Otěže přebírají ženy

Otěže přebírají ženy
Foto: ilustrační foto
Slovácko Sport 04 / 10 / 2021

V rozstřelu mezi Františkem Kocábem a Martou Křiklavovou byla blíže správné odpovědi soutěžící z Jarošova. Také devátému kolu vládlo ženské pohlaví - Alena Ševčíková z Uherského Brodu.

10 A. Ševčíková (UB).
9 F. Kocáb (Nedachlebice), M. Šurmánek (Jar.), O. Bláha (Mistřice).
8 J. Hřib (Šumice), V. Volčík (UH), K. Blaha (Huštěnovice), M. Rozsypálek (Jar.), J. Medek (Topolná), J. Červenka (Tupesy), L. Kalinová (UB), DDK, J. Remešová (Kněžpole 237), M. Kundera (SM), L. Kocábová (Nedachlebice).
7 J. Vaněk (Jalubí), J. Horký (Nedakonice), L. Kovařík (UO), J. Schön (Mistřice), O. Adamík (Huštěnovice), M. Křiklavová (Jarošov), S. Soukup (Nedachlebice), M. Kotásková (UH), O. Hlavinka (Jar.), V. Remeš (Kněžpole), M. Jakšík (Nedachlebice), M. Schön (Mistřice), Z. Bělovský (Kněžpole), M. Jančová (D. Němčí), P. Ševčík (UB), V. Marášek (Nedachlebice).
6 I. Kučík (Jankovice), J. Mazůrek (Kun.), A. Pauřík (Kněžpole), M. Janůšek (UH), J. Šurmánek (UH), P. Lakosil (Tupesy), L. Fiala (UH), J. Matulka (UH), L. Remeš (Kněžpole), Z. Mahdalík (Korytná), V. Vlk (Jalubí), M. Bartošík (UH), J. Schneider (UH), L. Hanáček (UB), V. Kadlčíková (Popovice), F. Kozelek (Topolná).
5 P. Večeřa (UH), D. Marášek (Nedachlebice), J. Čech (UH), R. Holásek (UH), J. Bělovská (Kněžpole), K. Garžík (UH), J. Procházka (Tupesy), J. Stašek (Tupesy), M. Omelka (Jar.).
4 J. Pauřík (Kun.), A. Bánovský (Kněžpole).
1 L. Bělovský (Kněžpole).

Pořadí po devíti kolech

81 M. Šurmánek (Jar.).
75 Z. Mahdalík (Korytná).
74 M. Rozsypálek (Jar.).
73 J. Horký (Nedakonice), L. Remeš (Kněžpole), L. Kovařík (UO).
72 A. Ševčíková (UB), J. Schön (Mistřice).
71 L. Kalinová (UB), V. Remeš (Kněžpole).
70 J. Hřib (Šumice), P. Ševčík (UB), M. Kotásková (UH).
69 F. Kocáb (Nedachlebice), O. Bláha (Mistřice).
68 S. Soukup (Nedachlebice), V. Volčík (UH), L. Hanáček (UB).
66 M. Jakšík (Nedachlebice).
65 J. Mazůrek (Kun.).
64 F. Kozelek (Topolná), J. Medek (Topolná), V. Kadlčíková (Popovice), I. Kučík (Jankovice), A. Pauřík (Kněžpole).
63 M. Schön (Mistřice), L. Kocábová (Nedachlebice).
62 J. Stašek (Tupesy).
61 O. Adamík (Huštěnovice), J. Matulka (UH), K. Blaha (Huštěnovice), M. Janůšek (UH).
58 A. Kolaja (Svárov), M. Omelka (Jar.).
56 L. Fiala (UH), P. Lakosil (Tupesy).
55 J. Šurmánek (UH), M. Bartošík (UH), D. Marášek (Nedachlebice).
54 V. Marášek (Nedachlebice).
53 O. Hlavinka (Jar.).
52 J. Pauřík (Kun.), Z. Bělovský (Kněžpole), M. Jančová (D. Němčí).
51 M. Křiklavová (Jarošov), V. Vlk (Jalubí), J. Čech (UH), Z. Rýc (Svárov), P. Večeřa (UH), J. Procházka (Tupesy).
49 J. Schneider (UH), R. Holásek (UH).
47 A. Bánovský (Kněžpole), J. Červenka (Tupesy), M. Kundera (SM).
45 L. Kalina (UB).
34 L. Hromeček (Mistřice).
33 K. Garžík (UH).
31 J. Bělovská (Kněžpole), E. Ebner (SM).
27 L. Bělovský (Kněžpole).
26 L. Lekeš (Bánov).
12 J. Remešová (Kněžpole).
8 P. Havlíček (UH).
7 J. Vaněk (Jalubí), J. Černý (Břestek).
6 M. Kučera (UH).
5 V. Tomáštík (UH).
4 M. Jančík (UH).
3 L. Bartoňová (Buchlovice).

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace