Otočku zosnovala Cvernová

Uherské Hradiště Sport 07 / 09 / 2011

Prvoligové fotbalistky 1.FC Slovácko mají za sebou první dva zápasy pod vedením nového kouče Petra Vlachovského, který vystřídal dlouholetou stálici Jitku Klimkovou. A jeho vizitka je zatím čtyřbodová.
Slovácko - Hr. Králové 1:1
Souboj začal šokem, v šesté minutě zapomněla domácí obrana na Ninczovou, která nedala brankářce Malíkové žádnou šanci. Slovácko se rychle otřepalo, vytvořilo si převahu, ale bez vyložených šancí. Změnu přinesla až střídající Cvernová, která stála i u zrodu akce, z níž padl vyrovnávací gól, jehož autorkou byla Dudová.
Plzeň - Slovácko 2:3
Slovácko odjíždělo na západ Čech odčinit domácí selhání, jenže do přestávky prohrávalo 0:2... Po přestávce se však karta obrátila a Plzeňanky se nestačily divit. Kormidlem zápasu otočila Cvernová, která se během čtvrthodiny blýskla hattrickem.