubomír Puškáč. Hosté ve druhé půli přestali kritizovat a věnovali se pouze hře, začali domácí tým přehrávat a tím se postarali o naprostý obrat v tomto utkání. Nejprve snížil v 58. minutě Matoušek, který i o sedmnáct minut srovnal stav na 2:2. V 90. minutě se postaral o tři body Adam Válek, který unikl po křídle a přes celou branku prostřelil Stříteckého 2:3.
Nejlepší hráči: Lubomír Puškáč - Petr Matoušek