Páté kolo pro Jakšíka

Páté kolo pro Jakšíka
Uherské Hradiště Sport 09 / 09 / 2015

Páté kolo Hamé Slovácké sedmy nejlépe sedlo Jiřímu Jakšíkovi z Topolné, který zvítězil s dvanácti body. V čele průběžného pořadí se osamostatnil Roman Dvouletý z Nedakonic.
12 J. Jakšík (Topolná).
11 M. Šurmánek (Jar.), R. Dvouletý (Nedakonice), J. Čech (UH).
10 M. Anger (Jar.), A. Kolaja (Svárov), M. Janůšek (UH), M. Hyklová (Jar.).
9 I. Kučík (Jankovice), J. Medek (Topolná), J. Hrubošová (Kněžpole), L. Kalinová (UB), V. Remeš (Kněžpole), L. Hanáček (UB), M. Kadlčík (Topolná), M. Zapletal (Kudlovice), V. Kadlčíková (Popovice), M. Rozsypálek (Jar.), P. Hanáček (Jar.), L. Mikulík (Kudlovice), J. Javor (Vlčnov).
8 J. Kazík (Sušice), A. Krpal (Stříbrnice), Z. Jančová (Ostrava), A. Kolaja ml. (Svárov), M. Brožová (Jar.), R. Dvouletá (Nedakonice), M. Schönová (Mistřice), F. Kocáb (Nedachlebice), Z. Mahdalík (Korytná), M. Schön (Mistřice), F. Šupka (Kun.).
7 J. Mazurková (UH), J. Šurmánek (Jar.), K. Blaha (Huštěnovice), K. Kopeček (UB), O. Adamík (Huštěnovice), V. Jančík (Jar.), J. Horký (Nedakonice), Z. Brázdil (UH), J. Koželuha (Zlechov), J. Ludvíček (Boršice), M. Čech (Kudlovice), M. Hlavinková (Jar.), A. Zpěvák (Sady), F. Vaverka (Huštěnovice), P. Ševčík (UB), P. Salvet (Bojkovice), J. Gazdík (UB), J. Pauřík (Kun.), J. Hřib (Šumice), I. Mařák (UH).
6 J. Červenka (Tupesy), Z. Bělovský (Kněžpole), P. Zelinka (D. Němčí), S. Gajdošík (UH), F. Piňos (Hluk), P. Svoboda (Mor. Písek), D. Hykl (Jar.), M. Krsičková (Sušice), J. Mazůrek st. (Kun.), I. Pavolová (Traplice), L. Kovařík (UO), O. Hlavinka (Jar.), A. Trávníčková (Traplice), L. Zichová (Traplice), Z. Brož (Jar.), A. Pauřík (Kněžpole), F. Kozelek (Topolná), L. Remeš (Kněžpole).
5 V. Melichárek (Jar.), M. Doležalová (UH), V. Tomáštík (UH), J. Zemek (UB), M. Kundera (SM), T. Doležal (UH), M. Juřík (UH), L. Mikulka (Spytihněv), J. Omelka (Bánov), M. Plundrák (Mor. Písek), F. Lukeš (Nivnice), L. Salvet (Bojkovice), F. Rýc (Svárov), J. Matulka (UH), R. Kouřil (UH), L. Omelková (Bánov), F. Botek (Kudlovice), J. Mazůrek ml. (Kun.), P. Večeřa (UH), Z. Rýc (Svárov), R. Holásek (UH).
4 I. Štefko (UB), V. Měrková (Mistřice), Z. Borýsek (UH), Z. Křiklava (Osvětimany), J. Bělovská (Kněžpole), M. Kotásková (UH), L. Kalina (UB), P. Krsička (Sušice), A. Ševčíková (UB), M. Jančová (D. Němčí), M. Weintrittová (Míkovice), R. Měrka (Mařatice), M. Měrka (Mistřice).
3 P. Jančová (D. Němčí), L. Svoboda (Podolí), A. Bánovský (Kněžpole), J. Schön (Mistřice).
2 J. Srnec (UB), M. Bělovský (Kněžpole), M. Vaškových (UH), L. Zelinková (D. Němčí).
1 V. Horká (Buchlovice).

Průběžné pořadí
48 R. Dvouletý (Nedakonice).
44 M. Hlavinková (Jar.).
43 M. Zapletal (Kudlovice), Z. Mahdalík (Korytná).
42 M. Rozsypálek (Jar.).
40 A. Kolaja (Svárov), A. Pauřík (Kněžpole), J. Horký (Nedakonice).
39 M. Janůšek (UH), O. Adamík (Huštěnovice), V. Kadlčíková (Popovice), J. Jakšík (Topolná).
38 M. Brožová (Jar.), M. Šurmánek (Jar.), J. Omelka (Bánov), L. Kovařík (UO).
37 J. Hřib (Šumice), F. Lukeš (Nivnice), J. Schön (Mistřice).
36 L. Omelková (Bánov), J. Čech (UH), J. Koželuha (Zlechov), M. Anger (Jar.).
35 M. Plundrák (Mor. Písek), Z. Brož (Jar.), P. Krsička (Sušice), J. Medek (Topolná), L. Mikulík (Kudlovice).
34 J. Mazurková (UH), I. Mařák (UH), P. Večeřa (UH), R. Kouřil (UH), K. Blaha (Huštěnovice), L. Hanáček (UB), J. Matulka (UH), F. Šupka (Kun.).
33 M. Krsičková (Sušice), J. Mazůrek st. (Kun.), Z. Rýc (Svárov), D. Hykl (Jar.).
32 J. Zemek (UB), S. Gajdošík (UH), P. Ševčík (UB), F. Kozelek (Topolná), M. Kadlčík (Topolná).
31 L. Kalinová (UB), M. Weintrittová (Míkovice), M. Schönová (Mistřice), A. Zpěvák (Sady), J. Gazdík (UB), R. Měrka (Mařatice).
30 M. Schön (Mistřice), L. Zichová (Traplice), J. Červenka (Tupesy), M. Doležalová (UH), P. Svoboda (Mor. Písek), M. Hyklová (Jar.), F. Botek (Kudlovice), F. Vaverka (Huštěnovice), R. Dvouletá (Nedakonice).
29 Z. Borýsek (UH), P. Salvet (Bojkovice), J. Kazík (Sušice), L. Svoboda (Podolí), V. Měrková (Mistřice), Z. Brázdil (UH), F. Rýc (Svárov), V. Melichárek (Jar.).
28 L. Kalina (UB), Z. Jančová (Ostrava), M. Jančová (D. Němčí), M. Měrka (Mistřice), V. Volčík (UH), J. Javor (Vlčnov), K. Kopeček (UB), O. Hlavinka (Jar.), P. Hanáček (Jar.), J. Srnec (UB), L. Mikulka (Spytihněv), A. Trávníčková (Traplice), J. Pauřík (Kun.).
27 M. Čech (Kudlovice), P. Zelinka (D. Němčí), I. Pavolová (Traplice), V. Remeš (Kněžpole), J. Mazůrek ml. (Kun.).
26 F. Kocáb (Nedachlebice), J. Hrubošová (Kněžpole), J. Ludvíček (Boršice).
25 M. Kundera (SM), J. Šurmánek (Jar.).
24 R. Holásek (UH), T. Doležal (UH), I. Kučík (Jankovice), Z. Křiklava (Osvětimany), M. Vaškových (UH).
23 V. Jančík (Jar.), Z. Bělovský (Kněžpole).
22 P. Hlavinka (Jar.), I. Štefko (UB).
21 P. Jančová (D. Němčí), V. Horká (Buchlovice).
20 L. Remeš (Kněžpole), Š. Kret (D. Němčí), A. Kolaja ml. (Svárov), V. Tomáštík (UH), M. Bělovský (Kněžpole).
19 A. Bánovský (Kněžpole).
18 M. Kotásková (UH), A. Krpal (Stříbrnice).
16 J. Bělovská (Kněžpole).
15 A. Ševčíková (UB).
14 F. Piňos (Hluk).
12 L. Salvet (Bojkovice).
11 M. Katrňák (Kudlovice).
10 J. Mikulková (Spytihněv), M. Juřík (UH).
8 J. Kalus (UH).
6 O. Prokeš (Kun.), P. Kalina (UB).
5 P. Štefaník (Vlčnov).
3 P. Janošek (Kudlovice).
2 L. Zelinková (D. Němčí).
1 T. Mikulka (Topolná).

VÝSLEDKY 5. KOLA
1. 3:1   2. 1:3   3. 2:2   4. 2:0   5. 4:3   6. 1:4   7. 7:1

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace