Paráda! Zlechov otočil s Nedakonicemi z 0:5 na 6:5

Slovácko Sport 06 / 06 / 2012

Boj o záchranu: Namočení jen remizovali

Strání - Šumice 6:1 (2:0)
Domácí vedli už od 2. min. a měli utkání plně pod kontrolou. Po přestávce dali dvě rychlé branky a bylo rozhodnuto.
Branky: Zderčík R. 2, Frühauf, Zmeko, Pomajbík, Vojtek - Kelíšek.
Zlámanec - Koryčany 4:1 (0:1)
 V první půli byli lepším mužstvem hosté a po zásluze vedli brankou Lyska. Po změně stran se domácí zlepšili a po hodině hry se začali i gólově prosazovat a během osmi minut dali tři branky.
Branky: Hubáček 2, Šurmánek, Jirsák - Lysko.
Havřice - Bojkovice 2:4 (1:2)
Bojkovičtí se dostali lacino ke dvoubrankovému vedení. Havřičtí stačili do přestávky dát kontaktní gól a měli i šance na vyrovnání. Hosté ale po rychlém brejku utekli opět na rozdíl dvou branek.
Branky: Rachůnek T., Ulčík - Varga 2, Spáčil, Křižka.
Zlechov - Nedakonice 6:5 (3:5)
 Hosté ve 36. min. vedli už 0:5 a domácí byli zralí na ručník. Změny v sestavě domácích hru oživily a od 40. min. stačili domácí vstřelit tři branky. Po přestávce už bylo na hrací ploše pouze jedno mužstvo, třemi góly domácí dokonale otočili skóre. Branky: Kremr 2, Kowalík 2, Bělaška, Šebák - Klečka 2, Bartošík 2, Petek.
Kudlovice - Jalubí 1:1 (0:0)
 Domácí otevřeli skóre Maňáskem. Hostům se podařilo vyrovnat v 84. min. po závěru před brankou domácích, autorem branky byl Gajdorus.
V. Otrokovice B - Slavkov 3:0 (2:0)
 Domácí byli fotbalovější a o zisku bodů rozhodli už do přestávky. Branky: Vavruša 2, Sedlář.
Osvětimany - Sušice 3:3 (0:1)
Sušičtí se pustili do svého soupeře odvážně a hned ve čtvrté minutě „otrávil“ domácí diváky hostující Švejčara. Zatáhl míč po pravé straně, pronikl do pokutového území a nedal brankáři šanci. Hráči Osvětiman působili po tomto vývoji zaskočeně. Měli sice územní převahu i častěji míč na kopačkách, naráželi však na spolehlivou obranu hostů. Největší šanci na vyrovnání spálil ve 20. minutě Žandovský. Hlavou totiž trefil jen spojnici tyče a břevna. Druhý poločas začal obdobně. Domácí se tlačili dopředu, ne a ne se však na malém hřišti prosadit. Pak však přišla hvězdná čtvrthodinka domácích, během níž nastříleli tři branky a otočili vývoj utkání. Nejprve vyrovnal hlavou Dobeš, a jen o dvě minuty později se prosadil i domácí kapitán Křemeček. Když za dalších deset minut zvýšil Hajný na 3:1, nevypadalo to s hosty vůbec dobře a na jejich bodový zisk by si vsadil jen největší optimista.
Přesto se nakonec podařilo hráčům Sušic vybojovat zlatý bod. Nejprve v 77. minutě snížil Kaštánek. Ten se trefil z přímého kopu. Hráči Sušic pak vrhli všechny síly do útoku a kýženého vyrovnání se dočkali ve druhé minutě nastavení. Hrdinou se stal hostující Fojtášek.
Branky: Dobeš, Křemeček, Hajný - Švejčara, Kaštánek, Fojtášek
Rozhodčí Řihák - Němec, Fabián, delegát Babušník
ŽK: Trefilík, Sklenka, Brhel, Křemeček, Trávníček - Skopal, Fojtášek, Kaštánek, Hejda, diváci: 100
Osvětimany: Brázdil - Zapletal, Blecha, Sklenka, Hajný, Křemeček, Brhel, Trávníček, Trefilík, Žandovský, Dobeš
Sušice:Vitásek - Skopal, Kaštánek, Hejda, Hastík, Švejčara, Skopal, Šur, Hejda, Fojtášek, Mikulík.

autor: red, lf