Páté kolo pro Jančovou

Páté kolo pro Jančovou
Uherské Hradiště Sport 14 / 02 / 2013

Výsledky pátého kola

Marie Jančová z Dolního Němčí zvítězila s devíti body v pátém kole HOPE pětky. Do čela průběžného pořadí se vyhoupl Zdeněk Brázdil.
9 M. Jančová (D. Němčí).
8 Z. Brázdil (UH), T. Doležal (UH), L. Jelínek (UH).
7 F. Gajdošík (Tupesy), A. Zpěvák (Sady), V. Kadlčíková (Popovice), S. Gajdošík (UH), F. Rýc (Svárov).
6 J. Mazůrek ml. (Kun.), M. Abrhámová (Mařatice), K. Blaha (Huštěnovice), Z. Rýc (Svárov), J. Omelka (Bánov), D. Hykl (Jar.), I. Mařák (UH), O. Hlavinka (Jar.), L. Zichová (Traplice), J. Šašinka (Záhorovice), F. Botek (Kudlovice).
5 O. Adamík (Huštěnovice), M. Zapletal (Kudlovice), M. Doležalová (UH), J. Schön (Mistřice), M. Měrka (Mistřice), M. Omelka (Bánov), Pe. Vacula (UB), V. Šimík (Nedakonice), M. Plundrák (Mor. Písek), M. Kučera (UH), O. Blaha (Mistřice), J. Pauřík (Kun.), A. Pauřík (Kněžpole), M. Dvořáčková (Třebíč), P. Svoboda (Mor. Písek), R. Měrka (Mařatice), M. Zapletalová (Vlčnov), K. Šturma (Jar.), A. Kolaja ml. (Svárov), J. Mazurková (UH), Z. Borýsek (UH).
4 Z. Brož (Jar.), V. Volčík (UH), M. Dufka (H.Němčí), M. Vaškových (UH), M. Schön (Mistřice), K. Kopeček (UB), M. Kundera (SM), P. Zelinka (D. Němčí), Z. Bělovský (Kněžpole), A. Kolaja (Svárov), L. Kovařík (UO), M. Rozsypálek (Jar.), M. Bělovský (Kněžpole), M. Janůšek (UH), J. Zemek (UB).
3 P. Večeřa (UH), Pa. Vacula (UB), P. Salvet (Bojkovice), L. Mikulka (Spytihněv), Ľ. Pongo (UH), M. Weintrittová (Míkovice).
2 F. Šupka (Kun.), J. Srnec (UB), A. Bánovský (Kněžpole), P. Ševčík (UB), L. Vacula (UB), J. Bělovská (Kněžpole).
1 L. Vaculová (UB), R. Holásek (UH), V. Měrková (Mistřice).

Průběžné pořadí

34 Z. Brázdil (UH).
32 F. Gajdošík (Tupesy).
31 T. Doležal (UH).
30 J. Zemek (UB), L. Zichová (Traplice).
29 V. Kadlčíková (Popovice), M. Doležalová (UH), F. Rýc (Svárov).
28 Z. Bělovský (Kněžpole), F. Botek (Kudlovice), P. Svoboda (Mor. Písek).
27 Pe. Vacula (UB), M. Abrhámová (Mařatice).
26 A. Zpěvák (Sady), A. Kolaja (Svárov), D. Hykl (Jar.).
25 K. Blaha (Huštěnovice), J. Schön (Mistřice), Z. Rýc (Svárov), V. Šimík (Nedakonice), L. Jelínek (UH), P. Večeřa (UH).
24 P. Zelinka (D. Němčí), M. Zapletal (Kudlovice), L. Mikulka (Spytihněv), J. Mazůrek ml. (Kun.), L. Kovařík (UO), M. Jančová (D. Němčí).
23 I. Mařák (UH), J. Mazurková (UH), M. Kundera (SM), O. Hlavinka (Jar.), J. Pauřík (Kun.), K. Šturma (Jar.), P. Salvet (Bojkovice), Z. Borýsek (UH).
22 M. Bělovský (Kněžpole), A. Pauřík (Kněžpole).
21 J. Šašinka (Záhorovice), M. Měrka (Mistřice), A. Bánovský (Kněžpole), J. Omelka (Bánov), M. Zapletalová (Vlčnov), Ľ. Pongo (UH), Pa. Vacula (UB).
20 M. Vaškových (UH), V. Volčík (UH), Z. Brož (Jar.), A. Kolaja ml. (Svárov), M. Plundrák (Mor. Písek), M. Dufka (H.Němčí), S. Gajdošík (UH).
19 M. Kostková (UB), M. Rozsypálek (Jar.).
18 F. Šupka (Kun.), L. Vacula (UB), V. Měrková (Mistřice), J. Bělovská (Kněžpole), O. Blaha (Mistřice).
17 M. Omelka (Bánov).
16 P. Ševčík (UB), M. Janůšek (UH), M. Weintrittová (Míkovice).
15 R. Holásek (UH).
14 M. Dvořáčková (Třebíč), M. Kučera (UH).
13 K. Kopeček (UB), R. Měrka (Mařatice), M. Schön (Mistřice).
12 J. Surma (Sady), A. Krpal (Stříbrnice).
11 J. Srnec (UB).
10 O. Adamík (Huštěnovice), L. Vaculová (UB).
8 P. Bachůrek (Těšov).
7 J. Mannsfeld (Malenovice), L. Svoboda (Podolí).
2 V. Melichárek (Jar.).

Správné výsledky 5. kola
1. 6:2  2. 1:2  3. 4:3  4. 4:7  5. 6:3

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace