Pauříková září v bikinách, vyhrála i s rýmou jako trám

Pauříková září v bikinách, vyhrála i s rýmou jako trám
Foto: Archiv Kristýny Pauříkové  /  Kristýna Pauříková (uprostřed) zažila v Praze vítěznou generálku na mistrovství světa.
Kunovice Sport 24 / 10 / 2021

Kristýna Pauříková z T-Gym, klubu kulturistiky a fitness v Kunovicích, v generálce na mistrovství světa ve Španělsku ovládla soutěž v bikini Fitness Partner cup v Praze. Její start přitom málem zhatila viróza, se kterou ulehla celá rodina.

„Týden před závody byl opravdu náročný, onemocněl mi syn a jak už to tak bývá, lehli jsme celá rodina. Říkala jsem si, že je to znamení, abych start zrušila a pořádně se vykurýrovala na mistrovství světa. Ale jsem dost velký blázen a srdcař, takže mi to hlava nedovolila,“ svěřila se s úsměvem Pauříková.

A tak po více než měsíční pauze od bronzového republikového šampionátu vyrazila směr stověžatá Praha rozhýbat kyčle a před odletem do Santa Sussany si opět užít závodní atmosféru. Když se přitom postavila na stage, na její vítězství by asi vsadil málokdo… „I bez hlasu a s rýmou jako trám jsem však dokázala vyhrát a po dvou letech konečně obhájila i absolutní vítězství ve všech kategoriích bikini Fitness. Nebudu lhát, slzička ukápla,“ neskrývala dojetí Pauříková, pro kterou je triumf „kopancem“ i motivací do dalšího tréninku. „Nádherný závod, vítězství si moc cením,“ dodala.

Aktuálně už se plně soustředí na světový šampionát, na který odlétá společně s českou reprezentací v úterý 2. listopadu. „Už se nemůžu dočkat, udělám maximum pro co nejlepší umístění. Obrovskou radost mi udělá Top 10, když budu ve finálové šestce, asi to už oslavím v letadle. Medaile? Klepne mě pepka a emočně to nezvládnu,“ zamýšlí se úspěšná bikini „modelka“.

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace