Padla kosa na kámen...

Kunovice Sport 04 / 11 / 2015

Házenkářky SHK Kunovice poprvé na kolenou. Jejich neporazitelnost ukončily v šestém prvoligovém kole plzeňské vysokoškolačky, které na domácí palubovce vyhrály rozdílem deseti branek.
Plzeň - KUNOVICE 35:25
Start měly Kunovjanky parádní, když v 10. minutě měly tříbrankový náskok (6:3). Jenže pak se nechaly ukolébat, kupily technické chyby, zbrkle střílely a vysadily Západočešky na koně.
Když svěřenky Reného Gärtnera v přestávce ztrácely sedm branek, nebylo prakticky co řešit. První porážka v sezoně byla neodvratná.
Kaňkou zápasu je zranění Veroniky Sklenářové, která má po úderu loktem do obličeje pochroumanou čelist i nos. Poločas 18:11.
KUNOVICE: Pauříková, Tobiášová - Hrabalová, Jagošová 1, Brablcová 3/3, Sklenářová, Kožuchová 7/4, Romanová 4, Balážová 2, Vinyatynska 2, Jurasová 6, Gajdorusová.