Palík se rozstřílel a Strání bere tři body

Strání Sport 25 / 10 / 2018

Strání - Nové Sady 4:1 (1:0)
Naposledy se Strání radovalo z vítězství 2. září, když vyhrálo v Bystrci. Pocit vítězství a k tomu premiérově před vlastními fanoušky si zopakovalo v neděli, když porazilo Nové Sady. Ovšem vítězství se nerodilo zrovna lehce. Hosté měli ze začátku více ze hry a dokonce nastřelili břevno. Hra byla neuspořádaná a fotbal více jak dvě stovky diváků moc nebavil. Až ve 42. minutě zahrával Palík přímý kop a Strání vedlo 1:0. Po změně stran ve 48. minutě hosté zahráli v pokutovém území nečistě a rozhodčí nařídil pokutový kop. K jeho exekuci se posatvil Palík, který se nemýlil. O šest minut později, to už hosté hráli vzadu na riziko, vsítil Palík třetí branku a dovršil tak hattrick. V této fázi hry domácí kombinovali a bylo na nich vidět, že chtějí přidat další branky. To se jim povedlo v 66. minutě, to se trefil Holík. Hosté utkání dohrávali rezignovaně, přesto se v 75. minutě dočkali čestného úspěchu z pokutového kopu. „Konečně jsme se dočkali tří bodů a ke všemu před vlastními diváky. Dnes bylo na hráčích vidět, že si jdou za vítězstvím. Sice to moc pohledný fotbal nebyl, ale hlavní jsou body a ty my potřebujeme,“ uvedl po zápase trenér Strání Igor Gúčik.
Branky: Palík 3, Holík
Strání: Popelka - Holík, Gardian, Lorenc, Durec (75. Gavenda), Palík (69. Bruštík), V. Čaňo, Frühauf, Mimochodek, Silnica, O. Čaňo.