Páté kolo pro Zichovou

Páté kolo pro Zichovou
Uherské Hradiště Sport 11 / 02 / 2016

V pátém kole Hope pětky se sedmi body zvítězila Ludmila Zichová z Traplic. V tomto kole se nezapočítával zápas na čtvrtém řádku, protože místo Částkova hraje zimní turnaj v Napajedlech Topolná. Z telefonického rozstřelu vyšel vítězně František Šupka z Kunovic, který nejpřesněji odpověděl na otázku, kolik branek padne v hokejových zápasech UO - UH a UB - KM. Jeho tip byl 13, branek v základní hrací době padlo 14. Tipy ostatních soutěžích: Marie Hlavinková 11, Ludmila Zichová 17 a Pavel Hlavinka 18.
7 L. Zichová (Traplice).
6 A. Kolaja ml. (Svárov), J. Jakšík (Topolná), K. Kopeček (UB).
5 L. Kovařík (UO), F. Botek (Kudlovice), M. Vaškových (UH), A. Trávníčková (Traplice), F. Rýc (Svárov), P. Ševčík (UB), V. Kadlčíková (Popovice), J. Mazurková (UH), M. Plundrák (Mor. Písek), J. Zemek (UB), I. Štefko (UB), A. Kolaja (Svárov), F. Šupka (Kun.), O. Adamík (Huštěnovice).
4 A. Bánovský (Kněžpole), M. Janůšek (UH), J. Mazůrek ml. (Kun.), J. Nikl (UH), D. Hykl (Jar.), V. Volčík (UH), M. Doležalová (UH), J. Javor (Vlčnov), Z. Brázdil (UH), Z. Rýc (Svárov), M. Kundera (SM), L. Mikulka (Spytihněv), M. Schön (Mistřice), J. Omelka (Bánov), T. Doležal (UH), R. Kouřil (UH), V. Tomáštík (UH), Z. Borýsek (UH), K. Blaha ml. (Huštěnovice), O. Hlavinka (Jar.), J. Pauřík (Kun.), Z. Bělovský (Kněžpole), J. Matulka (UH), P. Svoboda (Mor. Písek), P. Večeřa (UH), A. Ševčíková (UB), I. Mařák (UH), S. Gajdošík (UH), J. Bělovská (Kněžpole), M. Šurmánek (Jar.), M. Rozsypálek (Jar.), K. Blaha (Huštěnovice), R. Holásek (UH), L. Hanáček (UB), A. Pauřík (Kněžpole), J. Šurmánek (Jar.), J. Schön (Mistřice), E. Ebner (SM).
3 M. Hlavinková (Jar.), P. Hlavinka (Jar.).
1 L. Svoboda (Podolí), M. Weintrittová (Míkovice).

Průběžné pořadí
35 J. Schön (Mistřice).
34 T. Doležal (UH).
32 K. Kopeček (UB), F. Šupka (Kun.), M. Hlavinková (Jar.), L. Zichová (Traplice).
31 F. Rýc (Svárov), R. Kouřil (UH), P. Ševčík (UB), J. Pauřík (Kun.).
30 L. Kovařík (UO), E. Ebner (SM), O. Adamík (Huštěnovice), F. Botek (Kudlovice), L. Mikulka (Spytihněv), K. Blaha (Huštěnovice).
29 M. Rozsypálek (Jar.), A. Bánovský (Kněžpole), J. Jakšík (Topolná), P. Svoboda (Mor. Písek), Z. Borýsek (UH), J. Zemek (UB), A. Kolaja (Svárov).
28 L. Hanáček (UB), M. Plundrák (Mor. Písek), Z. Rýc (Svárov), D. Hykl (Jar.), S. Gajdošík (UH), J. Javor (Vlčnov).
27 J. Mazůrek ml. (Kun.), A. Pauřík (Kněžpole), J. Omelka (Bánov).
26 V. Volčík (UH), P. Hlavinka (Jar.), J. Šurmánek (Jar.), M. Schön (Mistřice).
25 M. Doležalová (UH), P. Večeřa (UH), A. Kolaja ml. (Svárov), Z. Bělovský (Kněžpole), V. Kadlčíková (Popovice), J. Mazurková (UH).
24 I. Štefko (UB), M. Vaškových (UH), Z. Brož (Jar.), I. Mařák (UH).
23 Z. Brázdil (UH), R. Holásek (UH), M. Šurmánek (Jar.).
22 M. Kundera (SM).
21 J. Nikl (UH), M. Zapletal (Kudlovice), M. Bělovský (Kněžpole).
20 M. Janůšek (UH).
19 O. Hlavinka (Jar.).
17 J. Bělovská (Kněžpole), L. Svoboda (Podolí), Z. Horký (Nedakonice).
16 P. Zelinka (D. Němčí), M. Jančová (D. Němčí).
15 V. Tomáštík (UH).
14 A. Trávníčková (Traplice).
13 K. Blaha ml. (Huštěnovice).
12 A. Krpal (Stříbrnice).
11 J. Matulka (UH).
6 Z. Jančová (Ostrava), M. Weintrittová (Míkovice).
5 Š. Kret (D. Němčí), P. Jančová (D. Němčí).
4 A. Ševčíková (UB).
2 M. Hyklová (Jar.

Správné výsledky 5. kola
1. 7:1  2. 3:3  3. 3:3  4. x:x  5. 6:1

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace