Pavel Večeřa vítězem. Zatím neoficiálně

Pavel Večeřa vítězem. Zatím neoficiálně
Uherské Hradiště Sport 20 / 06 / 2011

Poslední kolo Slovácké sedmy přineslo hned pětici vítězů, mezi kterými se po telefonu rozhodne, kdo se bude radovat z výhry. V celkovém pořadí se neoficiálním vítězem stal Pavel Večeřa z Uh. Hradiště s 88 body, druhá skončila Vendula Kadlčíková z Popovic a třetí Marika Doležalová z Uh. Hradiště. Na 4. - 8. místě skončilo hned sedm tipujících. I tady se bude rozhodovat po telefonu. Výsledky jsou zatím neoficiální, všichni tipující mohou do středy 22. června 12 hodin podávat případné námitky proti bodovému stavu. Pokud se nic nezmění, budeme všechny výherce kontaktovat s bližšími informacemi.

12 Brož Z. (Jar.), Pauřík A. (Kněžpole), Kostková M. (UB), Salvet P. (Bojkovice), Zajacová J. (Kudlovice).
11 Křiklavová M. (Osvětimany).
10 Ševčík J. (Veletiny), Jančaříková L. (Nezdenice), Křiklava Z. (Osvětimany), Jančík M. (Jar.), Mikliš ml. M. (Těšov), Vacula P. (UB).
9 Hubáček A. (Kunovice), Křůmal F. (Březolupy), Michalcio Z. (UH), Mazurková J. (UH), Gášek J. (UH), Vacula L. (UB), Kučík I. (Jankovice), Zemek J. (UB), Křůmal P. (Březolupy), Blaha ml. K. (Huštěnovice), Šurmánková A. (Jar.), Pospíšil A. (Bílovice), Slováčková M. (SM), Kadlčíková V. (Popovice).
8 Kovařík L. (UO), Zpěvák A. (Sady), Šumíček I. (Kudlovice), Sucháň J. (Huštěnovice), Ebner E. (SM), Měrka M. (Jar.), Fusek M. (SM), Lekeš L. (UB), Bělovský Z. (Kněžpole), Štěpaník M. (Babice), Janík M. (UO), Weintrittová M. (Míkovice), Skopalová A. (Kudlovice), Hruboš L. (Kněžpole), Burda L. (Knežpole), Jančová P. (D. Němčí).
7 Šašinka J. (Záhorovice), Ludvíček J. (Boršice), Janůšek M. (UH), Botek F. (Kudlovice), Svoboda P. (M. Písek), Hřib J. (Šumice), Gajdošík F. (Jar.), Mikliš st. M. (Těšov), Srnec J. (UB), Omelka J. (Bánov), Javor J. (Vlčnov), Kalina L. (UB), Rosík V. (Kudlovice), Mařák I. (UH), Kolaja A. (Svárov), Schnürmacherová J. (UB), Podškubka L. (Vlčnov), Pochylý J. (Sady), Jahoda P. (Nivnice), Večeřa P. (UH), Hykl D. (Jar.), Pospíšil R. (Bílovice), Melichárek V. (Jar.), Volčík V. (UH), Kyncl J. (SM), Doležalová M. (UH), Skopal L. (Kudlovice), Bartoň P. (Buchlovice), Mikulka L. (Topolná), Hoferek O. (Topolná), Kašný P. (Kněžpole), Máčala J. (Vážany), Dvořáčková M. (Třebíč), Glac J. (ONV), Kovařík M. (Sady).
6 Gajdošík S. (UH), Kopeček K. (UB), Pongo Ĺ. (UH), Blaha K. (Huštěnovice), Schön J. (Mistřice), Hanák K. (Drslavice), Vaculová L. (UB), Dobeš A. (UH), Tomáštík P. (Záhorovice), Pokorák V. (Ořechov), Kaňovský T. (Bílovice), Bukvald P. (SM), Mikulčíková Z. (Popovice), Rozsypálek M. (Jar.), Blažková R. (UH), Kundera M. (SM), Podškubková H. (Vlčnov), Kolařík R. (Sady), Mikliš R. (UB), Bečica M. (Mařatice), Andrlík T. (Záhorovice), Schön M. (Mistřice), Pipal V. (Sady), Měrka R. (Mařatice), Kučera M. (UH), Stehlíková M. (UB), Kozelek V. (Kněžpole), Kaňovský M. (Bílovice), Vaškových R. (Ořechov), Vacula P. (UB), Dujka F. (Bílovice), Kozelek O. (Kněžpole).
5 Brázdil Z. (UH), Procházka J. (Tupesy), Šojdr F. (Šumice), Vávra J. (Tupesy), Thomayerová J. (UB), Medek J. (Topolná), Salvet L. (Bojkovice), Červenka J. (Tupesy), Borýsek Z. (UH), Bánovský A. (Kněžpole), Hanáček P. (Jar.), Zelinka P. (D. Němčí), Plundrák M. (M. Písek), Pipalová M. (Sady), Pavelka S. (Kudlovice), Slováček D. (Brno), Kadlčík M. (Topolná), Mikulík L. (Kudlovice), Abrhámová M. (Mařatice), Vaškových M. (UH), Remeš L. (Kněžpole), Omelka M. (Bánov), Bělovský M. (Kněžpole).
4 Bukvald A. (SM), Pauřík J. (Kun.), Kozelek F. (Topolná), Měrková V. (Jar.), Zichová L. (UH), Trávníčková A. (Traplice), Remeš V. (Kněžpole), Slováček K. (UH), Horký J. (Nedakonice), Neděla J. (Popovice), Schnürmacher F. (UB), Jančová M. (D. Němčí), Zemková M. (UB), Šťasta J. (Huštěnovice), Ševčík P. (UB), Palčíková P. (Kněžpole), Stehlík P. (UB), Zapletalová M. (Vlčnov), Nepraš P. (Jar.), Hrubošová J. (Kněžpole), Šupka F. (Kun.), Jančová Z. (D. Němčí), Zemek R. (UB).
3 Kieryk V. (Mařatice), Surma J. (Sady), Horká V. (Buchlovice), Bělovská J. (Kněžpole), Kovařík Z. (Sady), Kraváček B. (Kudlovice), Rýc Z. (Svárov), Kazík J. (Mařatice), Rýc F. (Svárov).
2 Chmelař L. (Sady), Schnürmacher F. (UB).


Neoficiální celkové  pořadí
88 Večeřa P. (UH).
87 Kadlčíková V. (Popovice).
84 Doležalová M. (UH).

83 Medek J. (Topolná), Mazurková J. (UH), Javor J. (Vlčnov), Kolaja A. (Svárov), Kozelek V. (Kněžpole), Kostková M. (UB), Slováčková M. (SM).   


82 Weintrittová M. (Míkovice).
81 Janík M. (UO).
80 Brož Z. (Jar.), Gášek J. (UH), Ševčík J. (Veletiny), Plundrák M. (M. Písek), Kyncl J. (SM).
79 Hoferek O. (Topolná), Kozelek O. (Kněžpole).
78 Bečica M. (Mařatice).
77 Křiklavová M. (Osvětimany), Dujka F. (Bílovice).
76 Šašinka J. (Záhorovice), Michalcio Z. (UH), Mařák I. (UH), Zemková M. (UB), Kolařík R. (Sady).
75 Svoboda P. (M. Písek), Salvet P. (Bojkovice).
74 Pauřík A. (Kněžpole), Ebner E. (SM), Vávra J. (Tupesy), Vacula L. (UB), Podškubková H. (Vlčnov).
73 Janůšek M. (UH).
72 Mikliš ml. M. (Těšov), Pospíšil A. (Bílovice).
71 Horký J. (Nedakonice), Tomáštík P. (Záhorovice), Zelinka P. (D. Němčí), Šupka F. (Kun.).
70 Kovařík L. (UO), Botek F. (Kudlovice), Gajdošík F. (Jar.), Měrka M. (Jar.), Omelka J. (Bánov), Bělovský Z. (Kněžpole), Mikulčíková Z. (Popovice), Měrka R. (Mařatice).
69 Schön J. (Mistřice), Kozelek F. (Topolná), Pokorák V. (Ořechov), Vacula P. (UB), Remeš L. (Kněžpole).
68 Procházka J. (Tupesy), Křiklava Z. (Osvětimany), Lekeš L. (UB), Bělovská J. (Kněžpole), Nepraš P. (Jar.), Pipal V. (Sady), Stehlíková M. (UB), Mikulka L. (Topolná), Hruboš L. (Kněžpole), Dvořáčková M. (Třebíč), Vacula P. (UB).
67 Blaha K. (Huštěnovice), Mikliš st. M. (Těšov), Slováček K. (UH), Vaculová L. (UB), Borýsek Z. (UH), Zemek J. (UB).
66 Zpěvák A. (Sady), Jančík M. (Jar.), Andrlík T. (Záhorovice).
65 Hubáček A. (Kunovice), Měrková V. (Jar.), Hanák K. (Drslavice), Kaňovský T. (Bílovice), Blažková R. (UH), Stehlík P. (UB), Zapletalová M. (Vlčnov), Omelka M. (Bánov), Zemek R. (UB).
64 Kopeček K. (UB), Pongo Ĺ. (UH), Sucháň J. (Huštěnovice), Pospíšil R. (Bílovice), Křůmal P. (Březolupy), Doležal T. (UH), Zajacová J. (Kudlovice).
63 Neděla J. (Popovice), Horká V. (Buchlovice), Schnürmacherová J. (UB), Skopal L. (Kudlovice), Abrhámová M. (Mařatice).
62 Pauřík J. (Kun.), Křůmal F. (Březolupy), Hřib J. (Šumice), Thomayerová J. (UB), Štěpaník M. (Babice), Rozsypálek M. (Jar.).
61 Červenka J. (Tupesy), Kovařík Z. (Sady), Pavelka S. (Kudlovice), Bartoň P. (Buchlovice), Kadlčík M. (Topolná).
60 Kučík I. (Jankovice), Rýc Z. (Svárov), Bělovský M. (Kněžpole).
59 Jančová M. (D. Němčí), Kundera M. (SM), Hykl D. (Jar.), Šurmánková A. (Jar.).
58 Gajdošík S. (UH), Šimík V. (Nedakonice), Šumíček I. (Kudlovice), Jahoda P. (Nivnice), Hrubošová J. (Kněžpole).
57 Kaňovský M. (Bílovice), Vaškových R. (Ořechov).
56 Remeš V. (Kněžpole), Schnürmacher F. (UB), Schön M. (Mistřice), Blaha ml. K. (Huštěnovice), Jančová P. (D. Němčí).
55 Salvet L. (Bojkovice), Zichová L. (UH), Volčík V. (UH), Skopalová A. (Kudlovice).
54 Rosík V. (Kudlovice), Garžík K. (UH).
53 Brázdil Z. (UH), Šimek L. (Bánov), David T. (Sady).
52 Fusek M. (SM), Bukvald P. (SM), Ševčík P. (UB), Blažek A. (Kun.), Rýc F. (Svárov).
51 Kraváček B. (Kudlovice), Schnürmacher F. (UB).
50 Srnec J. (UB), Šťasta J. (Huštěnovice).
48 Dvouletý R. (Nedakonice).
47 Hladiš L. (Šumice), Bukvald A. (SM), Bánovský A. (Kněžpole), Jelínek L. (UH), Remešová R. (Kněžpole), Jančová Z. (D. Němčí).
46 Ludvíček J. (Boršice), Trávníčková A. (Traplice), Heja B. (Záhorovice).
45 Slováček D. (Brno), Bureš J. (Sady), Kučera M. (UH).
44 Melichárek V. (Jar.).
43 Dvouletá R. (Nedakonice), Vaškových M. (UH), Boček D. (UH).
41 Kalina L. (UB), Dobeš A. (UH), Mikliš R. (UB), Adamík O. (Huštěnovice).
40 Fiala L. (UH), Mahdalíková B. (Sady).
39 Řihák M. (UB), Ježek Z. (Hluk), Macela M. (Mařatice).
38 Šojdr F. (Šumice), Mikulka T. (Topolná), Burda L. (Knežpole).
37 Krpal A. (Stříbrnice).
36 Hanáček P. (Jar.).
33 Balaštík A. (Sady).
32 Kieryk V. (Mařatice), Vlk V. (Jalubí).
31 Kovařík M. (Sady), Kloček ml. K. (Traplice).
30 Pravdová K. (Vlčnov).
29 Katrňák M. (Kudlovice).
27 Kovařík P. (Boršice), Šurmánek M. (Jar.).
26 Kozelková A. (Kněžpole), Krsička P. (Sušice).
23 Holásek R. (UH).
22 Svoboda L. (Podolí).
21 Máčala J. (Vážany).
18 Kret Š. (UO), Španiel O. (M. Písek).
17 Kazík J. (Mařatice), Kaňovská M. (Bílovice).
16 Frola M. (Salaš).
15 Pipalová M. (Sady), Střítecký M. (Huštěnovice).
14 Podškubka L. (Vlčnov), Glac J. (ONV).
12 Šopíková B. (Bánov), Juračka M. (Sady), Kašný P. (Kněžpole).
11 Němec P. (Kostelany n/M.).
10 Jančaříková L. (Nezdenice).
9 Škrášek P. (UH).
8 Paurik M. (Sady), Palinková D. (UH).
7 Pochylý J. (Sady).
5 Surma J. (Sady), Mikulík L. (Kudlovice), Páchová M. (Polešovice).
4 Duda F. (Březolupy), Palčíková P. (Kněžpole), Marek D. (Kostelany n/M.).
3 Hejda V. (SM), Buš V. (Kudlovice), Grebeníček J. (Sady), Michalec R. (UH).
2 Chmelař L. (Sady).
1 Duda F. (Březolupy).

SPRÁVNÉ VÝSLEDKY 12. KOLA
1. 1:4   2. 3:0   3. 3:1   4. 0:0   5. 3:1   6. 5:2   7. 1:1



Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace