Parádní obrat házenkářů Slovácké

Uherské Hradiště Sport 29 / 10 / 2015

Házenkářům Slovácké Slavie Uherské Hradiště se v krajském derby proti Luhačovicím podařil husarský kousek. I když v přestávce prohrávali o pět branek (10:15), připsali si do tabulky třetí vítězství v sezoně, které je posunulo na pátou příčku Zlínské ligy.
Uh. Hradiště - Luhačovice 23:22
Hradišťští od začátku tahali za kratší konec. Když prohrávali 4:9 a v poločase 10:15, na jejich triumf by zřejmě nikdo nevsadil ani zlámanou grešli. Jenže svěřenci kouče Martina Kašného vtrhli do druhé půle v úplně jiném rozpoložení, vysunuli obranu a pozvolna z manka umazávali gól po gólu. Střeleckou káru táhl kanonýr Igor Doleček, který se trefil šestkrát, a nestárnoucí Dalibor Hřib, autor pěti branek. Základem k úspěchu však byla obrana, domácí ve druhé půli totiž inkasovali jen sedm branek a radovali se z vítězství. Poločas 10:15
UH. HRADIŠTĚ: Vaňáč, Chaloupka - Hospodářský 3, Uhříček, Januš, Sicha 3, Hřib 5, Pšenčík 2/2, Svoboda, Kunz 2, Doleček 6, Zábojník 1/1, Čechmánek, Močička 1.