Páté kolo přineslo dvojici vítězů

Páté kolo přineslo dvojici vítězů
Uherské Hradiště Sport 06 / 09 / 2010

Páté kolo Slovácké sedmy přineslo opěr dva výherce. Se třinácti body se o prvenství dělí boršický Mazůrek a staroměstský Kyncl. O tom, kdo se stane vítězem, rozhodne až tipovací telefonická otázka. V celkovém pořadí stále vede Martina Kostková.

13 Mazůrek J. (Boršice), Kyncl J. (SM).
12 Janůšek M. (UH), Vávra J. (Tupesy), Trávníčková A. (Traplice), Neděla J. (Popovice), Kolaja A. (Svárov), Krpal A. (Stříbrnice), Blaha ml. K. (Huštěnovice).
11 Ludvíček J. (Boršice), Dvouletý R. (Nedakonice), Šurmánková A. (Jar.).
10 Šumíček I. (Kudlovice), Gajdošík F. (Jar.), Kučík I. (Jankovice), Schnürmacher F. (UB), Zemek J. (UB), Macela M. (UH), Jelínek L. (UH), Kaňovská M. (Bílovice), Kirchner M. (Kun.), Doležalová M. (UH), Sklenka D. (Ořechov), Bartoň P. (Buchlovice), Abrhámová M. (UH), Bělovský M. (Kněžpole).
9 Křůmal F. (Březolupy), Medek J. (Topolná), Maroňák V. (UH), Svoboda L. (Podolí), Bánovský A. (Kněžpole), Podškubka L. (Vlčnov), Kraváček B. (Kudlovice), Jahoda P. (Nivnice), Rozsypálek M. (Jar.), Jančík M. (Jar.), Rýc F. (Svárov), Machalová J. (Záhorovice), Kostková M. (Kroměříž), Brhel M. (SM).
8 Gajdošík S. (UH), Kopeček K. (UB), Fiala L. (UH), Bukvald A. (SM), Pongo Ľ. (UH), Botek F. (Kudlovice), Šimík V. (Nedakonice), Schön J. (Mistřice), Měrka M. (Jar.), Omelka J. (Bánov), Řihák M. (UB), Křiklavová M. (Osvětimany), Vacula L. (UB), Remeš V. (Kněžpole), Hanák K. (Drslavice), Lekeš L. (UB), Jančová M. (D. Němčí), Tomáštík P. (Záhorovice), Štěpaník M. (Babice), Kovařík Z. (Sady), Pavelka S. (Kudlovice), Šťasta J. (Huštěnovice), Večeřa P. (UH), Rýc Z. (Svárov), Stehlík P. (UB), Mikulka T. (Topolná), Skopal L. (Kudlovice), Andrlíková A. (Záhorovice), Hoferek O. (Topolná), Jančová Z. (D. Němčí), Kozelek O. (Kněžpole).
7 Hubáček A. (Kun.), Berec L. (Bystřice p/L), Mazurková J. (UH), Michalcio Z. (UH), Procházka J. (Tupesy), Hladiš L. (Šumice), Berecka V. (Březolupy), Měrková V. (Jar.), Slováček K. (UH), Vaculová L. (UB), Rosík V. (Kudlovice), Prokeš M. (SM), Mařák I. (UH), Schnürmacherová J. (UB), Zelinka P. (D. Němčí), Mazůrek J. (Kun.), Bělovská J. (Kněžpole), Hubáček P. (Březolupy), Hrubošová J. (Kněžpole), Pipal V. (Sady), Doležal T. (UH), Krsička P. (Sušice), Stehlíková M. (UB), Vacula P. (UB), Schnürmacher F. (UB), Krsičková M. (Sušice), Remeš L. (Kněžpole).
6 Šašinka J. (Záhorovice), Hejda V. (SM), Kovařík L. (UO), Pauřík J. (Kun.), Beneš F. (ONV), Svoboda P. (M. Písek), Blaha K. (Huštěnovice), Gášek J. (UH), Kozelek F. (Topolná), Ševčík J. (Veletiny), Thomayerová J. (UB), Srnec J. (UB), Horký J. (Nedakonice), Borýsek Z. (UH), Bukvald P. (SM), Zemková M. (UB), Ševčík P. (UB), Gabriel P. (UH), Hykl D. (Jar.), Pospíšil R. (Bílovice), Šupka F. (Kun.), Michalec R. (UH), Rozsypálek O. (Javorovec), Pospíšil A. (Bílovice), Slováčková M. (SM), Brož M. (Jar.), Janošek T. (Kudlovice), Vacula P. (UB), Němeček L. (Košíky), Mahdal T. (Bánov), Bilavčík J. (Mistřice).
5 Brázdil Z. (UH), Hřib J. (Šumice), Salvet L. (Bojkovice), Červenka J. (Tupesy), Mikulka J. (Topolná), Koudela A. (Bojkovice), Zichová L. (UH), Kalina L. (UB), Hanáček P. (Jar.), Pokorák V. (Ořechov), Plundrák M. (M. Písek), Bělovský Z. (Kněžpole), Janík M. (UO), Weintrittová M. (Míkovice), Křůmal P. (Březolupy), Gottvald J. (Kudlovice), Volčík V. (UH), Kozelek V. (Topolná), Kaňovský M. (Bílovice), Dohnal T. (Topolná), Vaškových M. (UH), Šenk P. (UH), Dvořáčková M. (Třebíč), Horká J. (UH), Jančová P. (D. Němčí), Horká V. (Buchlovice), Boček D. (UH), Kloček K. (Traplice).
4 Pauřík A. (Kněžpole), Mikulec F. (UH), Javor J. (Vlčnov), Křiklava Z. (Osvětimany), Kundera M. (SM), Maňásková M. (Nedakonice), Šurmánek M. (Jar.), Hyklová M. (Jar.), Slováček D. (Brno), Bureš J. (Sady), Kadlčík M. (Popovice), Mikulka L. (Topolná), Balaštík A. (Sady), David T. (Sady).
2 Šrámek P. (UH), Hruboš L. (Kněžpole), Máčala J. (Vážany).

Průběžné pořadí
50 Kostková M. (Kroměříž).
44 Skopal L. (Kudlovice).
43 Gášek J. (UH).
41 Šimík V. (Nedakonice), Kirchner M. (Kun.).
40 Ludvíček J. (Boršice), Schnürmacherová J. (UB).
39 Fiala L. (UH), Svoboda P. (M. Písek), Pospíšil R. (Bílovice), Bartoň P. (Buchlovice).
38 Slováček K. (UH), Schnürmacher F. (UB), Tomáštík P. (Záhorovice), Jančík M. (Jar.), Rozsypálek O. (Javorovec).
37 Hubáček A. (Kun.), Bukvald A. (SM), Vávra J. (Tupesy), Trávníčková A. (Traplice), Hanák K. (Drslavice), Neděla J. (Popovice), Šurmánková A. (Jar.), Doležal T. (UH), Hoferek O. (Topolná).
36 Mazůrek J. (Boršice), Gajdošík S. (UH), Janůšek M. (UH), Šťasta J. (Huštěnovice), Jelínek L. (UH), Slováček D. (Brno), Mikulka T. (Topolná), Brhel M. (SM).
35 Blaha K. (Huštěnovice), Krsička P. (Sušice).
34 Borýsek Z. (UH), Bánovský A. (Kněžpole), Podškubka L. (Vlčnov), Kyncl J. (SM), Pipal V. (Sady), Michalec R. (UH), Mahdal T. (Bánov), Bělovský M. (Kněžpole).
33 Křůmal F. (Březolupy), Botek F. (Kudlovice), Kozelek F. (Topolná), Mikulka J. (Topolná), Zichová L. (UH), Kučík I. (Jankovice), Kolaja A. (Svárov), Kozelek V. (Topolná), Andrlíková A. (Záhorovice), Krsičková M. (Sušice), Jančová P. (D. Němčí).
32 Michalcio Z. (UH), Gajdošík F. (Jar.), Ševčík J. (Veletiny), Thomayerová J. (UB), Horký J. (Nedakonice), Zemek J. (UB), Mazůrek J. (Kun.), Kraváček B. (Kudlovice), Večeřa P. (UH), Blaha ml. K. (Huštěnovice), Šupka F. (Kun.), Kaňovský M. (Bílovice), Vacula P. (UB), Dohnal T. (Topolná).
31 Šašinka J. (Záhorovice), Hřib J. (Šumice), Měrka M. (Jar.), Medek J. (Topolná), Omelka J. (Bánov), Koudela A. (Bojkovice), Kalina L. (UB), Mařák I. (UH), Rozsypálek M. (Jar.), Dvouletý R. (Nedakonice), Hrubošová J. (Kněžpole), Schnürmacher F. (UB), Brož M. (Jar.), Abrhámová M. (UH), Jančová Z. (D. Němčí), Vacula P. (UB), David T. (Sady).
30 Kovařík L. (UO), Šumíček I. (Kudlovice), Měrková V. (Jar.), Pokorák V. (Ořechov), Macela M. (UH), Gabriel P. (UH), Sklenka D. (Ořechov), Dvořáčková M. (Třebíč).
29 Brázdil Z. (UH), Mazurková J. (UH), Mikulec F. (UH), Javor J. (Vlčnov), Vaculová L. (UB), Prokeš M. (SM), Kovařík Z. (Sady), Krpal A. (Stříbrnice), Ševčík P. (UB), Stehlík P. (UB), Machalová J. (Záhorovice).
28 Schön J. (Mistřice), Svoboda L. (Podolí), Křiklavová M. (Osvětimany), Vacula L. (UB), Jančová M. (D. Němčí), Zelinka P. (D. Němčí), Štěpaník M. (Babice), Bukvald P. (SM), Jahoda P. (Nivnice), Kundera M. (SM), Hubáček P. (Březolupy), Bureš J. (Sady).
27 Berec L. (Bystřice p/L), Salvet L. (Bojkovice), Maroňák V. (UH), Řihák M. (UB), Bělovská J. (Kněžpole), Plundrák M. (M. Písek), Pavelka S. (Kudlovice), Rýc Z. (Svárov), Kadlčík M. (Popovice), Remeš L. (Kněžpole).
26 Pongo Ľ. (UH), Hladiš L. (Šumice), Hanáček P. (Jar.), Pospíšil A. (Bílovice).
25 Pauřík J. (Kun.), Procházka J. (Tupesy), Křiklava Z. (Osvětimany), Remeš V. (Kněžpole), Lekeš L. (UB), Šrámek P. (UH), Weintrittová M. (Míkovice), Křůmal P. (Březolupy), Rýc F. (Svárov), Stehlíková M. (UB), Šenk P. (UH).
24 Beneš F. (ONV), Pauřík A. (Kněžpole), Rosík V. (Kudlovice), Bělovský Z. (Kněžpole), Rachůnek P. (Havřice), Janík M. (UO), Hykl D. (Jar.), Kaňovská M. (Bílovice), Slováčková M. (SM), Horká J. (UH), Balaštík A. (Sady).
23 Srnec J. (UB), Janošek T. (Kudlovice), Vaškových M. (UH).
22 Hejda V. (SM), Kopeček K. (UB), Šurmánek M. (Jar.), Boček D. (UH).
21 Doležalová M. (UH), Mikulka L. (Topolná), Kozelek O. (Kněžpole).
20 Berecka V. (Březolupy), Maňásková M. (Nedakonice), Kloček K. (Traplice).
19 Volčík V. (UH), Gajdošík P. (Topolná).
18 Červenka J. (Tupesy).
17 Bilavčík J. (Mistřice).
16 Brož Z. (Jar.).
15 Gottvald J. (Kudlovice).
14 Garžík K. (UH), Zemková M. (UB).
12 Hruboš L. (Kněžpole), Máčala J. (Vážany), Blahová B. (SM).
11 Dobeš A. (UH), Horká V. (Buchlovice).
10 Vlk V. (Jalubí).
7 Melichárek V. (Jar.).
6 Trávníček V. (Nedakonice), Němeček L. (Košíky).
5 Tomáštík J. (Záhorovice).
4 Tomešek Z. (Velká n/V.), Hyklová M. (Jar.).
2 Prťka A. (Havřice).

Správné výsledky 5. kola
1. 1:2    2. 3:1    3. 1:2    4. 4:2    5. 2:0    6. 2:4    7. 7:1

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace