ŽK: 6. Bachánek O. - 25. Abrhám F., 30. Heger D., 43. Huráb J.
Rozhodčí: Václav Mahdal - Jaroslav Ratajský (laik), Zdeněk Horák (laik).
Hluk B: Bachan L. - Tinka Z., Loutocký E., Klabačka J., Jurásek Š. (68. Marek V.), Janča P., Chytil R., Chytil M., Hrdina I. (46. Šuránek D.), Dufka J., Bachánek O.
Trenér: Vlastimil Marek.
Slovácko C: Urbánek F. - Šišák V., Salajka L. (80. Blažek T.), Remeš M., Paška L., Huráb L., Huráb J., Heger D., David T., Balaštík A. (70. Zemánek J.), Abrhám F.
Trenér: Ladislav Pochylý.
První větší šanci utkání měli hosté, když v 15. minutě kopali pokutový kop, ale Remeš Bachana nepřekonal. Od té chvíle se hra vyrovnala a ani jedno z mužstev si v 1. poločase žádnou šanci nevytvořilo. Do druhého poločasu za deštivého počasí nastoupili aktivněji domácí, ale jejich šance skončily v náručí F. Urbánka. S přibývajícím časem se hosté začali fyzicky více prosazovat a dočkali se i branek. Střídající Jaroslav Zemánek dorážel po centru na 0:1 a v 84. minutě si opět naběhl na míč J. Huráb a přízemní střelou zvýšil na 0:2. Konec utkání si již hosté pohlídali.
Nejlepší hráči: Lukáš Bachan - Filip Urbánek

Nezdenice - Polešovice 2:1 (0:0)
Branky: 48., 61. Valter L. - 47. Březina P.
ŽK: 43. Kolínek L., 63. Mikliš M. - 7. Korvas R., 60. Omelka M., 67. Martykán M.
Diváci: 60.
Rozhodčí: Roman Bednář - Bohumil Čikl, Petr Vápeník (laik).
Nezdenice: Malaska T. - Valter L., Mikliš M., Kukuča L., Krčma L. (70. Uličník J.), Kolínek L., Kociňák J., Kandrnál P., Bušo J., Bachůrek M. (80. Jančařík J.), Adámek R.
Trenér: Lubomír Valter.
Polešovice: Pavela M. - Svoboda O., Omelka M. (77. Hasoň D.), Náplava P. (77. Běhávka J.), Martykán M., Korvas R., Kapetanovič J., Dvouletý L., Černoch M., Březina T., Březina P.
Trenér: neuveden.
Na podmáčeném terénu se hrál rychlý a důrazný fotbal. Lepší nástup do utkání měl hostující celek, který již v 1. minutě mohl otevřít skóre, ale R. Korvas minul prázdnou bránu. I v dalších minutách měly hru pod kontrolou spíše Polešovice a domácí oslabený celek se jen těžko dostával do hry. Ve 2. poločase unikl po pravé straně Pavel Březina a brankáři domácích nedal šanci - 0:1. O minutu později zahrávali přímý volný kop domácí. Ostrou střelu brankář Pavela před sebe pouze vyrazil, domácí nastřelili nejdřív tyč a druhou dorážku již proměnil Lubomír Valter - 1:1. Tentýž hráč otočil skóre po rohovém kopu v 61. minutě, kdy hlavou uzavřel na konečných 2:1 pro domácí. V  závěru hosté ještě vyvinuli tlak a k vyrovnání neměli daleko. Největší šanci hostujícího celku neproměnil O. Svoboda.
Nejlepší hráči: Tibor Malaska - Pavel Březina

Šumice - Košíky 3:3 (1:2)
Branky: 24. Vykydal M., 63. Kunovský R., 77. Kelíšek M. - 36., 65. Večeřa T., 27. Přílučík M.
ŽK: 79. Pilka I. - 56. Fedor J., 73. Bémer Z.
Rozhodčí: Josef Chramcov - Roman Horčica (laik), Dušan Viktora (laik).
Šumice: Janíček J. - Žampach Jos., Žampach Jan, Vykydal M. (56. Kelíšek M.), Šojdr R., Šmíd L., Pilka I., Machala P., Kunovský R., Kandrnál M., Durďa M. (61. Žampach V.).
Trenér: Josef Janíček.
Košíky: Pól R. - Večeřa T., Šlechta Z., Přílučík M., Přílučík L. (71. Večeřa L.), Poháněl K., Poháněl J. (87. Kaštánek J.), Ovsík M., Ovsík J., Fedor J. (80. Mařák P.), Bémer Z.
Trenér: Vítězslav Kaštánek.
Domácí se ujali vedení ve 24. minutě po chybě brankáře Póla, kterému míč vypadl a Vykydal s přehledem dorazil do prázdné branky - 1:0. Hosté však podnikli velmi rychlé protiútoky a ve 27. minutě vystřelil z 25 metrů a pěknou střelou vyrovnal Marek Přilučík. Ve 36. minutě po velmi pěkné akci celého mužstva hostů obešel Tomáš Večeřa i brankáře a upravil na 1:2. Domácí srovnávali skóre v 63. minutě Kunovským, o dvě minuty později se svojí druhou brankou blýskl Tomáš Večeřa a byli to opět domácí, kterým se podařilo v 77. minutě srovnat na zasloužených 3:3. Bylo to velmi pohledné utkání.
Nejlepší hráči: Radim Kunovský - Zdeněk Šlechta

Vlčnov - Bánov 2:1 (1:1)
Branky: 33., 73. Palinek J. - 13. Guryča R.
ŽK: 52. Kameník Jan, 57. Zemek P. - 52. Staroba P., 65. Polanský L., 78. Horňák R.
Diváci: 53.
Rozhodčí: Zbyněk Vlčnovský - Josef Masař, Zdeněk Zapletal (laik).
Vlčnov: Hlaváček V. - Zemek P. (67. Mikulec K.), Palinek J., Miroš J., Mikulec M., Matějíček M., Kameník Jan, Kameník Jak., Hořejší P., Hlahůlek M., Bída I. (50. Leško I.).
Trenér: Vítězslav Bělohlávek.
Bánov: Polanský T. - Staroba P., Polanský L., Mahdalíček P., Mahdalíček J., Mahdal L., Lux R. (81. Kotil R.), Horňák R., Guryča R., Gajdůšek M., Dalajka M.
Ve 13. minutě fauloval jeden z domácích obránců pronikajícího útočníka a Guryča z nařízeného přímého kopu otevřel skóre utkání - 0:1. Poté si domácí vytvořili řadu brankových příležitostí, ale jakoby jim v deštivém počasí zvlhl střelecký prach. Několikrát se vyznamenal hostující gólman, a když už byl Palinkem překonán, zastoupilo ho dvakrát břevno. I hosté z ojedinělého brejku nastřelili brankovou konstrukci. Domácí srovnali ve 33. minutě, kdy Palinek se nejlépe orientoval ve skrumáži - 1:1. I ve druhém poločase vlčnovští obléhali branku hostů. Hosté hrozili z rychlých kontrů. O osudu utkání rozhodl v 73. minutě nejlepší hráč domácích Palinek, který z trestného kopu upravil na 2:1. Hosté se ke konci zápasu snažili alespoň vyrovnat, ale nebylo jim střelecky přáno.
Nejlepší hráči: Jan Palinek - Lukáš Mahdal