Padly podruhé za sebou

Nezdenice Sport 20 / 04 / 2010

Divizní fotbalistky Nezdenic třízápasovou sérii na hřištích soupeřů zakončily porážkou v Hovoranech, kde vyšly dokonce střelecky naprázdno. Kouč Lumír Petrka však doplatil na zranění dua Mendlová, Synčáková, které nedohrálo první poločas.
Hovorany - Nezdenice 2:0 (1:0)
Hovorany ve vyrovnaném střetnutí udeřily ještě do přestávky, ale po ní měly i notnou dávku štěstí. Oslabené Nezdenice totiž měly několik šancí na vyrovnání, ale domácí gólmanka čarovala. A osm minut před koncem se z brejku zrodil druhý rozhodující gól.
Svěřenky Lumíra Petrky tak ze série tří zápasů venku vytěžily jen tři body za vítězství v Podivíně 7:0 (Ponížilová 4, Synčáková, Tlachová, Struhalová), z Mutěnic se vracely s porážkou 1:3 (Švecová).
V sobotu mají šanci na reparát, doma přivítají Loučku.
NEZDENICE: Manová - Synčáková, I. Mendlová, Petrková, Křapová - Ponížilová, Urbancová, L. Mendlová - Janíčková, Švecová, Strouhalová. Střídaly: Minarechová, Drgová, Pavlisová.