Penaltový závěr přinesl domácím tři body

Branky: 44. a 90+1. Mahmutovič - 87. Volešák z pen.
Rozhodčí: Adam - Nádvorník, Štěrba (Hrubeš).
Diváci: 3012.

Teplice: Grigar - Vondrášek, Lukáš, Smejkal, Rosa - Kerič, Siva, Vachoušek (80. Čajič), Stožický (39. Vůch) - Mahmutovič, Jindráček. Trenér Petr Rada.
Slovácko: Filipko - Reinberk, Košút, Trousil, Kubáň - Ondřejka, Daníček, Kordula (65. Fujerik), Valenta (75. Volešák), Pavelka - Lukáš (71. Kerbr). Trenér Miroslav Soukup.

Jen pár týdnů si mohl libovat trenér Soukup, že kádr má skoro kompletní. Před zápasem v Teplicích mu vypadl jeden z nejdůležitějších stavebních kamenů - Libor Došek. Jenže více zaskočeni tím byli domácí, kteří po celý první poločas tahali za kratší konec. Hosté byli ve všech směrech lepší. Jenže nakonec se radovali domácí. Minutu před poločasem se trefil Mahmutovič. Druhý poločas zpočátku skýtal zajímavější podívanou, jenže domácí začali po čtvrthodině vedení bránit. Závěr utkání byl hektický. Na obou stranách se kopaly přísné penalty, a tři body proto zůstaly na Stínadlech.
Jak šly minuty:
 9. Hosté měli první desetiminutovku pod kontrolou a také častěji míč na kopačkách. Na jejím konci přišlo první vzrušení na prořídlých tribunách, když si Vachoušek obhodil obránce. Následnou střelu mu zblokoval Košút.
15. Rohový kop Ondřejky se dostal na hranici šestnáctky k Daníčkovi, který po rychlém zpracování pálil těsně vedle.
19. Valenta napálil trestný kop po zemi do šestnáctky a ke gólovému skluzu chybělo Trousilovi jen několik decimetrů.
23. Pavelka se zkoušel protlačit do šestnáctky, ale nakonec přihrál zpět Ondřejkovi. Jeho rána šla těsně vedle.
27. Nakopnutý míč propadl přes dva obránce až k Lukášovi do šestnáctky. Jeho rána prosvištěla těsně vedle pravé tyče.
33. Ondřejka naběhl do šestnáctky. Míč však vrátil Pavelkovi, jehož rána šla opět těsně vedle. Z domácích tribun se pomalu začal ozývat pískot.
35. Mahmutovič obešel Košúta a snažil se prostřelit nohy Filipka.
44. Mahmutovič obešel Reinberka a přesnou ranou otevřel skóre - 1:0.
50. Na roh Vůcha si naskočil Siva a hlavičkoval těsně vedle.
53. Valentův centr se zatoulal pod břevno a Grigar jej musel vytahovat na roh. Z něj hlavičkoval vedle Trousil.
65. Míč v šestnáctce se odrazil k Mahmutovičovi, který v záklonu mířil nad bránu.
67. Fujerik utekl po pravé straně. Zpětná přihrávka ve vápně Lukáše nenašla.
86. Volešákův trestný kop zastavila domácí obrana rukou a rozhodčí Adam odpískal penaltu, kterou Volešák proměnil - 1:1.
90. Domácí vrhli vše do útoku. Po jednom z centrovaných míčů upadl v šestnáctce Vondrášek a rozhodčí domácím penaltu vrátil. Úspěšný exekutor byl i Mahmutovič a domácí se nakonec mohli radovat z vítězství - 2:1.