Padli v oslabení

Sport 11 / 05 / 2011

Krajský přebor

Slušovice - Hluk 3:2 (1:1)
 V oboustranně nervózním utkání šli domácí do vedení ve 14. min. Šimkem, hosté srovnali z penalty O. Machalou ve 40. min. Po přestávce byli lepším celkem domácí, kteří vedli od 53. min. Maňákem, ale hosté Milošem vyrovnali v 77. min. To už byli oslabeni o  Hlaváčka, který byl vyloučen za oplácení. Přesilovku domácí využili hned po třech minutách. Rozhodčí Tkadlec. ČK: Hlaváček (Hluk), 80 diváků
Hluk: Fojtík - Miroš, Machala A., Machala J. Machala O., Dufka, Zalubil Michal, Zalubil Martin, Hlaváček, Radoch, Jurásek. Střídali: Bochánek.
Spytihněv - Dol. Němčí 5:0 (3:0)
Hned ve 2. minutě se po centru Kováře prosadil Horsák. V 19. minutě zvýšil vedení domácích Ulman, o tři minuty později zvýšil Grepl. Ve 2. poločase domácí zvýšili v 51. minutě na 4:0 a v 64. minutě hlavičkou Kovařík stanovil na 5:0. Rozhodčí Zpěvák, 100 diváků.
D. Němčí: Bobčík, Smehlík, Zimčík, Krchňáček, Pochylý, Stojaspal K. (72. Stojaspal M.), Bída(85. Jančář), Stojaspal T., Cmol, Pitner, Skopal (88. Kadlček L.)
Luhačovice - O.N.Ves 1:1 (0:0)
Hosté šli do vedení v 67. minutě,  po rychlé akci postupoval sám na bránu Zálešák a obstřelil vyběhnuvšího Soukeníka. V 73. minutě se míč po ose Červenka - Lukáš dostal až k Bernátkovi, který střelou do prazdné brány vyrovnal - 1:1.  Rozhodčí Šubík, 100 diváků
O.N.Ves: Buček - Kadaš, Franta, Zálešák R. ml., Šálek, Tvrdoň, Zálešák R. st., Píštěk, Máčala, Galuška, Straka. Střídali: Pokorný, Zálešák M.
FC Vsetín - Vel. Karlovice 0:3 (0:1), 1.Valašský FC - Morkovice 1:4 (0:3), Holešov - Val. Klobouky 3:0 (2:0), Provodov - Chropyně 3:2 (1:0), Kateřince - Vigantice 4:1 (3:0) Dohrávka 22. kola: FC Vsetín - 1.Valašský FC 1:3 (1:1)