Parádou se blýskl i Soviš

Slovácko Sport 21 / 02 / 2012

Několik zajímavých výsledků přinesly zápasy zimních turnajů. Prakšice porazily Nedachlebice, které opět inkasovaly gól z půlky. Hluk i díky hattricku Aleše Zlínského porazil Boršice.
ZT Veselí nad Moravou
Boršice - Hluk 0:4 (0:4)
Boršičtí v zápase postrádali zkušeného Kopčila, Konráda a Dufka, za které zaskočili bojovní mladíci. Ovšem za Hluk nastoupil Aleš Zlínský, který svým hattrickem do poločasu rozhodl o osudu utkání. Branky: A. Zlínský 3, M. Zalubil.
O. N. Ves - Velká n/V. 2:2 (1:0)
V prvním poločase si vypracovala obě mužstva několik šancí, ale skórovat se podařilo pouze Niklovi. Druhý poločas se hrál v režii Veličanů, kteří však zahodili množství šancí. Branky: Nikl, Pokorný
Ořechov - Dolní Němčí 1:5 (0:2)
O osudu utkání se rozhodlo po změně stran, kdy fotbalisté Dolního Němčí během čtyř minut nastříleli soupeři tři branky. Domácí do utkání naskočili přímo ze soustředění a v závěru jim došly síly. Branky: Trlida - Cmol, L. Kadlček, T. Kadlček, P. Krchňáček, P. Štergenich.
Janáček Cup Uh. Brod
Nedachlebice - Prakšice 3:4 (0:3)
Překvapení kola, ve kterém zvítězily Prakšice i díky trefě útočníka Šimuniho, který si všiml, že gólman Nedachlebic je daleko od brány, a dalekonosnou střelou ho překonal. O parádu se postaral i Nedachlebický náhradní gólman Řešetka, který rozehrával trestný kop tak, že špičkou kopačky nadhodil míč do vzduchu a Soviš se parádně trefil do šibenice. Branky: Vaňovský, Soviš, Křenek - Dynka, Chaloupka, Šimuni, Minařík.
D. Němčí B - H. Lhota 1:1 (0:1)
Branky: Skopal - Fojtů.
Pitín - Biskupice 1:0 (0:0)
I přesto, že měl Pitín problémy se sestavou, dokázal zvítězit brankou ze 75. minuty, kdy se po přímém kopu trefil Kala.Branka: Kala.
Částkov - Hř. Újezd 1:1 (0:0)
Branky: Jakšík z pen - Výmola.
Újezdec - Bánov 6:3 (3:0)
Branky: Zemánek, Kobzinek, Coufalík, Pilka, Jaroněk, Těthal - Vögl, Mahdalík, Velecký.
Napajedla Cup
Mistřice - Traplice 2:1 (1:1)
Branky: Engler, Bilavčík - Býček.
Barum Continental Cup Otrokovice
V. Otrokovice U 19 - Kudlovice 3:0 (1:0)
Proti důrazným dorostencům Otrokovic si svěřenci trenéra Ježka sice dokázaly vytvořit šance, ale nedokázali je využít.

Přípravné zápasy: Uh. Brod - Bojkovice 3:1 (0:0), Dolina, Macko, Pochylý - Varga, Uh. Brod - Strání 1:3 (0:1), Dvořák - Vojtek 3, Nivnice - Strání B 6:2, Bortel 3, Z. Krajčovič, Ryšávka.

autor: sal, sch