Páté kolo přineslo dva výherce

Páté kolo přineslo dva výherce
Uherské Hradiště Sport 04 / 09 / 2011

V pátém kole Slovácké sedmy se dvojici tipujících Jaroslavu Omelkovi z Bánova a Lukáši Mikulíkovi z Kudlovic podařilo uhrát shodně po třinácti bodech. O vítězi se rozhodne v telefonickém rozstřelu.
13 Omelka J. (Bánov), Mikulík L. (Kudlovice).
12 Mazurková J. (UH), Jelínek L. (UH).
11 Vacula L. (UB), Borýsek Z. (UH), Dohnal T. (Topolná).
10 Janík M. (UO), Rozsypálek M. (Jar.), Vacula P. (UB).
9 Jančík M. (Jar.), Bečica M. (Mařatice), Kazík J. (Mařatice), Krsička P. (Sušice), Kostková M. (UB).
8 Volařík R. (Nivnice), Šašinka J. (Záhorovice), Brázdil Z. (UH), Gajdošík F. (Jar.), Měrka M. (Jar.), Javor J. (Vlčnov), Kalina L. (UB), Mařák I. (UH), Tomáštík P. (Záhorovice), Večeřa P. (UH), Gabriel P. (UH), Stehlík P. (UB), Nepraš P. (Jar.), Šupka F. (Kun.), Mikliš M. (Těšov), Blažek A. (Kun.), Vávra M. (Kostelany n/M), Hoferek O. (UH), Kadlčíková V. (Popovice), Kromsián V. (UH).
7 Volaříková L. (Nivnice), Janůšek M. (UH), Procházka J. (Tupesy), Svoboda P. (M. Písek), Medek J. (Topolná), Hanák K. (Drslavice), Vaculová L. (UB), Habarta P. (Sady), Zelinka P. (D. Němčí), Blahuš I. (Sady), Zemková M. (UB), Blažková R. (UH), Kundera M. (SM), Rýc Z. (Svárov), Weintrittová M. (Míkovice), Melichárek V. (Jar.), Bureš J. (Sady), Doležal T. (UH), Janošek P. (Kudlovice), Knot T. (UH), Mahdal T. (Bánov), Bělovský M. (Kněžpole).
6 Hladiš L. (Šumice), Hubáček A. (Kun.), Kopeček K. (UB), Fiala L. (UH), Vávra J. (Tupesy), Kolaja A. (Svárov), Kaňovský T. (Bílovice), Bělovská J. (Kněžpole), Bukvald P. (SM), Ševčík P. (UB), Podškubková H. (Vlčnov), Hykl D. (Jar.), Schön M. (Mistřice), Hrubošová J. (Kněžpole), Pipal V. (Sady), Pospíšil A. (Bílovice), Kadlčík M. (Topolná), Princová M. (Kun.), Horká V. (Buchlovice), Bartošíková L. (UH).
5 Hejda V. (SM), Gajdošík S. (UH), Zpěvák A. (Sady), Kužela M. (Vlčnov), Michalcio Z. (UH), Šumíček I. (Kudlovice), Pauřík A. (Kněžpole), Thomayerová J. (UB), Koudela A. (Bojkovice), Trávníčková A. (Traplice), Remeš V. (Kněžpole), Horký J. (Nedakonice), Pokorák V. (Ořechov), Jahodová M. (Nivnice), Štěpaník M. (Babice), Vlk V. (Jalubí), Šťasta J. (Huštěnovice), Salvet P. (Bojkovice), Rozsypálek Z. (Javorovec), Kyncl J. (SM), Rýc F. (Svárov), Mikulka T. (Topolná), Slováčková M. (SM), Vaškových M. (UH), Remeš L. (Kněžpole), Boček D. (UH), Kozelek O. (Kněžpole), Mazůrek ml. J. (Kun.).
4 Ludvíček J. (Boršice), Vaverka F. (Huštěnovice), Ebner E. (SM), Mikliš st. M. (Těšov), Červenka J. (Tupesy), Slováček K. (UH), Neděla J. (Popovice), Jančová M. (D. Němčí), Zemek J. (UB), Plundrák M. (M. Písek), Kraváček B. (Kudlovice), Slováček D. (Brno), Stehlíková M. (UB), Vaškových R. (Ořechov), Glac J. (ONV).
3 Brulíková A. (Šumice), Kret Š. (UO), Pauřík J. (Kun.), Botek F. (Kudlovice), Šimík V. (Nedakonice), Matulka J. (UH), Blaha K. (Huštěnovice), Hřib J. (Šumice), Schön J. (Mistřice), Křůmalová M. (Březolupy), Měrková V. (Jar.), Zichová L. (UH), Kučík I. (Jankovice), Rosík V. (Kudlovice), Haluza M. (Těšov), Garžík K. (UH), Prokeš M. (SM), Vlachynský M. (Sady), Schnürmacherová J. (UB), Mazůrek st. J. (Kun.), Mikulčíková Z. (Popovice), Kolařík R. (Sady), Zapletalová M. (Vlčnov), Volčík V. (UH), Doležalová M. (UH), Kozelek V. (Kněžpole), Abrhámová M. (Mařatice), Dvořáčková M. (Třebíč), Vacula P. (UB), Jančová P. (D. Němčí), Omelka M. (Bánov).
2 Bukvald A. (SM), Křůmal F. (Březolupy), Španiel O. (M. Písek), Kozelek F. (Topolná), Srnec J. (UB), Salvet L. (Bojkovice), Řihák M. (UB), Křiklava Z. (Osvětimany), Surma J. (Sady), Krejčiřík L. (Luhačovice), Bánovský A. (Kněžpole), Schnürmacher F. (UB), Hanáček P. (Jar.), Bělovský Z. (Kněžpole), Kovařík Z. (Sady), Krpal A. (Stříbrnice), Pavelka S. (Kudlovice), Pospíšil R. (Bílovice), Moravec R. (UB), Měrka R. (Mařatice), Kaňovský M. (Bílovice), Schnürmacher F. (UB), Jančová Z. (D. Němčí), Dufka M. (H. Němčí), Zemek R. (UB).
1 Kieryk V. (Mařatice), Křůmal P. (Březolupy).

Průběžné pořadí

47 Mazurková J. (UH).
45 Medek J. (Topolná), Hanák K. (Drslavice), Kundera M. (SM), Jelínek L. (UH).
44 Brázdil Z. (UH).
43 Vaculová L. (UB), Kadlčíková V. (Popovice), Mahdal T. (Bánov).
42 Svoboda P. (M. Písek).
41 Pauřík A. (Kněžpole), Gajdošík F. (Jar.), Vávra J. (Tupesy), Rozsypálek M. (Jar.), Gabriel P. (UH), Blažek A. (Kun.), Kyncl J. (SM), Dohnal T. (Topolná).
40 Borýsek Z. (UH), Podškubková H. (Vlčnov), Rýc Z. (Svárov), Šupka F. (Kun.), Rozsypálek Z. (Javorovec), Kostková M. (UB), Vávra M. (Kostelany n/M).
39 Šašinka J. (Záhorovice), Bělovský Z. (Kněžpole), Janík M. (UO), Mikulčíková Z. (Popovice), Salvet P. (Bojkovice), Doležal T. (UH), Knot T. (UH).
38 Janůšek M. (UH), Botek F. (Kudlovice), Nepraš P. (Jar.), Rýc F. (Svárov), Vacula P. (UB), Hoferek O. (UH), Janošek P. (Kudlovice), Boček D. (UH).
37 Volařík R. (Nivnice), Zpěvák A. (Sady), Omelka J. (Bánov), Zichová L. (UH), Vacula L. (UB).
36 Mikliš st. M. (Těšov), Mařák I. (UH), Večeřa P. (UH), Krsička P. (Sušice).
35 Měrková V. (Jar.), Kalina L. (UB), Pokorák V. (Ořechov), Hykl D. (Jar.), Bečica M. (Mařatice), Remeš L. (Kněžpole), Vacula P. (UB), Bělovský M. (Kněžpole).
34 Kret Š. (UO), Šumíček I. (Kudlovice), Javor J. (Vlčnov), Bukvald P. (SM), Mikliš M. (Těšov), Kadlčík M. (Topolná), Vaškových M. (UH), Omelka M. (Bánov), Kromsián V. (UH), Kozelek O. (Kněžpole).
33 Blaha K. (Huštěnovice), Kaňovský T. (Bílovice), Bělovská J. (Kněžpole), Plundrák M. (M. Písek), Doležalová M. (UH), Dvořáčková M. (Třebíč), Bartošíková L. (UH).
32 Michalcio Z. (UH), Kozelek F. (Topolná), Trávníčková A. (Traplice), Kolaja A. (Svárov), Zemek J. (UB), Kovařík Z. (Sady), Stehlík P. (UB), Slováčková M. (SM).
31 Schön J. (Mistřice), Ebner E. (SM), Tomáštík P. (Záhorovice), Kozelek V. (Kněžpole), Horká V. (Buchlovice).
30 Hladiš L. (Šumice), Řihák M. (UB), Rosík V. (Kudlovice), Horký J. (Nedakonice), Jančová M. (D. Němčí), Pipal V. (Sady), Mikulík L. (Kudlovice).
29 Volaříková L. (Nivnice), Vaverka F. (Huštěnovice), Křiklava Z. (Osvětimany), Garžík K. (UH), Ševčík P. (UB), Pospíšil R. (Bílovice), Bureš J. (Sady), Měrka R. (Mařatice), Stehlíková M. (UB), Kaňovský M. (Bílovice), Princová M. (Kun.), Abrhámová M. (Mařatice).
28 Hubáček A. (Kun.), Thomayerová J. (UB), Blahuš I. (Sady), Zapletalová M. (Vlčnov), Hrubošová J. (Kněžpole).
27 Surma J. (Sady), Remeš V. (Kněžpole), Slováček K. (UH), Zemková M. (UB), Šťasta J. (Huštěnovice), Weintrittová M. (Míkovice), Schön M. (Mistřice), Pospíšil A. (Bílovice), Vaškových R. (Ořechov), Zemek R. (UB), David T. (Sady).
26 Hejda V. (SM), Měrka M. (Jar.), Mazůrek st. J. (Kun.), Melichárek V. (Jar.), Dufka M. (H. Němčí), Mazůrek ml. J. (Kun.).
25 Procházka J. (Tupesy), Hřib J. (Šumice), Salvet L. (Bojkovice), Kučík I. (Jankovice), Vlachynský M. (Sady), Schnürmacherová J. (UB), Jahodová M. (Nivnice).
24 Gajdošík S. (UH), Pavelka S. (Kudlovice), Kolařík R. (Sady), Schnürmacher F. (UB).
23 Ludvíček J. (Boršice), Matulka J. (UH), Španiel O. (M. Písek), Koudela A. (Bojkovice), Haluza M. (Těšov), Neděla J. (Popovice), Krpal A. (Stříbrnice), Glac J. (ONV).
22 Kopeček K. (UB), Bukvald A. (SM), Bánovský A. (Kněžpole), Blažková R. (UH), Kazík J. (Mařatice), Volčík V. (UH), Bartoň P. (Buchlovice).
21 Brulíková A. (Šumice), Křůmal F. (Březolupy), Schnürmacher F. (UB), Zelinka P. (D. Němčí), Mikulka T. (Topolná).
20 Hanáček P. (Jar.), Kraváček B. (Kudlovice).
19 Pauřík J. (Kun.), Štěpaník M. (Babice), Jančík M. (Jar.).
18 Fiala L. (UH), Šimík V. (Nedakonice).
17 Bublík E. (SM).
16 Kužela M. (Vlčnov), Srnec J. (UB), Červenka J. (Tupesy), Prokeš M. (SM).
15 Mikulka L. (Topolná).
14 Holásek R. (UH), Jančová P. (D. Němčí).
13 Dobeš A. (UH).
12 Křůmalová M. (Březolupy), Šrámek P. (UH), Slováček D. (Brno), Jančová Z. (D. Němčí).
11 Křůmal P. (Březolupy).
10 Kovařík L. (UH), Dvouletý R. (Nedakonice), Hruboš L. (Kněžpole).
9 Michalec R. (UH).
8 Svoboda L. (Podolí).
7 Habarta P. (Sady).
6 Moravec R. (UB).
5 Křiklavová M. (Osvětimany), Dvouletá R. (Nedakonice), Vlk V. (Jalubí).
3 Kloček K. (Traplice).
2 Máčala J. (Vážany), Krejčiřík L. (Luhačovice).
1 Lekeš L. (UB), Kieryk V. (Mařatice).

SPRÁVNÉ VÝSLEDKY 5. KOLA
1. 1:1   2. 2:3   3. 2:3   4. 2:1   5. 3:0   6. 1:2   7. 7:0

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace