Páté kolo Slovácké sedmy

Páté kolo Slovácké sedmy
Uherské Hradiště Sport 13 / 09 / 2012

Páté pokračování Senzasport Slovácké sedmy přineslo hned třem soutěžícím dvanáct bodů. O tom, kdo se bude radovat z výhry, rozhodne telefonický rozstřel. Ze své výhry se už může radovat Pavel Sova, který na tipovací otázku, kolik branek padne o víkendu v OS, odpověděl 19. Branek padlo celkem 21. Jeho soupeřka tipovala 25.
12 M. Prokeš (SM), J. Bělovská (Kněžpole), K. Šturma (Jar.).
11 M. Pipalová (Sady), J. Vávra (Tupesy), M. Mikliš ml. (Těšov), M. Schön (Mistřice).
10 L. Kalina (UB), J. Medek (Topolná), M. Kaňovský (Bílovice), J. Bureš (Sady), V. Remeš (Kněžpole), Z. Bělovský (Kněžpole), L. Kovařík (UO), F. Botek (Kudlovice).
9 V. Kadlčíková (Popovice), Z. Brož (Jar.), L. Mikulka (Topolná), A. Koudela (Bojkovice), V. Volčík (UH), M. Mikliš st. (Těšov), V. Hubáček (Březolupy), J. Schön (Mistřice), O. Adamík (Huštěnovice), V. Gajdošíková (Tupesy), D. Hykl (Jar.), S. Gajdošík (UH), A. Blažek (Kun.), P. Salvet (Bojkovice), J. Nožička (Boršice u Bl.).
8 J. Mazurková (UH), D. Jurčík (UH), A. Zpěvák (Sady), M. Řihák (UB), V. Měrková (Jar.), L. Zichová (UH), M. Stuchlík (Topolná), P. Nepraš (Jar.), P. Vanda (SM), T. Doležal (UH), R. Pospíšil (Bílovice), I. Blahuš (Sady), Z. Mikulčíková (Popovice), J. Hřib (Šumice).
7 J. Brožová (Jar.), K. Blaha (Huštěnovice), K. Slováček (UH), Š. Kret (D. Němčí), V. Hejda (SM), P. Tomáštík (Záhorovice), I. Šumíček (Kudlovice), R. Kouřil (UH), A. Bánovský (Kněžpole), F. Vaverka (Huštěnovice), M. Kučera (UH), P. Večeřa (UH), A. Hubáček (Kun.), I. Mařák (UH), F. Šupka (Kun.), V. Šimík (Nedakonice), M. Krsičková (Sušice), J. Janíček (Bojkovice), K. Kopeček (UB), M. Plundrák (Mor. Písek), J. Matulka (UH), J. Zemek (UB), A. Krpal (Stříbrnice), T. Kaňovský (Bílovice).
6 Z. Borýsek (UH), M. Kadlčík (Topolná), J. Šašinka (Záhorovice), J. Koželuha (Zlechov), F. Sánchez (Sady), M. Kovařík (Sady), M. Macela (Mařatice), M. Janůšek (UH), L. Mařica (Sady), M. Dufka (H.Němčí), Z. Mahdalík (Korytná), Z. Křiklava (Osvětimany), V. Pipal (Sady), A. Kolaja (Svárov), M. Zapletal (Kudlovice), M. Kundera (SM), J. Hrubošová (Kněžpole), Z. Kovařík (Sady).
5 J. Surma (Sady), V. Jančík (Jar.), M. Omelka (Bánov), Z. Brázdil (UH), M. Vavřiník (Sady), Z. Horký (Nedakonice), M. Vaškových (UH), P. Habarta (Sady), F. Křůmal (Březolupy), J. Omelka (Bánov), P. Svoboda (Mor. Písek), A. Trávníčková (Traplice), R. Holásek (UH), J. Šabršula (Záhorovice), J. Horký (Nedakonice), M. Rozsypálek (Jar.), J. Mazůrek ml. (Kun.), K. Silná (Jankovice), M. Brožová (Jar.), P. Sova (Sady), M. Juračka (Sady), M. Bělovský (Kněžpole), J. Bednařík (Míkovice), R. Měrka (Mařatice).
4 P. Ševčík (UB), J. Srnec (UB), R. Svoboda (Sady), J. Neděla (Popovice), P. Sedlář (Sady), J. Pauřík (Kun.), P. Křůmal (Březolupy), F. Gajdošík (Tupesy), A. Pospíšil (Bílovice), V. Rosík (Kudlovice), P. Hlavinka (Jar.), K. Garžík (UH), L. Salvet (Bojkovice), P. Gabriel (UH), Z. Michalcio (UH), A. Kolaja ml. (Svárov), J. Ludvíček (Boršice), F. Kozelek (Topolná).
3 I. Kučík (Jankovice), O. Hlavinka (Jar.), J. Mazůrek st. (Kun.), A. Pavlík (Vésky), Z. Rýc (Svárov), P. Krsička (Sušice), L. Hladiš (Šumice), S. Synčák (Šumice), R. Kolařík (Sady), M. Měrka (Jar.), M. Abrhámová (Mařatice), Ľ. Pongo (UH), V. Melichárek (Jar.), M. Vlachynský (Sady), A. Pauřík (Kněžpole), D. Slováček (Brno).
2 M. Weintrittová (Míkovice), V. Pokorák (Ořechov), F. Rýc (Svárov), P. Bukvald (SM), A. Bukvald (SM), Z. Uherka (Kudlovice), V. Horká (Buchlovice), M. Zapletalová (Vlčnov), L. Němeček (Kudlovice), M. Křůmalová (Březolupy).

Průběžné pořadí
41 J. Medek (Topolná).
39 J. Bělovská (Kněžpole), J. Vávra (Tupesy), L. Mikulka (Topolná).
38 J. Hrubošová (Kněžpole), F. Gajdošík (Tupesy).
37 M. Schön (Mistřice).
36 J. Zemek (UB), Z. Horký (Nedakonice), Z. Brož (Jar.), J. Bureš (Sady), R. Pospíšil (Bílovice).
35 I. Mařák (UH), Z. Mikulčíková (Popovice).
34 J. Schön (Mistřice), P. Vanda (SM), D. Hykl (Jar.), M. Zapletal (Kudlovice), M. Mikliš st. (Těšov).
33 P. Večeřa (UH), I. Šumíček (Kudlovice), L. Kalina (UB), V. Kadlčíková (Popovice), M. Krsičková (Sušice).
32 P. Tomáštík (Záhorovice), P. Nepraš (Jar.), A. Blažek (Kun.), M. Kučera (UH), L. Kovařík (UO), R. Kolařík (Sady), V. Remeš (Kněžpole).
31 R. Svoboda (Sady), Z. Bělovský (Kněžpole), R. Kouřil (UH), A. Trávníčková (Traplice), T. Kaňovský (Bílovice), F. Botek (Kudlovice).
30 A. Kolaja ml. (Svárov), O. Adamík (Huštěnovice), D. Jurčík (UH), A. Koudela (Bojkovice), L. Zichová (UH), Z. Kovařík (Sady), F. Kozelek (Topolná), J. Matulka (UH), V. Hejda (SM), V. Šimík (Nedakonice), K. Blaha (Huštěnovice), P. Krsička (Sušice).
29 P. Ševčík (UB), M. Mikliš ml. (Těšov), Z. Michalcio (UH), V. Jančík (Jar.), F. Šupka (Kun.), Z. Mahdalík (Korytná), J. Omelka (Bánov), M. Kaňovský (Bílovice), Z. Rýc (Svárov), F. Vaverka (Huštěnovice).
28 J. Mazurková (UH), M. Plundrák (Mor. Písek), L. Hladiš (Šumice), V. Pipal (Sady), P. Salvet (Bojkovice), K. Garžík (UH), M. Vlachynský (Sady), S. Synčák (Šumice), T. Doležal (UH).
27 J. Brožová (Jar.), K. Kopeček (UB), A. Pospíšil (Bílovice), A. Hubáček (Kun.), S. Gajdošík (UH), V. Hubáček (Březolupy), Z. Borýsek (UH), J. Bednařík (Míkovice).
26 P. Svoboda (Mor. Písek), J. Mazůrek st. (Kun.), I. Kučík (Jankovice), I. Blahuš (Sady), J. Neděla (Popovice), J. Nožička (Boršice u Bl.), K. Slováček (UH), V. Měrková (Jar.), Z. Křiklava (Osvětimany), J. Hřib (Šumice), J. Mazůrek ml. (Kun.), V. Volčík (UH), M. Omelka (Bánov), M. Bělovský (Kněžpole), R. Měrka (Mařatice), Š. Kret (D. Němčí).
25 A. Pauřík (Kněžpole), M. Kovařík (Sady), P. Gabriel (UH), J. Šašinka (Záhorovice), M. Abrhámová (Mařatice), M. Dufka (H.Němčí).
24 K. Šturma (Jar.), M. Kadlčík (Topolná), M. Janůšek (UH), R. Holásek (UH), Ľ. Pongo (UH), M. Rozsypálek (Jar.), J. Pauřík (Kun.), M. Stuchlík (Topolná).
23 P. Habarta (Sady), L. Mařica (Sady), A. Kolaja (Svárov), J. Surma (Sady).
22 T. Mahdal (Bánov), M. Macela (Mařatice).
21 M. Weintrittová (Míkovice), M. Měrka (Jar.), A. Zpěvák (Sady), O. Hlavinka (Jar.), J. Horký (Nedakonice), J. Janíček (Bojkovice).
20 J. Ludvíček (Boršice), Z. Brázdil (UH), M. Řihák (UB), A. Bánovský (Kněžpole), P. Bartoň (Buchlovice).
19 L. Salvet (Bojkovice), J. Šabršula (Záhorovice), M. Kundera (SM), J. Schneider (UH).
18 A. Krpal (Stříbrnice), M. Prokeš (SM).
17 D. Slováček (Brno), V. Melichárek (Jar.), P. Sova (Sady).
16 K. Silná (Jankovice), F. Rýc (Svárov), M. Kostková (UB).
15 V. Gajdošíková (Tupesy), V. Pokorák (Ořechov), M. Stojaspalová (D. Němčí), M. Doležalová (UH), J. Srnec (UB).
14 Z. Uherka (Kudlovice), M. Vaškových (UH), M. Zapletalová (Vlčnov).
13 P. Křůmal (Březolupy), J. Koželuha (Zlechov), F. Křůmal (Březolupy).
11 J. Kalus (UH), M. Pipalová (Sady), L. Němeček (Kudlovice).
10 V. Rosík (Kudlovice), P. Hlavinka (Jar.), M. Juračka (Sady), M. Křůmalová (Březolupy).
9 M. Vavřiník (Sady), P. Sedlář (Sady).
8 P. Bachůrek (Těšov).
7 M. Brožová (Jar.), M. Hyklová (Jar.), V. Horká (Buchlovice).
6 B. Kraváček (Kudlovice), F. Sánchez (Sady).
5 J. Mrázek (Pašovice), R. Lux (UB), M. Bečica (Mařatice).
4 K. Blaha ml. (Huštěnovice).
3 A. Pavlík (Vésky), Z. Ambroz (Bojkovice).
2 Z. Tomešek (Velká n/V.), A. Bukvald (SM), P. Bukvald (SM).
1 R. Tarcalová (UH), T. Mikulka (Topolná).

SPRÁVNÉ VÝSLEDKY 5. KOLA
1. 2:1  2.1:2  3. 1:1  4. 2:5  5. 5:2  6. 1:2  7.6:1


Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace