Páté kolo pro Martina Schöna

Páté kolo pro Martina Schöna
Uherské Hradiště Sport 12 / 02 / 2015

Pátým vítězem HOPE pětky se stal Martin Schön z Mistřic, kterému se podařilo uhrát deset bodů, které mu pomohly probojovat se do čela průběžného pořadí. O to se ale dělí s bojkovickým Petrem Salvetem.
10 M. Schön (Mistřice).
9 O. Hlavinka (Jar.).
8 P. Salvet (Bojkovice).
7 A. Pauřík (Kněžpole).
6 V. Kadlčíková (Popovice), F. Rýc (Svárov), R. Kouřil (UH).
5 L. Kovařík (UO), P. Ševčík (UB), V. Měrková (Mistřice), L. Hanáček (UB), A. Trávníčková (Traplice), Z. Brázdil (UH), J. Schön (Mistřice), B. Zelinka (D. Němčí), T. Doležal (UH), F. Botek (Kudlovice), A. Ševčíková (UB), A. Kolaja (Svárov), M. Janůšek (UH), P. Svoboda (Mor. Písek), M. Bělovský (Kněžpole).
4 J. Mazůrek ml. (Kun.), Z. Rýc (Svárov), P. Zelinka (D. Němčí), V. Volčík (UH), F. Šupka (Kun.), I. Mařák (UH), R. Měrka (Mařatice), J. Pauřík (Kun.), I. Štefko (UB).
3 R. Holásek (UH), S. Gajdošík (UH), A. Bánovský (Kněžpole), P. Večeřa (UH), M. Zapletal (Kudlovice), M. Měrka (Mistřice), L. Zichová (Traplice), M. Jančová (D. Němčí), Z. Borýsek (UH), V. Melichárek (Jar.).
2 O. Adamík (Huštěnovice), J. Zemek (UB), M. Kundera (SM), K. Kopeček (UB), M. Vaškových (UH), J. Omelka (Bánov), M. Doležalová (UH), M. Zapletalová (Vlčnov), P. Jančová (D. Němčí), L. Omelková (Bánov), M. Plundrák (Mor. Písek), Z. Bělovský (Kněžpole), M. Rozsypálek (Jar.), P. Hlavinka (Jar.), M. Hlavinková (Jar.), L. Zelinková (D. Němčí), M. Weintrittová (Míkovice), D. Hykl (Jar.).
1 A. Kolaja ml. (Svárov), L. Mikulka (Spytihněv).

Průběžné pořadí
33 M. Schön (Mistřice), P. Salvet (Bojkovice). 28 L. Kovařík (UO), I. Mařák (UH), I. Štefko (UB). 27 M. Janůšek (UH). 26 R. Kouřil (UH), L. Zichová (Traplice), A. Kolaja (Svárov). 25 F. Botek (Kudlovice), P. Svoboda (Mor. Písek). 24 J. Schön (Mistřice), L. Hanáček (UB). 23 F. Rýc (Svárov), L. Omelková (Bánov), P. Ševčík (UB), M. Rozsypálek (Jar.), V. Kadlčíková (Popovice), P. Zelinka (D. Němčí), J. Mazůrek ml. (Kun.), A. Pauřík (Kněžpole), M. Weintrittová (Míkovice). 22 Z. Borýsek (UH), M. Doležalová (UH). 21 S. Gajdošík (UH), M. Bělovský (Kněžpole), R. Měrka (Mařatice), Z. Bělovský (Kněžpole), D. Hykl (Jar.), V. Volčík (UH). 20 M. Jančová (D. Němčí), V. Melichárek (Jar.), T. Doležal (UH), O. Hlavinka (Jar.), V. Měrková (Mistřice). 19 Z. Brázdil (UH), K. Kopeček (UB), J. Omelka (Bánov), R. Holásek (UH), Z. Rýc (Svárov). 18 M. Vaškových (UH), J. Bělovská (Kněžpole), M. Plundrák (Mor. Písek). 17 A. Bánovský (Kněžpole), J. Pauřík (Kun.), M. Zapletal (Kudlovice), P. Jančová (D. Němčí), M. Zapletalová (Vlčnov). 16 P. Večeřa (UH), L. Mikulka (Spytihněv). 15 J. Zemek (UB), A. Trávníčková (Traplice). 14 P. Hlavinka (Jar.), F. Šupka (Kun.), M. Kundera (SM). 13 S. Tinka (D. Němčí), Š. Kret (D. Němčí), M. Hlavinková (Jar.), L. Zelinková (D. Němčí). 12 A. Kolaja ml. (Svárov), L. Kalina (UB). 11 M. Měrka (Mistřice), O. Adamík (Huštěnovice). 10 B. Zelinka (D. Němčí), V. Šimík (Nedakonice). 9 P. Janošek (Kudlovice). 5 A. Ševčíková (UB).

Správné výsledky 5. kola
1. 3:3  2. 4:3  3.3:4  4. 3:2  5. 4:1

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace