Padaly sedmičky

Slovácko Sport 17 / 05 / 2018

Luhačovice - Boršice 7:0 (3:0)
Bez čtyř opor základního týmu vyrazily Boršice do lázeňského města, ovšem jako v lázních se rozhodně necítily. Když v 9. minutě po nedorozumění obrany s gólmanem boršický Bělaška nešťastně hlavou dopravil míč do vlastní sítě, odstartoval tím domácí kanonádu. Ta se zastavila na čísle sedm, když se o góly podělili Červenka a Pavlíček, každý čistým hattrickem. „Nemá cenu se na nic vymlouvat, my jsme zápas bohužel nezvládli. Luhačovice byly po celý zápas jasně lepším týmem, na hřišti dominovaly a my jsme jim v ničem nestačili. Jednoznačné utkání,“ konstatoval po zápase trenér Boršic Libor Soldán. Jeho svěřenci mohli v závěru alespoň kosmeticky upravit výsledek, ale ani Ohnutek, Gavenda či Filipský své šance nevyužili.
Boršice: Pfeffer - Holomčík, Kohoutek (46. Konečný), Trlida (51. Krsička), Lysoněk (72. Soldán), Cigoš, Filipský, Ohnutek, Gavenda, Palička, Bělaška.

Hluk - Bystřice p/H. 7:0 (3:0)
V tabulce dělil soupeře jenom bod, ale na hřišti to vůbec nebylo vidět. Jasná dominance Hluku vyjádřena sedmi brankami v podstatě hovoří za vše. „Kluci dnes podali jednoznačně nejlepší výkon v jarní části a po právu si připsali tři body. Soupeř naši obranu a gólmana ani pořádně neohrozil,“ pochvaloval si po zápase asistent trenéra Aleš Zlínský. Domácí začali brankostroj v 16. minutě, kdy se trefil Kukla. Do poločasu přidali další dvě branky. Hrdinou utkání se stal Jan Dohnal, který se blýskl hattrickem. Hlavně poslední dvě branky v závěru zápasu musely přítomné diváky hodně potěšit. Po pěkné kombinaci Bihári, Dohnal, Martiš a následně po stejné ose, jen s tím rozdílem, že se Martiš prohodil s Dohnalem, dávali do prázdné brány.
Hluk: Fojtík - Horák, Otrusiník, Dohnal, martiš, Kukla (67. M. Machala), Bihári, Zalubil (79. Kryl), A. Machala, Galuška, Baroň

Ostatní výsledky:
Baťov - Holešov 3:1, Kvasice - Juřinka 2:4, Chropyně - Provodov 0:2, Morkovice - V. Karlovice 3:2, Štítná - Rožnov p. R. 3:1.